TV LOEWE - zkušenosti?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pepe 66 21. 12. 2017 18:33

Ahoj, docela mne zaujali TV německého výrobce zn. LOEWE.
Nepatří zrovna k nejlevnějším, tak by mne zajímalo, zda má někdo s touto značkou nějaké osobní zkušenosti.
Zda je to opravdu německá echt kvalita za ty peníze :-)
Pepe 66
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 12. 2017 19:35

Su to "prezlečene" televizory od Hisense.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepe 66 21. 12. 2017 22:04

A na to jsi prisel jak?
Pepe 66
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 12. 2017 22:14

No asi tak ze TV pre Loewe vyraba Hisense. Vlastni tretinu podniku.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepe 66 21. 12. 2017 22:45

Máš pravdu. Něco jsem si o tom vyhledal, je to tak. Tak to mne hodně zklamalo, byl jsem rozhodnut koupil 40" od Loewe. Teď už mne nějak přešla chuť :-( Co teď místo toho koupit.
Pepe 66
Junior

Odeslat příspěvekod kvok 21. 12. 2017 23:25

Nepíšeš požadavky, ale jestlis šel po Loewe, tak ti asi záleželo i na zpracování. Myslím, že asi nejpovedenější z tohoto ohledu bude v 40" Panasonic TX-40EX703E, který zároveň si myslím je v téhle úhlopříčce i nejlepší z hlediska obrazu (myšleno ze současné nabídky). Ještě Philips 43PUS6412 je povedený vzhledově, ale z hlediska obrazu o ničem. Samozřejmě za rohem je CES a budou představeny nové TV, ale v 40" se asi nic moc zajímavého čekat nedá.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 12. 2017 07:13

Pepe 66 píše:Máš pravdu. Něco jsem si o tom vyhledal, je to tak. Tak to mne hodně zklamalo, byl jsem rozhodnut koupil 40" od Loewe. Teď už mne nějak přešla chuť :-( Co teď místo toho koupit.

To ale nutne neznamena ze to je zle. Uz Hisense samotne su dobre TV. Dizajn, spracovanie a nejake tie technologie su vecou Loewe. Len je to predrazene.
Ono aj v dobach ked to robilo Loewe, tie modely boli vynimocne len vzhladom a spracovanim, obrazovo to nebolo na takej urovni zeby sa za to oplatilo priplacat 2x ci viacnasobok oproti modelom nejakych "obycajnych" znaciek.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 23. 12. 2017 19:22

Už cca 15 let mám doma Loewe. Vystřídal jsem asi 4 modely ( 2 skleněnky, 2 placky ). Nemůžu říct, že by to bylo vždy bez ztráty kytičky, 2x jsem řešil nějakou poruchu, ale s obrazem a i se zvukem jsem byl vždy spokojen. Možná jsou lepší televize a určitě jsou i levnější, ale já to nezkoumal. Loewe jsem spokojenej a až budu v budoucnu nucenej řešit novou televizi, zase se podívám u nich.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 12. 2017 10:40

Z vlákna odstraněn OT a osobní útoky. Pokud se bude osobní napadání opakovat, pošlu do Koše celej dred. A původce urážek nerespektující Pravidla navrhnu na potrestání - to platí ZEJMÉNA pro Nowocayna.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků