OVB

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 10. 2014 09:30

Nevím, jak je to u OVB, ale třeba u Partners musí každý poradce udělat za období (snad čtvrtrok) určitý počet bodů (říkají tomu jednotky), jinak ho vyhodí. Co jsem četl, tak i na poštách mají zaměstnanci předepsán určitý počet prodaných produktů, jinak dostávají sankce (nedostanou pohyblivou složku mzdy, nebo je jim snížena), je možné, že něco podobného je i jinde. Navíc, za smlouvu s tímto speciálním dodatkem pořád nějaká malá provize je :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 10. 2014 18:08

U OVB to mas taky na 3 mesice s tim, na kazde nove ctvrtleti zacinas "na nule" a jedes si znova tu 'karieru".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 30. 10. 2014 11:47

U toho RSTS uz neni ONline zalozeni bez poplatku? https://online.rsts.cz/#utm_source=HP&utm_medium=banner&utm_campaign=online
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Conligus 10. 12. 2014 14:58

Výzva pro všechny leadery OVB pojďte dělat tohle CENDORED
OVB je těžká a nevděčná práce, která navíc pravděpodobně spěje do záhuby, využijte své zkušenosti a transformujte je do této nové celosvětové společnosti, kterou vedou světoví TOP leadeři síťového marketingu.
Conligus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 21. 5. 2015 10:38

Většina poradců OVB chce vydělat za každou cenu, takže ruší staré smlouvy a zakládají nové. Největší problém je v tom, že pokud člověk čerpal daňové výhody ze svého životka, tak je při předčasném ukončení smlouvy nevrátil.
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 21. 5. 2015 10:47

Toto není specifikum OVB, je to praxe u většiny finančních poradců. Zkrátka je jich moc na moc málo kientů, bez pravidelného "stříhání ovcí" se nemohou uživit
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 21. 5. 2015 10:58

pravda pravda, bacha na každého poradce, obzvláště dbejte zvýšené opatrnosti, když chtějí něco rušit, jinak samozřejmě si je do domu můžete pozvat, pokud něco opravdu potřebujete, dokážou připravit to nejlepší na trhu. Jednoduše řečeno, důvěřuj, ale prověřuj :)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 8. 2016 16:30

http://echo24.cz/a/wA5KZ/natocil-dokume ... a-pravniky

Natočil dokument o praktikách OVB. Ta na něj poslala právníky
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 23. 8. 2016 19:49

OVB, Partners, Fincentrum a ZPF je největší hnůj. Nechápu jak pro ně někdo může pracovat.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paty07 23. 8. 2016 20:04

Na Fincenturm ani ZPF jsem neslyšel kritiku....je fakt, že jsem o ZPF vlastně neslyšel nic :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 23. 8. 2016 20:11

Jo je to ZFP...
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paty07 23. 8. 2016 21:21

Tak ZFP to je jedno :) Nebyl to rejpanec na překlep.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 24. 8. 2016 07:09

V tom pripade asi neumis pouzivat Google.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 24. 8. 2016 20:13

Tak jasný, že na googlu je všechno. Jenomže pasivně (tj. aktivně nehledám) se ke mě donáší špína jenom na OVB a Partners.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod astrapa 24. 8. 2016 20:43

Patrik se plácl přes kapsu a přispěl celých 100 Kč :D

https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2001049665

Dokument se mi líbí, ale tady je oponentní pohled: http://paragraphos.pecina.cz/2016/08/ra ... zlato.html
astrapa
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků