TV Panasonic TX-55DX653E reklamace nebo...?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PavlikXSS 13. 9. 2018 17:19

Mám jeden dotaz, zapnul jsem TV, standardně k ní mám zapojený "settop box" od pody, tak že se TV spouští sama po zapnutí te krabičky od Pody. Dnes ale změna, asi po měsíci vytahuji ovladač a zapínám jen TV, připojím přes HDMI počítač a najednou TV zčernala a nejde zapnout. Dole bliká jen kontrolka.

Po zapnuti bliká zběsile zeleně, pak na chvíli zhasne a pak problikne červeně a chvíli pauza. Takto se to stále opakuje. TV má jen rok a půl, jenže reklamace znamená být měsíc bez TV, není to jen nějaké to "kur..." ?
Naposledy upravil Nick Cave dne 13. 9. 2018 17:58, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu na výstižnější
PavlikXSS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 13. 9. 2018 18:13

Jestli se nedostaneš vůbec do menu TV, asi s tím těžko něco sám zmůžeš - reklamuj.

Anebo druhá varianta... zavolej si do servisu Panasonic, popiš přesně jak to bliká... v jakém rytmu, jakou barvou, kdy atp. Třeba to dává nějaký stavový kód a oni budou schopni na dálku detekovat o co jde. Nicméně... máš to v záruce. Dal bych to do servisu a hotovo. Chápu, že bez TV je to na nic, ale...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavlikXSS 13. 9. 2018 20:01

Asi bych i ten měsíc přežil. Ale tahat se s 55" TV přes nákupní středisko ještě když člověk už nemá ani krabici a jeden člověk to neunese :D to se mi nechce. Ale Panasonic má záruční servis do domu tak to objednám
PavlikXSS
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 14. 9. 2018 14:04

Odpojit TV od elektriky,nechat 5 minut,a zkusit znova.....
jito
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků