Levné uzavřené (2tkč)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod freedyspeed 11. 8. 2017 13:32

Zdravím,

rád bych nahradil staré sluchátka k PC, HyperX Cloud 1. Vesměs jsem byl docela spokojený, koupil jsem je jako náhradu za Senn HD518, které jakožto otevřené bohužel prostě moc rušily okolí a zrovna jsem nemohl investovat víc.
A teď uvažuju, jakou cestou jít... pořídit zase HyperX Cloud (2ky třeba), které v tom smutném segmentu headsetů vychází v rozumné ceně asi nejlépe, nebo jsou nějaké rozumné uzavřené sluchátka v tak nízké cenové hladině (do 2tkč)?
Samozřejmě ty Cloudy přidávají na komfortu, nebudu muset řešit ještě mikrofon, díky USB zvukovce nebudu muset zuřit kvuli nekvalitní zvukovce v nové základní desce, atp..
Má teda smysl v takové situaci vůbec řešit klasické sluchátka, nebo kašlat na to a koupit jako spotřebák zase nějaké ty HyperXy a investici do kvalitnějších uzavřených udělat až časem, s vyšším rozpočtem?

EDIT: Případně poradil by mi někdo prosím, jak hledat náhradní naušníky na HyperX Cloud? V číně jsem našel jen nějaké kolem 20$ nejisté kvality...
nejsou nějaké univerzální třeba, kde bych si alespoň byl jistý kvalitou?
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 8. 2017 05:38

Ta zvukovka u Cloudov X II nestoji absolutne za nic. Ta integrovana v pc moze byt kludne lepsia. Nema zmysel kupovat "dvojky" oproti "jednotkam".
Lacne sluchadla s dobrym zvukom ma Superlux. Uplne v pohode sa zvukom vyrovnaju sluchadlam v cenovej kategorii Cloudov. Maju aj par headsetov.

Co sa tyka nausnikov pre Cloudy, hladaj na Takstar pro 80 (to su tie iste sluchadla), na Takstar HI2050, alebo na Brainvawz HM5.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 13. 8. 2017 06:52

... Pioneer SE-MS5T
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freedyspeed 21. 8. 2017 11:34

Díky za rady, zatím se teda dívám že některé audio značky mají už i "herní" modely..
Co z toho by jste v té nižší cenové kategorii doporučili?
Preferuju zvuk a pohodlí při dlouhém používání a oceňuju i kvalitní mikrofon.
Třeba Superlux jich má hodně a nejsem schopen se v tom vyznat.. měly by být uzavřené.
HMD660E, HMC631, HMC681EVO, HD685 ??
Ty Pioneery jsou pěkné, ale pokud se to podaří, raději bych něco s tím mikrofonem v jednom, na kabelu to nikdy není ono a další krám na stůl bych raději oželel.
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 8. 2017 13:38

681 nie su uzavrete, HD685 nie je headset. HMD660 su narocnejsie na zdroj, takze HMC631 je z toho najidealnejsia volba.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freedyspeed 21. 8. 2017 15:13

zdroj je tohle, takže sice interní vyšší, ale furt asi o ničem..
Z270 GAMING PRO CARBON
Audio Boost 4 with amplifier
• Realtek® ALC1220 Codec
- 7.1-Channel High Definition Audio
- Supports S/PDIF output
freedyspeed
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků