GDI

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod harroldino 13. 11. 2008 18:50

Tady mas priklad jednoho takovyho "vola" http://www.bmw.ws . :mrgreen:S474N
harroldino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 13. 11. 2008 19:08

harroldino: tak to je zase extremni priklad z tve strany, protoze tyhle firmy registruji 100% veskerych domen na sva jmena. A urcite to neudelali pres GDI,coz se lze presvedcit v SAMOA Whois.

Co se tyce "byznysu" - co se me tyce, tak ti preji hodne stesti. Za pul roku nam potom napis, kolik lidi si nachytal. Protoze o nicem jinem, nez chytani lidi, co do toho nevidi to neni. Osobne bych radeji zainvestoval penize a bud si udelal vlastni webhosting nebo se stal reseller nejakeho jiz zavedeneho.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harroldino 13. 11. 2008 19:21

S474N: Mit na to penize a cas, tak bych si udelal vlastni webhosting, coz urcite neni spatny napad a mozna to nekdy pozdeji zrealizuju. Ted vyzkousim to GDI a uvidim. :-) Diky za prani, dam pak vedet...
harroldino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 13. 11. 2008 19:25

harroldino: je pravda, ze tahle zkusenost te moc stat nebude. Ale fakt budu rad (a nemyslim si, ze budu sam), kdyz potom napises. Klidne muzes psat i prubezne, jak to jde.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 11. 2008 20:02

harroldino: "mít peníze a čas" je dobrá výmluva. skoro stejně dobrá, jako "kamarádi říkali, že to nejde". Vlastní webhosting můžeš rozjet s investicí v jednotkách desítek tisíc, takže peníze dneska moc roli nehrají.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 14. 11. 2008 14:16

harroldino jdi do toho. A do roka nám ukaž šeky. Už teď Ti závidím jak budeš ve vatě. :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bmarian 30. 1. 2009 17:04

Ahoj, vidím že to tu je stejné jak všude. GDI dělám už víc než rok a měl jsem 100 registrací a výdělek 100 USD měsíčně. Jenže to mi tam naregistroval jeden člověk i babičky. Časem se to ustálilo na 55 USD a to proto nic nedělám. I to jsou peníze. Jenže tady je jedna velká výhoda, sice ne pro mě. Pro ty kteří umí jazyky, mají možnost prodávat domény po celém světě. Tolik potencionálních klientů jen tak někdo nemá. A víte s kým spolupracuje GDI? tak si to zjistěte a pak kritizujte.
bmarian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bmarian 30. 1. 2009 17:05

Já ti šeky klidně ukážu.
bmarian
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků