Amway a příjmy? - svobodná diskuze (žádné mazání příspěvků)

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod yowie 13. 4. 2014 18:01

Karlsbad:

Pravda, pokud bychom počítali 46% aktivních, jako v USA, tak je to 12880*60 000 = 772 800 000,-, což je stále dvojnásobek celkových ročních tržeb.

Pokud 12880 porovnáme s těmi 150 miliony, tak nám vychází 11 646,- ročně. Bomba no... Jste milionář! :-D

Víte, že ta tabulka, kdo je zrovna jaký diamant, může být v podstatě zcela irelevantní? A teď proč? Nejen pro Amway, Herbalife, ale dokonce i pro ty poradce je typické to, čemu v USA říkají "pay to play". Tedy ke kvalifikaci se na další a další (a v případě Amway si přidejte ještě jedno další a další) pozice ti lidé nakoupí ohromné zásoby zboží, kterého se pak nějak takhle zbavují:

http://amwey-business.cz/wp-content/upl ... -amway.png

Tedy abych mohl posoudit, kolik vlastně ti diamantoví platiňáci vydělali, tak bych potřeboval taky vědět, kolik se jim těch úžasných produktů válí doma, nebo kolik jich prodali hluboce pod cenou...

Jednoduše. Je fajn, když někdo podnikatelskou činností vydělá milion. Pakliže ovšem na ten milion nevynaložil miliony dva...

O full time a vedlejšáku mluvíte především Vy. A sám tvrdíte, že i s tou slečnou chcete být vysoce nadprůměrní a to jistě neznamená, že tomu obětujete jen 10 hodin týdně. To jste tento týden totiž už obětoval jen této diskuzi.

Btw. podívejte se na toto video:

http://www.youtube.com/watch?v=X9xb3ZVgkwI

Mluví se tam snad o tom, jak je super a úžasné být členem kvůli samozásobení? A tohle je skrytá kamera z Amway seancí, protože tam jedna ta ženská velmi pečlivě dávkuje prací prášek :-D OVB to určitě nebude...

Pokud Vaše kolegyně nechce být průměrnou, tak ať si vybere nadprůměrně hodnocené obory ke studiu, třeba lékařství, finance, účetnictví...

Je smutné být vysoce nadprůměrný v platově velmi podprůměrné firmě... :-D
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod yowie 13. 4. 2014 19:04

A tohle sem určitě patří taky...:

http://owww.cz/znamy-mi-priznal-ze-se-k ... lo-skvely/
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod yowie 13. 4. 2014 20:44

Tak tohle sem patří určitě.

Takto hovoří britské soudy o Amway:

http://www.amquix.info/pdfs/UK/UK_Amway_Judgment.pdf

strana 5 dole bod c):

"kvůli povinným poplatkům za vstup do Amway, obnovovacímu poplatku a také velké pravděpodobnosti toho, že IBO si koupí motivační a jiné materiály, je zde jistota, že Amway byznys způsobí finanční ztrátu velkému množství lidí (a to až do té míry, že ze všech 33 000 britských IBO jen asi 90 vydělá částku, která je významněji vyšší, než veškeré náklady spojené s tímto podnikáním)."

přeložil: Yowie
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Karlsbad_1978 14. 4. 2014 02:33

Jsi manipulativní fanatik. Já věděl, že mi na otázky neodpovíš. Na to odpověď nemáš, protože bys musel přitnat, že tu s fakty manipuluješ, jak se Ti zlíbí a co se Ti hodí do krámu.

Takže jen v rychlosti.
Tvůj výpočet je mimo a totálně vycucaný z prstu. Není 12800 lidí s živnostenským listem v ČR a tak nemůže být ani tolik lidí aktivních a přijímajích bonus. Zjisti si to, demagoge. A zjisti si Paretovo pravidlo 80:20...platí všude a ve všem.
VPA je cca. 3000, tzn. že 150 000 000 / 3000 je 50 000,-Kč příjem, což je na vedlejšák příjemné, zvláště když se tomu člověk moc nevěnuje.....ale na tuto otázku mi stejně neodpovíš. Ty Amway "znáš nejlíp" a přitom jsi snad v životě neviděl ani plán a budeš mi tvrdit, že 10 hod. je málo. A víš prd. Jsi směšný, jak se mi snažíš nacpat svou teorii do mé praxe. Lidi pracují méně, ale to se Ti do výpočtů nehodí.
Můj výpočet vycházel ze skutečných čísel, Tvůj jen z nějakých Tvých předpokladů člověka, který informace bere ze stránek amwey-business, tj. ze stránek účelově založených, kde majitel rejžuje jen na reklamě, většinu příspěvků si píše sám por různými nicky, jakékoliv pádné argumenty smaže....a Ty mu to všechno žereš i s navijákem

Pořád tu cpeš něco o 60 tis měsičně. Zase manipulace jako hrom!!!!!
Todle číslo tady hulákaš jen ty, ty a ty!!!!! Jsi tím posedlý. Já jsem nezpočetněkrát obhajoval nižší příjmy. Ty to ignoruješ a blábolíš o 60 tis či milionářich. Ty vole, kde bereš tu drzost, že mi to pořád cpeš do pusy, to fakt svět neviděl.

Školící systém je hlídán zásadami firmy právě, aby byl opravdu podporou, ale aby se na něm nikdo neobohacoval. Tyto normy jsou přísné, hlídané a tam kde jsem, se to stryktně dodržuje a to s obrovskou reservou a dokonce zárukou vrácení peněz např.za seminář při nespokojenosti. Jestli to někdo porušuje, tak je nahlaš a firma zjedná nápravu, ale laskavě tu nepošpiňuj všechny!!! To je tak ubohý

I na samotnou činnost registrovaných je morální kodex, který většina lidí dodržuje. Např.se nesmí oslovovat neznámý lidé inzerátem viz.to Tvé video apod. Pokud znáš někoho, kdo to porušuje, tak ho nahlaš, ale opět nepošpiňuj tu většinu lidí, kteří to dělají správně.

Soudní spor v Británii firma vyhrála, frajere, a kvůli tomu to tady nebudu celý rozebírat.

A kolegyně vzkazuje, ať jí laskavě v 35 letech neposíláš studovat ...studovat máš jít sám ....už jen proto, aby Ti někdo vysvětlil, že lékaři, učetní a lidi ve financích fakt neberou automaticky vysoké příjmy, naopak takový lékaři si stále stěžují a utíkají na západ. Prý jsi magor, co fakt neví nic o životě.

10 hodin jsem s Tebou neztratil...to si opravdu fandíš. A hlavně.....to jsi opravdu takový nemyslící, že považuješ diskusi na netu za výdělečnou činnost??? To jsi fakt takovej debil???? To mě za todle má jako Amway platit??? Neuvěřitelný!

VZHLEDEM K TOMU, ŽE NEMÁŠ ŽÁDNOU ODPOVĚĎ NA MÉ OTÁZKY, JSI MANIPULATIVNÍ DEMAGOG A ODHALIL JSI ZDROJ SVÝCH RÁDOBY INFORMACÍ, (TJ.STRÁNKY, JEJIŽ MAJITEL SE ŽIVÍ TÍM, ŽE AMWAY A JINÁ POPULÁRNÍ TÉMATA POMLOUVÁ A TÍM SI NA DESÍTKÁCH SVÝCH STRÁNEK ZVYŠUJE NÁVŠTĚVNOST A REJŽUJE NA REKLAMĚ). TAK S TEBOU FAKT KONČÍM.
BUDEŠ TADY POŘÁD JAK KOLOVRÁTEK OPAKOVAT TY SAMÉ BLÁBOLY, IGNOROVAT PROKÁZANÁ FAKTA, NEODPOVÍDAT NA DOTAZY A JEN OČERŇOVAT, OČERŇOVAT, OČERŇOVAT SVÝMI DEMAGOGICKÝMI HYPOTETICKÝMI VÝPOČTY, FAKTY KTERÉ U SOUDU NEUSPĚLY A ZNALOSTÍ TYPU: LÉKAŘI A UČETNÍ JSOU V BALÍKU. AŽ DOKÁŽEŠ VÍC, NEŽ OKRÁDAT SVÉHO ZAMĚSTNAVATELE TÍM, ŽE MÍSTO PRÁCE SEDÍŠ NA NET DISKUSÍCH, TAK POCHOPÍŠ, JAKÉ TO JE, KDYŽ SE O NĚCO OPRAVDU POCTIVĚ SNAŽÍŠ A NĚJAKÝ MANIPULÁTOR SE TĚ SNAŽÍ LŽIVĚ POŠPINIT, OČERNIT A DĚLÁ MU TO STRAŠNOU RADOST.

TAKŽE JÁ TI TU RADOST PŘESTANU DĚLAT. NA OTÁZKY JSI SRAB ODPOVĚDĚT A BLÁBOLY SI MŮŽU PŘEČIST U TVÉHO GURU Z ANTI AMWAY STRÁNEK. MOZEK TI VYMYL DOKONALE. AŽ TAK, ŽE NEDOKÁŽEŠ ODPOVĚDĚT NA 6 OTÁZEK, CHUDÁČKU
Karlsbad_1978
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yowie 14. 4. 2014 16:46

Karlsbad: Amwayák o mě prohlašuje, že jsem fanatik, tvl ne, to už je moc... :-D

Takže z těch oficiálně udávaných 28 000 lidí (v roce 2010 Ildiko Dikošová mluvila o 25 000 obch. zástupcích Amwaye) je aktivních jen 3000 lidí?

http://www.youtube.com/watch?v=5B75xT6ZfHU

Proč tedy Vaše šéfová takovým způsobem mate veřejnost?

A jinak máte štěstí, že to číslo 3000 opravdu aktivních (pokud to tak je) zveřejňujete v ČR a ne v USA, protože tam byste tím kvůli pravidlu 70/30 dost možná spustil vyšetřování úřady... :-D

Já si ze stránek Amwey-business vzal jen screenshot těch Vašich skvělých produktů ve slevě.

Čerpám z mnoha zahraničních zdrojů, nicméně nepředpokládám, že byste si to byl schopen přeložit...

Ale stačí zapátrat, netřeba sem dávat screenshoty, i teď se bez problémů dají najít produkty Amway ve slevách:

http://www.sbazar.cz/hledej/Amway

Btw. co je nelogického na tom, že si někdo dá reklamu na web a vydělává na tom?

"Školící systém je hlídán zásadami firmy právě, aby byl opravdu podporou, ale aby se na něm nikdo neobohacoval."

Podívejte, peníze z knih a školení se rozhodně netýkají Vás, ale Hassmanna zcela určitě:

http://www.dailymotion.com/video/xpadjh ... shortfilms

a

http://www.dailymotion.com/video/xpacip ... shortfilms

Nebojte, Vás se to zcela jistě nikdy týkat nebude. Vy tam totiž nejste od toho, abyste nedej bože vydělával na školeních. Od toho jsou tam už dávno jiní...

Tak já už vystudováno mám a v některých těch oborech jsem pracoval. Lékařů znám pár taky a ano utíkají, když jim tady hrozí "jen" 40 tisíc měsíčně a v Norsku dostanou třeba 200 tisíc měsíčně. jj, tak když se slečna/paní vyzná, tak plnou parou do Amway! Já Vám to neberu, zasloužíte si to... :-D

K té aféře v UK. Ano, Amway to ustál a nebyla mu zakázána činnost výměnou za slíbené radikální změny ve fungování firmy a zvýšenou kontrolu svých zástupců, aby se neoháněli nereálnými příjmy. Je to vítězství, když se s někým domluvím na kompromisu?

Já jsem Vám na otázky odpověděl, jen Vy to nedokážete přijmout nebo vůbec pobrat, ale to není můj problém, pokud Vás do Amway přijali, tak občanku asi mít musíte.

A btw. nevšiml jsem si, že bychom si potykali...

Asi by to chtělo nějaké víkendové školení jen za 2999,- o základech slušného chování...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Fantucci 14. 4. 2014 17:37

Yowie,
asi Vas to neuklidni, ale ano, pusobite jako fanatik. A to nejsem z Amway. Mozne vysvetleni Vasi argumentace ale muze take spocivat v nejake osobni zhrzenosti z minulosti.
Jinak na kurzu zakladniho slusneho chovani se clovek dozvi, ze v anonymni internetove diskuzi je tykani povoleno. Je tedy otazkou, kdo by jej mel navstivit...
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod yowie 14. 4. 2014 18:34

Fantucci: Proč je ta argumentace pořád stejná? Vy jste někde asi neuspěl, tak to tu teď haníte...

Jak to u mě bylo s fin. poradenstvím už jsem tu napsal a svou zkušenost s brainwashovaným Amwayákem také. A po těchto zkušenostech bych samozřejmě do žádného MLM už nikdy nevstoupil. Nicméně si skoro říkám, že až se budu nudit, tak si zaskočím na mysterák k nějakému Amwayákovi a pak ty zkušenosti hodím někde na blog a kdo ví, třeba budu příjemně překvapen, ale nedoufám v to.

Na konci tohoto článku je dfensův názor na MLM a jak proti nim postupovat, přičemž souhlasím s oběma variantami, byť ta druhá je výrazně složitější, každopádně třeba se jednou zadaří a budeme tu mít legislativu minimálně na úrovni USA.

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2005060504

A i když se zdaleka nedá říct, že by všichni souhlasili s tykáním na internetových diskuzích, je to převládající názor. Každopádně Vy i já vykáme...

Ale asi je to jeden z projevů této doby... Standardy ostatně neklesají zdaleka jen co se chování týká...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Karlsbad_1978 15. 4. 2014 00:13

yowie:
Evidentně Vám dělá problém porozumět delšímu textu a odpovědět na 6 otázek.
Takže vynechám většinu balastu a dám jen jednu jedinou otázku. Uvidíme, jak se pochlapíte a konečně na ní odpovíte. Na todle jste totiž zcela úmyslně neodpověděl.

OTÁZKA ZNÍ:
Tvrdíte, že v Amway uspět nejde a to na základě průměrného příjmu distributorů v USA ( cca. 200 dolarů/měs.) Jako protiargument, jsem Vám uvedl oficiální tabulku Amway, kde jsou za rok uvedeny desetitisíce lidí nově kvalifikovaných na 21% (resp.platinu a výše ) a také jejich průměrné a maximální příjmy ( začíná to na více jak 40 tis.Kč/měsičně) CO NA TÉTO OFICIÁLNÍ TABULCE NECHÁPETE A PROČ JÍ TAK IGNORUJETE???????????????????????????????????????????????????????????????????

PS. Od mé kolegině.
Cituji:"Chci nadprůměrné příjmy. Proč mi ta osoba doporučuje studovat obory (btw. studium stojí ročně desetitisíce ), kterým se sám věnoval, už dokonce nevěnuje a dle svých slov nadprůměrné příjmy rozhodně nemá??????? Z logiky věci vyplývá, že když bych ho poslechla, tak skončím jako on, tj.s průměrným příjem, nikoliv nadprůměrným, jak chci. To mu to nepříjde ani trochu divný???? On už přes ten svůj fanatismus ani neví, co píše. Asi ho naštvalo, žes jeho tabulku s průměrným příjmem rozdrtil oficiální tabulkou s desetitisicovými novými 21% kvalifikacemi, když on se snaží dokazovat, že to nejde a teď neví, co na to říci a nedokáže uznat, že se v tom spletl" Konec citace.

TAKŽE HLAVNĚ ODPOVĚZTE NA TU JEDNU JEDINOU OTÁZKU, TJ.CO NECHÁPETE NA OFICIÁLNÍ TABULCE NOVĚ KVALIFIKOVANÝCH 21% A JEJICH OFICIÁLNÍCH PŘÍJMECH OD AMWAY?????????? A BEZ VYTÁČEK, PROSÍM. BUĎ CHLAP, NEPŘEHLÍŽEJ JASNĚ POLOŽENÝ DŮKAZ, ŽE JSI SE SEKL - TO JE LIDSKÉ. JÁ SE SMÁT NEBUDU - ŽÁDNÝ STRACH
Karlsbad_1978
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eL Ká 15. 4. 2014 03:51

Krasne fanaticky prispevek :)
Mam pocit, ze bude asi potreba tento thread zavrit. Ovecky beci uz s CAPSLOCKEM, ze jim nekdo bere modlu.
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Karlsbad_1978 15. 4. 2014 10:15

Urážet umí každý a že jsi si všiml VELKÝCH PÍSMEN je opravdu objev. Gratuluji.
Možná by stálo za to, všimnout si i textu. Pak pochopíš, že VELKÁ PÍSMENA jsem užil proto, aby si yowie už konečně všimnul otázky, na kterou se ptám potřetí a kterou záměrně ignoruje, jelikož na oficiálních číslech bourá jeho teorii, že v Amway uspět nelze. Není to garantováno automaticky, ale jde to...
Ovšem to by jsi si musel pročíst celou diskusi a nekoukat jen na velká písmena. Uznávám, že diskuse je to dlouuuuhá
Karlsbad_1978
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2014 12:13

Fantucci: shrnul si to velmi pekne, kde to mohu podepsat?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 15. 4. 2014 12:36

Karlsbad: Ale já jsem Vám odpověděl. Nebudu to psát znovu a z jednoho ze svých starších příspěvků to vykopíruji, snad už to podruhé poberete:

"Víte, že ta tabulka, kdo je zrovna jaký diamant, může být v podstatě zcela irelevantní? A teď proč? Nejen pro Amway, Herbalife, ale dokonce i pro ty poradce je typické to, čemu v USA říkají "pay to play". Tedy ke kvalifikaci se na další a další (a v případě Amway si přidejte ještě jedno další a další) pozice ti lidé nakoupí ohromné zásoby zboží, kterého se pak nějak takhle zbavují:

http://amwey-business.cz/wp-content/upl ... -amway.png

Tedy abych mohl posoudit, kolik vlastně ti diamantoví platiňáci vydělali, tak bych potřeboval taky vědět, kolik se jim těch úžasných produktů válí doma, nebo kolik jich prodali hluboce pod cenou...

Jednoduše. Je fajn, když někdo podnikatelskou činností vydělá milion. Pakliže ovšem na ten milion nevynaložil miliony dva..."

Nebo to mám do dalšího příspěvku nakopírovat ještě jednou a s Capslockem? :-D

Proboha pochopte to, co nakonec vyplývá i z naší komunikace zde, ale i z mnoha jiných diskuzí jak v ČR tak v zahraničí.

Všichni v Amway znáte někoho kdo "to dokázal". A všichni se přesvědčujete navzájem o tom, že to jde, dodáte, že je třeba si trochu máknout, ale jde to.

A představte si, že já bych Vám to i rád věřil, že jde dopracovat se k pasivnímu příjmu, jenže má to háček. Nikoho takového, kdo už jen klepe nohama, nic nedělá a chodí mu na účet desetitisíce, statisíce, miliony měsíčně neznám a to se zdaleka netýká jen Amway. Je to typické pro všechna MLM.

Víte, že v byznyse nikoho nezajímá, že se někdo kvalifikoval na diamanta nebo platinu?

Naopak, pokud máte nového obchodního partnera, tak každá větší firma si koupí nějaký credit report o tom, jak je na tom ten partner finančně, jak je schopný dostát svým závazkům, jestli nemá nějaké záznamy o nezaplacených fakturách atd. Typicky se v korporacích používají údaje firmy Dun and Bradstreet, ale podobné služby nabízejí dnes už i některé české firmy.

A na základě toho potom k partnerovi přistupujete. Pokud je to výdělečná legitimní firma s historií, není problém dodávat na fakturu. Pokud je to malá firma se záznamy v registrech a historií pozdě zaplacených, nebo nezaplacených faktur, tak od partnera budete chtít platbu předem, než dodáte zboží.

Já po Vás chtěl alespoň daňové přiznání, které samozřejmě jako všichni Vaši kolegové z MLM nikdy nikomu neukážete. A mě to vůbec nepřekvapuje, protože vím, že tam nic zajímavého k vidění není a nebude... :-D

Jakou má váhu, když Vám tady napíšu, že vydělávám 100 000,- měsíčně a doložím to tím, že jsem v nějaké pyramidové hře dostal tolik a tolik bodů a nevíte, jestli mám plný byt neprodejných produktů, nebo jestli jsem např. jako fin. poradce udělal pár fiktivních pojistek, které mě kvalifikovaly na nějakou pozici, ale já ty peníze zase nazpět cpu do těch pojistek a nakonec je stejně zruším a všechny provize kvůli stornům od pojišťoven zase vrátím? A to vše kvůli dalšímu stupínku v mnohastupňovém systému.

Mohu se zeptat na vzdělání Vaší kolegyně? Ať si věří, čemu chce, má na to právo a já jí ho neberu. Ale docela rád bych se jí za rok touto dobou zeptal, jak na tom bude a jestli bude pod Vámi stále věřit v Amway.

A měl bych jeden návrh pro všechny Amwayáky ke zvážení. Až na výjimky není bohužel možné ověřit ani kvalitu Vašich produktů. Samozřejmě, Vy je vychvalujete do nebes, ale to už v dnešní době nestačí.

Našel jsem, že pouze jediný z Amway produktů byl testován D-testem:

http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a- ... ravku-2012

A dopadl tragicky, nejhorší a nejdražší výrobek...

Nicméně abych nekřivdil, viděl jsem nějaký starší test, kde Váš prací prostředek byl asi třetí a byl hodnocen velmi dobře. Jen škoda, že ty dva prací prášky, které byly v hodnocení před tím z Amwaye, stály jen zlomek ceny toho Vašeho.

Tedy doporučuji poslat veškeré Vaše výrobky do D-testu ať se ukáže, jak na tom skutečně jsou a pokud budou, jak Vy říkáte, vynikající, tak Vám to nepochybně zvedne prodeje...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Karlsbad_1978 15. 4. 2014 13:35

Yowie:

Já končím. Vaše teorie, že si lidé kupují zboží, aby dosáhli pozic je fakt demagogie a už ani nepřemýšlíte. Proč by si někdo kupovol zboží za 500 000, když by zpět vydělal jen 21%. Možná že to nějaký jedinec udělal, nevím, ale rozhodně to není běžný postup. Zase jen vaše úvahy a filozofování. Kterou podkládáte čím....jedním inzerátem. Jste blázen???? Když má firma v ČR obrat 380 mil, tak by se asi ty údajné zásoby prodávali v tisícech inzerátů a né v jednom. Jako máte talent vyštrachat ze skupiny 28 000 registrovaných členů pár exotických příkladů ( to se prostě děje všude ) a hned z toho děláte celosvětový názor. A přitom jste v reálu poznal jen jednoho Amwayáka. Ty vado, i kdybych jich bylo 10, tak co to říká o 28 000 jiných? Mluvíte teoreticky o něčem, co jste v praxi nikdy nezažil ( já ano ) a žijete si ve svém anti-Amway světe, kam si zamícháváte informace z Herbalifu, jiných MLM, fin.poradeství a vůbec všeho co Vás napadne.
Takže milej zlatej yowie......většina amwayáku nenakupuje tisícové zásoby. Sorry. Znám jejich osobní obraty. DPD nám to většinou vozí v krabicích, nikoliv po kamionech.

Co se týče toho D-testu, tak firma se bránila, nechala si udělat test v nezávislé certifikované laboratoři a tím vyvrátila to, že opalovací krém nefunguje. Nebudu tu celou anabázi vysvětlovat...to by bylo na dlouho.

K výrobkům jen řeknu.....na vše je 90dní 100% záruka vrácení peněž, pokud není člověk spokojen. Není v tom žádný háček. Vaše teorie o nefunkčnosti výrobků naráží na mou praxi a desítek lidí okolo mě, které si výrobky kupují a to nejsou v Amway. A bacha...volají si o ně sami, nikdo jim je necpe
U D-testu mě to mrzí, ale už to holt není taková bomba, jak bývala.
Amway má zákaznický test....nejsi spokojen, vrať to. Tečka...na to není co říct.

Takže když to shrnu. Amway podle Vás nefunguje, protože průměrný příjem je podle Vás nízký oproti průměrnému zaměstnání ( totálně kašlete na časovou investici...ta je podle Vás irelevantní. Důležíté je, že v tom člověk je ).Že srovnáváte nesrovnatelné obory a aktivity neberete v potaz. Podle Vás když tam jsou lidi a má to vydělávat, tak je to prostě stejný. Jestli brigáda, nebo vlastní firma, nebo zaměstnání...prostě je to stejný. Větší volovinu jsem už dlouho nazažil.

Prokazatelně vysoké příjmy úspěsných lidí v Amway jsou podle Vás jen protože si ti desetitisíce lidí nakoupili zboží za pětinásobek toho, co získali zpět ( tadle Vaše myšlenka je opravdu hodna "génia" ) A to neudělali jen 1x, ale dělají to každý měsíc, neb jinak by těch několikaměsíčních kvalifikací nedosáhli. Že to matematicky nevychází neberete v potaz.

A vůbec Vám nepříjde divné, že lidem radíte jako zdroj nadprůměrných příjmu něco, co jste dělal, už neděláte a nadprůměrné příjmy jste v tom neměl, nemáte a evidentně mít nikdy nebudete. Stejně inteligentní, jako kdyby mi 150kg chlap radil,jak být štíhlý sportovec a podpořil to slovy:"Je to super, taky to dělám". A fascinující je, jak Vám to nepřijde divné.

Jako důkaz neberete sice prokázané přijmy, ale i tak chcete daňové přiznání. Taky dobrý. Sice mě jste ho taky nedal, ale já jsem špatný, že to neudělám. Takže nejen že magor, ale i pokrytec

Už se raději na nic neptám.... stejně bych buď odpověď nedostal a nebo nějaký výplod fantasie Vaší demagogické mysli, kam by jste zakomponoval útržky faktů asi z 15ti nesouvisejících oborů.

Můj cíl byl splněn. Pokud bude mít někdo sílu tuto diskusi číst, tak zjistí, kdo je demagog a fanatik. Už jen tím vaším neustálým oblbováním, že se v Amway slibují miliony, peníze bez práce atd. Já to nikdy neřekl ...naopak. Vyzdvihoval jsem, že většině lidí pomohou i částky 3-5000 a že je nutno pracovat a kolik.
Jsem rád, že na lidi působíte jako magor a že se mě zastali i nepříznivci Amway byznysu. Děkuji
A věřím, že to opravdu někomu pomůže a aspoň byznys zkusí....na registraci i na výrobky je 100% záruka, tak nemá co ztratit. Nikdo normální mu neslíbí úspěch, ale je tu aspoň šance.
Kdežto když by náhodou poslechl Vás, tak co má šanci získat? Vaší "osvědčenou" radu na nadprůměrný příjem, která Vám nefunguje?
Kdyby jste raději svou energii zaměřil na něco užitečného....třeba na získání toho nadprůměrného příjmu v zaměstnání.....ale to by jste nesměl trávit pracovní čas na netu psaním katastrofických scifi o Amway......za to Vás jistě kariera nečeká. Možná, že většinu lidí, co se registrují do Amway nečeká závratný finanční úspěch, ale rozhodně aspoň něco zkusí, ušetří třeba na plynu, el.proudu, telefonování, drogerii, něco se naučí z knih apod. Pořád to je změna k lepšímu, než když budou poslouchat Vaší demagogickou snůšku úvah a polopravd.

KONČÍM. TEĎ UŽ FAKT. ŘEKL JSEM UŽ VÍC, NEŽ JSEM CHTĚL, VŠECHNA PODSTATNÁ FAKTA JSOU V TEXTU. KDYBY MI CHTĚL NĚKDO NĚCO SDĚLIT, BUDU NA www.amway-fakta.cz
Karlsbad_1978
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2014 13:54

No kluci roztrhejte si občanky :).
Já mohu potvrdit ty nákupy zboží za účelem dosažení vyššího levelu, dělala to jedna moje bývalá spolužačka, zboží pak rozprodávala po známých za nákupní cenu jen proto, aby sama pak mohla nakupovat levněji. A to, že jsou různé inzerce plné zboží Amway se slevou snad přehlédnout nelze. Pokud tomu někdo nevěří, stačí si dát inzerát na libovolný inzertní server "koupím zboží Amway minimálně 20 % slevou" a rázem bude mít plnou e-mailovou schránku. Tohle je prostě fakt.
Nejspíše si někteří zdejší matadoři vzpomenou na jednoho bývalého člena, kterému se kvůli Amway rozpadlo manželství a i v práci mám kolegyni, která právě kvůli Amway doslova o vlásek unikla exekuci.

Neříkám, že na Amway nelze vydělat. Lze, stejně jako na jakýchkoliv jiných systémech a je úplně jedno, co prodáváte. Samozřejmě výhodu mají ti, kdo prodávají něco, co nemusí držet skladem (např. finanční poradci), ale trh je zkrátka nasycený a tak se hledají další skuliny. Naopak kdo umí prodat písek na poušti, tak může strčit nos do jakéhokoliv projektu a bude se mu dařit.

Mně se líbí, jak youwie krásně ukázal, že když nemá společnost možnost zkreslovat hospodářské výsledky (USA), tak už podnikání v ní rozhodně nevypadá tak zajímavě. Kéž by podobná pravidla platila i u nás.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 15. 4. 2014 13:58

Satan: Že jsem fanatik, to už víme, nicméně mě by zajímalo, co si ty osobně o Amway a třeba i o MLM obecně myslíš?

Řekl bys třeba, že někdo jako Karlsbad bude v Amway jednou nahoře a splní se mu ten sen, alespoň 40 000,- pasivního příjmu měsíčně v důchodu, aniž by cokoliv dělal?
yowie
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků