Mujmultimarket, MLM prošel digitalizací

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod WushMysterio 15. 3. 2009 23:24

http://www.mujmultimarket.cz/

Aneb jak přenést část obchodů, která byla v minulých letech prováděna výhradně přes OZ na internet. Zajímavý koncept, líbí se mi ta myšlenka. Podmínky co jsou tam nastaveny jsou ale docela svazující.

Co vy na to?
WushMysterio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 3. 2009 09:44

Uváděná doporučená maloobchodní cena je nadsazená, cena uvedená jako "moje cena" je vyšší než na běžných internetových obchodech.

Takže možná, jestli je ještě z této "mojí ceny" možné získat 20 % dolů (jak je uváděno vedle), jenže v tom bude určitě nějaká "kulišárna" aby na to většina lidí nedosáhla (povinné vstupní a udržovací poplatky, minimální obrat).

Pro nakupování pro běžnou domácnost v tom nevidím žádný smysl, možná pro další prodej, ale to je jako se vším. Když umí někdo prodat, tak vydělá na všem. Jinak největší marže (i 200 %) jsou dneska na hadrech, obzvláště značkových. Elektronika frčela po revoluci, dneska je velmi obtížné do tohohle segmentu vstoupit, naopak firmy s spíše slučují (naposledy Kasa.cz s Obchodním domem) a to jim ještě lezou do zelí firmy původně se zabývající jen počítači (Mironet, Alza).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WushMysterio 16. 3. 2009 17:42

Docela obsáhla a z větší části dementní diskuze je na lupě http://www.lupa.cz/diskuse/662/

A máš pravdu Patriku, ty omezení tam jsou (obrat). Je to min 1.000 Kč/měs. Plus další nepříjemná podmínka - pokud 3 měsíce nenakoupíš, jde tvůj účet i se všemi tvými rekury do aukce. Plus další menší zla, co znepříjemňují život.

IMHO tam nachytají tak BFU (běžné Franty uživatele), které proclaimingovaným lákadlům prodlehnou.
WushMysterio
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron