TV do 20000 Kč - méně je lépe. Velikost 50-55"

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod revan03 2. 7. 2017 18:02

Dobrý den,

pročetl jsem spousty témat, zde na fóru a získal spoustu nových informací o kvalitě panelů. Toto téma zakládám, protože spousta doporučených TV již není v prodeji a abych si potvrdil, zda uvažuji správně. Moje požadavky jsou:

Cena: max. 20 000 Kč (optimálně cca 16K ale pokud to bude mít smysl připlatím na 20K)
Požadavky: úhlopříčka 50 - 55
Určení: TV do obýváku, sledování internetové TV, přehrávání filmů z NASu, pozorování z křesla cca 3m daleko

Zatím mám v hledáčku tyto TV:
Sony Bravia KDL-55W755C - Líbí se mi ale mám trošku obavu z toho androidu. Také mám trochu obavu, že ji stáhnou z prodeje, protože nákup plánuji na začátku roku 2018.

Samsung UE55KU6092 - Vím, že má poze 50Hz panel ale je levnější a otázkou je, zda ten rozdíl poznám. UHD stejně nevyužiju. Plánuji se na ni mrknout v obchodě.


LG 55UH605V - Vyloučil jsem na základě špatných recenzí zde, i na jiných fórech - všichni se shodli, že má nejhorší obraz. Ještě prověřím, až se dostanu do obchodu. Je na tom skutečně tak špatně?


Je zde ještě nějaká alternativa, která půjde klasicky koupit zde (Alza, Datart, Elektroworld, CZC) a nebude nutné objednávat ze zahraničí?

Děkuji za doporučení,
L.
Naposledy upravil MgX dne 3. 7. 2017 19:06, celkově upraveno 1
Důvod: Upraven název vlákna porušující pravidla SF.
revan03
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 2. 7. 2017 20:12

Pokial planujes nakup TV az zaciatkom roka, nema zmysel sa tym zaoberat teraz. Vsetky modely co mas vo vybere su vybehove a je velmi velka sanca ze uz nebudu. A tym aktualnym spadne cena, takze v tvojom limite budu dostupnejsie modely, ktore su teraz drahsie. Vsetko bude inak, tak je uplne zbytocne nad tym meditovat teraz.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 3. 7. 2017 19:07

revan03 píše:Dobrý den,

pročetl jsem spousty témat, zde na fóru

... a na pravidla ses evidentně vykašlal.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků