CONLIGUS - Pasivní příjem

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod trandy 26. 12. 2014 14:04

Tímhle příspěvkem bych vám chtěl představit na trhu novou společnost, která se jmenuje Conligus. Společnost má velmi nízké provozní náklady, co se týče jejich platformy. Vše běží přes internet. Conligus vstoupila na trh s tzv. Hybridními aukcemi a plánuje uvést další platformy na trh ( Mobilní aplikace, e-shop).

Něco o společnosti: Společnost založili velice úspěšní lidé, kteří přešli od společnosti Organo Gold. Jsou to bratři Steinkellerové. Spolu s nimi na společnosti dělá Fabrice Kerhervé, který vytvořil už 2 MLM, které následně za nemalé peníze prodal.

Tahle společnost se může chlubit tím nejmodernějším kompenzačním plánem. Vzhledem k nízkým nákladům vrací společnost do oběhu spoustu peněz a jako první (možná) vytvořila bonus, který tvoří pasivní příjem. Conligus zavedl "Sdílení zisku". Ve zkratce a hodně zjednodušeně to znamená, že Conligus bere část svého zisku a rozdá ho mezi členy. Těch bonusů je 9 a každý svým způsobem předčí vše ostatní na trhu.

Proč jsem si já vybral Conligus? Dříve jsem byl v OVB asi jeden měsíc. Ze začátku jsem si myslel, že si vydělám nějaké peníze, ale když jsem zjistil, že tam poctivě nikdo nehraje, tak se mi to znechutilo a odešel jsem hodně rychle. Bylo nabízeno hodně firem ( Amway, LR, Lyoness, Ergo), ale nic mi nepřišlo tak zajímavé jako tahle společnost. Svojí investici v téhle společnosti už mám zpátky a už se jde jenom do plusu. Samozřejmě svým lidem hodně pomáhám pokud máme aspoň jedno společné, a to společně uspět.


Jestli vás tahle příležitost zaujala, tak mám kontaktní e-mail: Informace.Conligus@gmail.com .
Přikládám plán odměn, pokud někdo neumí anglicky, tak se obraťte na e-mail, ve kterém vám všechno vysvětlím.
Plán odměn: http://files.conligus.webnode.cz/200000 ... %20ENG.pdf

Děkuji za váš čas a trpělivost s tímhle článkem! :)
trandy
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků