Vydělávat se dá i v klidu domova…

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod agalludo 22. 11. 2011 13:51

Dnes mnoho lidí podniká přes internet. Mně tenhle způsob obživy vždycky lákal a tak jsem neustále vymýšlela způsoby, jak vydělávat peníze z pohodlí domova. Zkoušela jsem různé google reklamy, inzerci a tak podobně, avšak nikdy jsem tím nedokázala vydělat dost peněz, abych se tomu mohla věnovat takříkajíc na plný úvazek. Na plný úvazek u mě ovšem neznamená sedět u počítače osm hodin denně, ale být pánem svého času a věnovat práci mnohem menší část dne, než je tomu u obyčejného zaměstnání. Vždycky jsem hrozně ráda cestoval, a pokud by se mi podařilo takový způsob najít, mohla bych pracovat odkudkoliv na světě a splnit si tím svůj sen o cestě kolem světa.

Nakonec se mi to povedlo! U počítače dnes netrávím déle než dvě hodiny a mému byznysu je jedno, z kterého koutu světa ho dělám. Proč to všechno vyprávím? Protože mnoho lidí je na tom dnes podobně, jako jsem bývala i já a mají také své sny o lepší budoucnosti. Nechci si to nechat pro sebe, protože si myslím, že každý může zkusit své štěstí a třeba se mu podaří to co mně! Vydělávám z domova a jsem sama sobě pánem!
Systém na vydělávání peněz

Vydělávání peněz přes internet musí podle mě splňovat následující podmínky. Já jsem si je předem všechny napsala a řekla si, že když se mi podaří najít způsob, který splní všechny tyto podmínky, opustím svoji současnou práci a budu pracovat z domova, sama na sebe. To se mi také povedlo.

Musí to být legální. Hledala jsem způsob, který bude stoprocentně legální. To je hlavní podmínka, nic nelegálního bych nikdy nedělala. Můj systém díky bohu legální je, přestože se s jeho pomocí dají peníze vydělat .
Rychlé a snadné. Chtěla jsem něco snadného a rychlého. Ať můžu pracovat jen pár hodin a zbytek dne si užívat.
Peníze. Důležitá je samozřejmě i suma peněz, kterou vyděláváte. Já jsem si jako hranici stanovila 30 tisíc měsíčně. Když jsem začala tolik peněz vydělávat, okamžitě jsem opustila práci a začal se na plno věnovat práci z domu. Nyní vydělávám více než dvakrát tolik a vím, že se mi to vyplatilo.

Můj systém s Talk fusion na vydělávání peněz všechny tři podmínky splňuje.Tak můžete začít i vy a během několika málo dnu si vydělat první peníze.
Co potřebuji do začátku?

Samozřejmě vám nic nemůžu garantovat, ani mě nikdo na začátku nezaručil, že budu vydělávat desetisícové částky. Můžete to zkusit a třeba také uspějete, třeba ne, nevím. Do začátku vám postačí několik tisíc korun, rozhodně nemusíte investovat nikterak velké sumy. Já osobně jsem začínala se sumou kolem 2500 tisíce korun, což není úplně málo,ani mnoho- jeden páteční nákup v marketu. Investice se vyplatila .

Každý to může zkusit . Váš život se může změnit, pokud jste ochotni ho změnit .
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 11. 2011 14:22

No jestli je pro Vás 2,5 mega jeden páteční nákup...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 11. 2011 15:11

no, nečekal jsem že se tu sázení na červenou v ruletě v internetových kasínech dostane hned v ten samý den jako na okoun...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 22. 11. 2011 15:15

Co to je za žvásty...?.. :D .. co za to?. vidělat na druhejch, že ano? tak už nás nenapínejte ,ať je celej národ bohatej a máme se všichni dobře. :D :D
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod agalludo 22. 11. 2011 16:19

ani 2,5mega tam neni ani nic o rulete..... si to poradne prectete chytraaaci oba .... :tleskani
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 11. 2011 16:24

Ja si to poradne ctu a zadne podminky tam nevidim. Podle stylu nabidky se rovnou zeptam - kolik je tam "vstupni poplatek" a kolik z nej jde "doporuciteli"?

A jenom pro poradek:
agalludo píše:Já osobně jsem začínala se sumou kolem 2500 tisíce korun, což není úplně málo,ani mnoho- jeden páteční nákup v marketu.

Pokud je mi znamo, tak 2500 tisic korun odpovida castce 2.500.000 Kc.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agalludo 22. 11. 2011 16:38

ani jsem nečekala jine reakce....tady nic jineho nedelate nevite konkretne oco jde ani poradne číst uz tu nestihate jak honem honem vše zkritizovat. :))))))))))))))))))
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 11. 2011 16:41

Znovu, opakovane se tazi, jake jsou podminky. Stale tu nic nevidim a nic nekritizuji.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agalludo 22. 11. 2011 16:47

S474N píše:Ja si to poradne ctu a zadne podminky tam nevidim. Podle stylu nabidky se rovnou zeptam - kolik je tam "vstupni poplatek" a kolik z nej jde "doporuciteli"?

A jenom pro poradek:
agalludo píše:Já osobně jsem začínala se sumou kolem 2500 tisíce korun, což není úplně málo,ani mnoho- jeden páteční nákup v marketu.

Pokud je mi znamo, tak 2500 tisic korun odpovida castce 2.500.000 Kc.

heleme jak sebemenši malichernost a chytate se jak mouchy :tleskani a aby bylo jasno registracni poplatek je těch dvatisicepětset za to ale take neco dostanete.... :!: vy Googluj si Talk fusion a v uvodnim clanku jsem to již zmiňovala oco jde :oboze
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 22. 11. 2011 16:55

Tak jsem zvědavý na vysvětlení té geniální metody. Já jinak přes internet a odkudkoliv vydělávám dávno, sice dělám v průměru víc (takový 4-5 hodiny), ale zase v průměru s dvojnásobným příjmem. Není to žádný cool "Talk fusion", je to taková normální práce, ale zase nemusím naštěstí na páteční nákup v marketu - to bych opravdu nepřežil.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod agalludo 22. 11. 2011 17:05

TAK MĚLI PRAVDU ...varovali mne ze je tu samej beran a ze tak arogantni sem necekala , nechte si svoje ...ja si necham take svoje podnikani i zkusenosti pro vazne zajemce . a ne rejpali ,určitě vam to tu budu mazat na zeť aby ste se mohli vozit.... 8-) :pozor
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 11. 2011 17:06

agalludo: ale ja se neptal, jestli za nej neco dostanu. Ja se ptal, kolik ziska doporucitel. Tzn. pokud nerozumis, tak to reknu jeste jinak "kdyz proste dozenu dalsiho hejla, tak budu mit kolik vejvar?"
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 22. 11. 2011 17:18

To agalludo: možná by neškodilo, když už na tom internetu dvě hodiny denně vyděláváš, přidat půlhodinu a porozhlédnout se po pravidlech českého pravopisu... Abys nemusela jednou mlátit hlavou o "zeť", až budeš shánět jiné zaměstnání 8-P .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agalludo 22. 11. 2011 17:26

1 zalezi na balicku ktery si zvoliš jsou 3 - 125,250,750 mluvme v dolarech...........2zalezi na balicku ktery si veme ,, hejl,, a to vse zde ....je to odmnena v penezich za pouzivani a vyuzivani produktu, tebou a ostatnich...vyuzije kazdy, obdobne jako dnes skyp..fcb...email ...youtube
, Tečka :!: pokud chces semnou komunikovat normalne napis mi do zpravy ...

-- 22. 11. 2011 18:30 --

Tomáš Marný píše:To agalludo: možná by neškodilo, když už na tom internetu dvě hodiny denně vyděláváš, přidat půlhodinu a porozhlédnout se po pravidlech českého pravopisu... Abys nemusela jednou mlátit hlavou o "zeť", až budeš shánět jiné zaměstnání 8-P .

hlavne se dobre bav a o mou budoucnost se bat nemusiš ....sem na tom lepe nez ty nem,am zapotrebí chladit si žáhu na forech... :tleskani

-- 22. 11. 2011 18:35 --

v tom je prave ten for pri praci nepouzivam klavesnici.....neni treba resit preklepy ...:) :)
agalludo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 11. 2011 17:57

Chapu, takze finance z hejla jsou, tudiz je to klasicke letadlo. Dekuji, to mi stacilo.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků