Mít podíl z obratu MasterCard?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomsyk45 5. 3. 2015 23:17

Tomáš Marný píše:
tomsyk45 píše:A zdejší administratory vubec nechapu, ja se omluvim, chci to ukoncit, poprosim je a oni se mi znovu vysmejou a znovu me zesmesnuji.

Kristovanoho, když to chceš ukončit, tak proč sem píšeš ty svoje bláboly dál a dál??? Tak to prostě ukonči, nic už nepiš a za chvíli po tomhle vlákně neštěkne pes, kapišto?

Pravdu máš.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yowie 6. 3. 2015 07:22

Ještě přidám income disclosure firmy Lyoness, je to totiž doklad, který na rozdíl od pánů v kravatách nelže...:

http://cdnlarge.lyoness.net/downloads/p ... ids-us.pdf

Roční medián příjmů všech členů 0,04 dolaru, roční medián příjmů verbířů 28 dolarů...

Netřeba nic víc dodávat...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod malejjara 6. 3. 2015 09:51

myšpulín píše:
malejjara píše:No dobre jste mu tu ale zatnuli tipec. Zacim se vas take bat. :hmm:

Že někdo odhalí tvoji pravou identitu?

Jo, foto, adresa, datum narozeni, ... Jeste ze nejsem na facebooku a v zivnostenskem rejstriku. :mrgreen:
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 6. 3. 2015 10:02

A my co jsme i plátci DPH máme na internetu volně ložené i rodné číslo. Ale když někdo zveřejní z kamerového systému fotku zloděje co ho okradl, tak jde málem sedět.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 6. 3. 2015 15:37

Nojo, rodne cislo je jen datum narozeni, zbyle znaky nic zajimaveho neznamemaji. Fotka, to je horsi zasah do osobnostnich prav. Ale trestne to neni, sedet za to nikdo nepujde.
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 6. 3. 2015 16:16

Ta čísle v RČ sice nic neznamenají, ale je to jednoznačný identifikátor, ale obecně se to považuje za citlivý a neveřejný údaj a z toho titulu se to někde používá pro autentizaci osoby, vždycky mě pobavilo, když mi kvůli něčemu volali z RB a telefonistka po mě chtěla část RČ za lomítkem jako ověření.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod malejjara 6. 3. 2015 16:37

RČ je sice jednoznačný identifikátor, ale to je i jméno a příjmení ve spojení s datem narození a trv. adresou. Když někdo podniká, tak to defakto dobrovolně zveřejní.
malejjara
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sidbin 2. 4. 2015 17:51

:-D tady jsem se zasmál, z frajírka se stal blbeček co byl někde na školení.
DELL Inspiron 6400: Core Duo T2050, 2GB RAM, GMA 950, HDD 120GB@ WD 320GB BJKT scorpio black, WiFi + BT, 85Wh AKU, Win XP Pro.
TV karta: Aver TV Hybrid + FM Volar USB
sidbin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 14:34

btw. máte někdo tip, jak více získat za platbu kartou? :)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků