Vydělávat se dá i v klidu domova…

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 29. 11. 2011 17:03

Na MLM jako takovem neni nic spatneho, je to proste system prodeje. Problem ovsem muze nastat s KONKRETNIM byznysem, ktery vyuziva prave tento system. Takze co se me kuprikladu tyce, tak proti MLM nic nemam.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agalludo 29. 11. 2011 17:20

PatrikChrz píše:Na VŠE má třeba pobočku Česká spořitelna a na základě smluv o spolupráci podporuje např. studentské práce a nabízí vybraným studentům praxi, atd. A přesto mě to nevede k domněnce, že je nejefektivnější volbou si otevřít účet zrovna u České spořitelny.
http://www.vse.cz/zpravodaj/88
http://www.ilist.cz/clanky/na-vse-ma-po ... sporitelna


;-]
je to ovšem věc názoru ,tedy když mluvíme konkretně o spoŕitelně nebo očemkoliv podobnem ,vas to nepřesvědčí učet si otevřít,nebo využívat nějaký produkt či službu ...tedy máte větší nároky a moc dobře víte že tak to funguje ve všem, negace je normální.Lidi jsou totiž zvyklí všechno kritizovat, aniž by o něčem aspoň osobně přesvědčili a jestli zákazník ve vašem produktu nevidí pro sebe hodnotu, nikdy si ho nepořídí.... to najdete ve všech odvětvích..proto někomu stačí ta ´´spořitelna ´´, jini hledaji více proto už dávno nemáme jen jednu ´´ banku ´´na našem trhu...
Já osobně si stoji za tím že ne každé MLM patří do jednoho pytle s nápisem Podvod ani netvrdim že co funguje mě bude fungovat i ostatnim (poznamka : taky bych nemohla dělat třeba zednika a přesto to dělaji lidi dobře aniž by nato dělali školu-poznamka pro argument , že nato maji školu..) ,to co odradí od fajn MLM neni problem firma-produkt ,kazí to ale lidi, kteří uvádějí nesmysly na webu a pak ještě nesmysly vykládají..Jenže vykládejte to lidem, kteří si myslí, že spolkli veškerou moudrost


vzhledem ke všem vašim reakcím se zdate jako inteligetni člověk a veškere vaše reakce beru jako oživujicí,aby forum ´´neusnulo ´´ .......s pozdravem a přáním krásneho dne vám i dalším rejpalum a všeználkum..... ;-] ..Nehloupější je ten,co musí mít vždycky pravdu..........
..Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody. .....

-- 29. 11. 2011 18:33 --

S474N píše:Na MLM jako takovem neni nic spatneho, je to proste system prodeje. Problem ovsem muze nastat s KONKRETNIM byznysem, ktery vyuziva prave tento system. Takze co se me kuprikladu tyce, tak proti MLM nic nemam.


z tohoto přísp. sice moc nechápu v čem je ten problem... :roll:
ale ne každé MLM je podvod

Samo asi nebude vydělávat nic, pokud se člověk z vlastní iniciativy nepřičiní. Systémy, kde se slibuje, že bez práce padají do huby dolary jsou právě ty pořád dokola jmenovaná letadla. Mají žádný nebo mizerný produkt za nehorázné peníze. Musíte si platit vstupní členství a z členských poplatků naverbovalců pak někteří žijou a jiní o peníze přijdou.... V tom je pyramidový podvod.

U Talk Fusion nic takového není. To, že někteří Češi možnost výdělku u Talk Fusion skoro jako letadlo prezentují, není problém Talk Fusion.

Navíc spousta různých firem si video emaily a videokonference od Talk Fusion kupují a nezapojují se do marketingu. Platí jen měsíční pronájem služby podobně jako u našich telefonních a mobilních operátorů a to je vše. U pyramidy si nemáte co koupit, protože tam se žije jen z členských poplatků.

Už dva roky se pohybuji po marketingových webech a koukam na fakta co mi to přinese a zda využiju produkt , Talk Fusion je jedna z firem, která vymyslela zajímavý balíček videoproduktů ,( pro mě vyhovujících )a úspěšný marketingový systém .A zatím se jim daří.
Znám více společností zabývající se videokomunikací, také s dobrými nástroji. Žel mnohem dražšími, než u Talk Fusion. Přitom mají stejnou šanci udělat něco podobného jako Talk Fusion, zříci se části svého zisku, zaplatit z toho spolupracovníky formou provizí a mohou konkurovat rozmachu Talk Fusion.
V zahraničí je Talk Fusion brána vážně už čtyři roky. Možná proto, že zahraniční marketéři už jsou několik let před námi a využívají druh výdělku, který firma nabízí. Seriózní marketéři mají Talk Fusion jako jednu z firem, která živí je a jejich rodiny. A věřte mi, kdyby se ukázalo, že Talk Fusion je podvod, byla by na seriózních a často placených marketingových fórech společnost roznesena v zubech marketérů. Talk Fusion by si už ani neškrtla.

Není možné kohokoliv jen tak prohlásit za podvodníka a přitom nepodat jediný skutečný důkaz, že páchá podvody.

"Ale koneckonců, dyk u nás máme tu demonokracii a proč nevykecat do světa svůj názor, i když je ničím nepodložený....... ;-)
Hlavně že je MŮJ !! ..no né ??"
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 29. 11. 2011 17:41

agalludo: tak jinak. ne každé MLM je podvod. Ale každé MLM, kde musíš na začátku vložit vklad a z toho jsou vyplaceni ti, kteří byli v systému před tebou je pyramidová hra (ponziho schéma). A vzhledem k tomu, že v této zemi exuistuje jenom jedno legální ponziho schéma a to průběžný důchodový systém, pak je jasné že se všichni ostatní snaží tvrdit že oni ponzi nejsou, aby neměli problémy.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agalludo 29. 11. 2011 19:24

Váš nazor respektuji a cením si ,že jsme se dostali k normální konverzaci bez urážek a arogance.

No jo,ale koukněte se kolem sebe a zamyslete se je to systém, který je naprostou součástí úplně normálního všedního života. Například i v rodině je multi-level (rodiče, starší dítě, mladší dítě, pes). V každé firmě. V každé politické straně, v rámci státu (obec, okres, kraj, stát). Jedná se o jakousi hierarchii struktury.

Pojišťováci, finanční poradci, dealeři (ano i firemní mívají nad sebou šéfa alias manažera, který má nad sebou ještě manažera nebo už přímo šéfa)..... Jistě neodebírate energii na černo,a mate smlovu...další provize mobil využíváte že? ....a co takhle internet ? nebo chodíte k sousedum?....a pojištěni mate? na auto,životní, duchodove atd? učet v bance,další provize, bonusove karty na slevy viz-Tesco,DM apodobně? ty vas prozměnu donutí využít slevu na něco co možna ani nepotřebujete ale koupíte protože je to výhodné nebo co kdyby se to někdy hodilo..atd....takže všude rozdavate proviz nevědomky a žadnou nedostanete zpět formou peněz ale body slevy apod. Nikde nedostanete provize za využívani služby v penězích.

Problém je, když někdo zkouší vymýšlet systémy, které ze spodních vrstev ženou peníze směrem nahoru a nic víc. U normálních firem jsou nahoře totiž náklady, které z velké většiny pokrývají náklady pro získání dalšího zboží či služeb, aby ti dole opět mohli co nabízet. Jedině ten systém, který počítá již v základech s nekonečností, neboli s cykli, mají šanci reálně a dlouhodobě existovat.

MLM je jen systém, který všichni známe z klasického zaměstnání převedený do jiné roviny , však není to jako klasické zaměstnání je to podnikání. Jde o systém pro podnikavé lidi, kteří si chtějí zkusit podnikat a obchodovat.
A to neni pro každeho, jen pro lidi co to chtějí ,nikoho nikdo k ničemu nenutí ,ale kdo v životě neriskuje a bojí se udělat krok jinam je tam kde je a tak to zustane .

Nemám zájem na tom ,jakoliv se snažit někoho přesvědčovat ,jsou to jen názory a každý má nějaky ,tohle je můj názor a diskutovat můžeme až do aleluja i dál... ;-)
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 29. 11. 2011 19:27

At se nekam dostaneme, osobne nevidim zadny rozdil mezi "skripty za 80 tisic" a "Talk fusion". Mohu vedet, cim je to tak unikatni, ze za to musi clovek platit a zaroven to vyplaci ty nade mnou?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod arnie222 4. 12. 2011 14:17

"Jde o systém pro podnikavé lidi, kteří si chtějí zkusit podnikat a obchodovat.
A to neni pro každeho, jen pro lidi co to chtějí ,nikoho nikdo k ničemu nenutí ,ale kdo v životě neriskuje a bojí se udělat krok jinam je tam kde je a tak to zustane ."

Podnikave lidi, kteri si chteji zkusit .. - takze, netreba mat nic, len peniaze a odvahu vam tie peniaze dat

"A to neni pro každeho" - marketingovy pojem, manipulativna fraza ..

"nikoho nikdo k ničemu nenutí" - nevyzera to tak, manipulujete ludi a snazite sa zaposobit tymi klasickymi frazami co do vas tlacia, alebo ich poznas sam .. vid veta tvoja veta nizsie. takisto ten tvoj clanok o vysokej skole, nikde nie je napisane ze ta VS podporuje co ty prezentujes, takze zavadzas a manipulujes ludi. taky ako ty, by mali ist hned do vazenia za zavadzanie a kazenie moralky spolocnosti.

"kdo v životě neriskuje a bojí se udělat krok jinam je tam kde je a tak to zustane" - generalizovanie, manipulacia zase raz .. a vraj nikoho k niceomu nenutis :D .. si srandovny cloviecik, ale pre trosku inteligentnejsieho cloveka moc priehladny ;) no takych nepotrebujes, potrebujes nevzdelanych a nainvnych ;) btw: ako vies, kto ma ake ciele ? vidim, ze si tak znaly sveta, ze uplne presne vies co potrebujem .. a vlastne vies, co potrebuje kazdy :D ..

btw: ocakavam vyhybavu reakciu, bez akychkolvek odpovedi k mojim poznamkam ..
arnie222
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 12. 2011 17:35

arnie222: pekny rozbor, jsem zvedav, jestli tu nejaka reakce vubec bude.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 26. 12. 2011 14:41

Jo, TF ... Taky mě zkoušeli přemluvit na spolupráci... Vykašlal jsem se jim na to... Studoval jsem vícero i zahraničních programů, ale nic mě tolik nepřesvědčilo... Nevidím jediný rozumný důvod, proč bych měl tahat do systému další lidi, abych si na sebe něco málo vydělal... Nechci ukecávat "dušičky"... Nakonec jsem to vyřešil jinak... Pracuji také přes internet, ale dělám jen sám na sebe. Nemám žádné MLM a momentálně to je spíše takový přivýdělek, který mi zatím nestačí na to, abych odešel ze stávajícího zaměstnání, ale aspoň něco... Dělám velkoobchod, maloobchod...
bart.homer
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hanes69 25. 10. 2012 16:10

Dobrý den, pracuji pro firmu CENSORED
a dovolil bych si vám nabídnout seriozní přivýdělek a zároveň
spoření do zlata,které má každoročně více jak 25% zhodnocení !
Jedná se o hledání potencionálních klientů a budování vlastního týmu
po internetu.Za každého přímého partnera firma vyplácí 1000kč a za
partnera nebo klienta ve vašem týmu 250kč.
V případě zájmu o tento přivýdělek,nebo o spoření do zlata, cestu
ke svému úspěchu najdete po přečtení podrobných informací na odkaze
níže.Nejen že si vyděláváte ale zároveň si nakupujete zlaté slitky
zlata,které se neustále zhodnocuje.
CENSORED

Vše si můžete sami vyzkoušet nezávazně a zdarma v naší virtuální
kanceláři po dobu 4 dnů. CENSORED
Hanes69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 25. 10. 2012 16:54

Že by další nábor hejlů do letadla?
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod kamey 25. 10. 2012 17:18

xls píše:Že by další nábor hejlů do letadla?


Přesné
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 25. 10. 2012 19:51

a tyhle reklamy, nabory apod. tady jako jsou povolené? akorát to zasírá forum...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 25. 10. 2012 20:35

A to nikdo z vas nemuze kliknout na ten vykricnik u prispevku a nahlasit ho?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 26. 10. 2012 21:08

nedalo mi to .. ale zrovna TF ? nedokážu si představit někoho kdo by takovouhle službu - neslužbu koupil když vše může mít grátis na zavedených službách kde již má svoje přátele...
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H.G. 16. 4. 2013 00:00

agalludo píše:TAK MĚLI PRAVDU ...varovali mne ze je tu samej beran a ze tak arogantni sem necekala , nechte si svoje ...ja si necham take svoje podnikani i zkusenosti pro vazne zajemce . a ne rejpali ,určitě vam to tu budu mazat na zeť aby ste se mohli vozit.... 8-) :pozor


agalludo, pokud jste tak presvedcena, ze jsem beran, a mate takovy pocit i o druhych zde pritomnych, tak se svym podnikanim jdete k lesu, tam najdete chytrou lisku, jaka se nebude vozit, ale za to Vas mozna povozi na ocase. Vzhledem k Vasemu vyjadreni, mam vsak takovy neprijemny pocit, ze jste jiz odtud prisla a liska vas za 2500 nejen povozila, ale i prevezla. V klidu domova vydelavam i bez Vas. P.S.: Na zed mi to prosim nemazte, mam na domu velmi nakladnou povrchovou upravu z prirodniho lesteneho kamene. Dekuji za pochopeni
H.G.
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků