Mít podíl z obratu MasterCard?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 12:51

chrudimi píše:Dobře, není to letadlo ale MLM, ale ve Vašem původním příspěvku jste se o tomto faktu, asi omylem, zapomněl zmínit. Snažíte se vzbudit dojem snadného výdělku v nějaké Vaší firmičce, ale reálně pouze sháníte ovečky, které na Vás budou vydělávat.

Tak to vůbec není pravda! Ovečky jako vy se tu jen ozývají, protože ničemu nevěří a jste zvyklý na stereotypní život, každe ráno do práce a večer domů. o víkendu na pivo a takhle celý život. Pokud říkáte, že hledám lidi abych na nich vydělával, co tedy dělají lidé co jsou zaměstnaný? Vydělávají peníze majitelovi firmy, který je nad nima. Tak to funguje úplně u všeho, zde je výhoda, že trh je obsazen pouze 2%, proto může být plno lidí nahoře. Lidem nepřinášim snadný výdělek, je za tim spoustu práce, ne každý to dokáže. Proto hledam opravdu schopné lidi, kteří v tomhle umí chodit! Víte kolik bankovních společností vydalo platebních karet mezi lidi? Banky dostávají šílené peníze z obratů co provedou jejich klienti přes svoje platební karty. A o faktu že se jedná o MLM jsem se měl zmínit proč? Psal jsem přeci pro více informací mne kontaktujte.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod chrudimi 3. 3. 2015 13:11

Znám lidi Vašeho typu (soudě dle Vaší rétoriky) a nestojíte mi za nějakou delší reakci, podstatné už jsem napsal, ostatní si jistě již udělali svůj obrázek.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lemming 3. 3. 2015 13:29

tomsyk45 píše:Pokud vás baví si dělat z někoho srandu, tak běžte jinam.


Počkej, s děláním srandy jsi tu začal ty, my se jen přidali!
Naposledy upravil lemming dne 3. 3. 2015 14:16, celkově upraveno 1
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 3. 2015 13:33

lemming píše:
tomsyk45 píše:Pokud vás baví si dělat z někoho srandu, tak běžte jinam.


Počkej, z dělání srandy jsi tu začal ty, my se jen přidali!

Touché!
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 14:30

Z nikoho si srandu nedělám. Pokud vám přijde něco špatného na tom, že ušetřím lidem peníze, tak to opravdu nechápu. A hledám lidi co chtejí být úspěšný a budu pracovat na tom aby to dokázali, když nebudou vydělávat oni, tak ani já ne. V zaměstnání to tak není, tam si majitel najde zaměstnance, aby mu vydělávali peníze. Navíc naše společnost každým nákupem a obratem přispívá na ochranu životního prostředí a vzdělávání dětí, kteří si to nemohou dovolit. Řekněte mi jedinou věc, kterou dělám špatnou věc? Robert Kyiosaki, Donald Trump a další prohlasili a napsali ve svých knihách, ze MLM je byznys 21. století, plno lidí se jim vysmálo a oni na to řekli tohle: A to je ten důvod, proč stojím tady nahoře a vy tam dole (Donald Trump).

Zde je krásná ukázka, proč je jen 1% úspešných lidí, protože 99% lidí je zabedněných jako vy a dál ovlivňují další ovečky, který chodí do zaměstnání a nemají na to aby udělali zásadní krok na změnu života. tyhle lidi většinou nakupují samé pasiva. Ale nebudu se s váma zdržovat, když ani nerozumíte penězům a jak dnešní byznys funguje. Hledám lidi, kteří si uvědomují jaký je rozdíl mezi aktivem a pasivem. Přesně jsem věděl že se ozvou lidi jako jste vy, jak říkam 99% lidí to vidí tak jako vy a proto budete vždy tam kde jste :) a vás já nehledám. Nashle
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 3. 2015 14:53

Milý Tomíku, málo kde seženeš takovou koncentraci lidí, kteří nejen rozumí penězům, ale i je skutečně mají (a ne jen sní, že je jednou mít budou).

Podíly z nákupů platební kartou zde mají skoro všichni, ať už platí kreditkou od Citi či Kooperativy, kde mají 2 % z útraty kdekoliv, nebo akčními kartami GE (3 až 5 % za nákupy v hyper-super a u benzinek), Cetelem 2 až 4 %, případně ještě kombinují s různými klubovými výhodami, slevami a akcemi. A nemusí za to nikde platit žádné členské příspěvky (naopak dostanou i několik tisíc Kč jen za pořízení té kreditky - Citi life 2000 Kč, kreditky od Raifky 500 - 1000 Kč) nebo si vybírat, v jakých obchodech budou nakupovat.

Ono jak se říká - lidská hloupost je nejlepší výrobní prostředek, jenže tady těch hloupých lidí, kterým bys mohl prodat sen, nenajdeš.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 3. 3. 2015 14:57

Škoda že mizíš tak brzy, tady jsem ti našel vhodnou adeptku :-P .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 15:01

PatrikChrz píše:Milý Tomíku, málo kde seženeš takovou koncentraci lidí, kteří nejen rozumí penězům, ale i je skutečně mají (a ne jen sní, že je jednou mít budou).

Podíly z nákupů platební kartou zde mají skoro všichni, ať už platí kreditkou od Citi či Kooperativy, kde mají 2 % z útraty kdekoliv, nebo akčními kartami GE (3 až 5 % za nákupy v hyper-super a u benzinek), Cetelem 2 až 4 %, případně ještě kombinují s různými klubovými výhodami, slevami a akcemi. A nemusí za to nikde platit žádné členské příspěvky (naopak dostanou i několik tisíc Kč jen za pořízení té kreditky - Citi life 2000 Kč, kreditky od Raifky 500 - 1000 Kč) nebo si vybírat, v jakých obchodech budou nakupovat.

Ono jak se říká - lidská hloupost je nejlepší výrobní prostředek, jenže tady těch hloupých lidí, kterým bys mohl prodat sen, nenajdeš.
Ano tohle ty společnosti poskytují, to máte pravdu, ale všichni tohle okopírovali od Lyoness, ty s tim přišli první a dávají až 5% zpět a sleva 160-320 korun za 1SP na další nákup! Tohle nikdo nenabízí a je to zcela zdarma!

-- 3. 3. 2015 16:05 --

A samozřejmě Lyoness poskytuje i příležitost, mít podíl z obratu MasterCard, jako maji tyto společnosti které jste jmenoval, to vám však oni nenabídnou a všechen obrat si nechávají čistě jen pro sebe
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 3. 2015 15:10

OK, nech si svůj sen, my si raději necháme svoje peníze (a ještě nějaké navíc vyděláme a nasbíráme)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomsyk45 3. 3. 2015 15:12

Po nikom peníze nechci. Dostávám zaplaceno od obchodů za marketing, zákazníci využívají kartu zcela zdarma.
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 3. 3. 2015 15:51

Dobrý. Chytřejší by pochopil, že mu tady pšenka nepokvete, což holt asi není tvůj případ (ono taky, kdo normální by dělal něco takového a ještě si myslel, že z něj bude miliardář). O lecčems svědčí, že zatím všichni reagující jsou názorově na jedné lodi. Abych parafrázoval tvoji úvodní otázku v titulku vlákna: Mít rozum? Vzít ho do hrsti a upalovat pryč, než se massa Bob rozzlobit!
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod xls 3. 3. 2015 16:18

Tohle už není vymývání mozků, ale vygumování. Docela by mě zajímalo, jak dlouho ta procedura trvá, aby to byla takhle úspěšný.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 3. 2015 16:49

Ku podivu ne dlouho a není to ani moc náročné. Stačí kombinace dvou vlastností - chamtivost a hloupost. To jsou nejlepší výrobní prostředky.

Byl jsem sám svědkem více takových nalejváren a je to to samé dokola. Je prostě typ lidí, kteří chtějí snít. Snít o tom, jak jednoho dne budou bohatí a nebudou muset už nic dělat. Stačí je jen drobně postrčit, říct jim, že jejich snu věříte a že jen stačí, když budou dost pracovat a věřit své vizi

-- 3. 3. 2015 16:50 --

tomsyk45 píše:Po nikom peníze nechci. Dostávám zaplaceno od obchodů za marketing, zákazníci využívají kartu zcela zdarma.

No vidíš a u těch kreditek nemusíš dělat ani ten marketing a nejen, že ji dostaneš zdarma, ale ještě k ní dostaneš 500 - 2000 Kč :). Prostě s ní jen platíš jako s jakoukoliv jinou platební kartou všude, kde akceptují platbu kartou.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 3. 3. 2015 17:14

Lyoness kartu jsme si kdysi udělali. Pak jsme doma pořádně prostudovali podmínky a ani jednou jí nepoužili (v zásadě vyděláváte na zprostředkovatele / doporučitele, vám zbydou ty drobky). Zatímco založení karty je okamžité, výpověď komplikovaná. Tak leží někde v šuplíku a tím to pro nás skončilo.
Někdo tomu říká letadlo, někdo zase MLM.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Terminator3 3. 3. 2015 17:30

Všechny, které znám, co se dali aktivně na MLM či na fin. poradenství, tak skončili odrbani v dluzích a nakonec toho museli stejně nechat a nechat se zaměstnat ve slušné firmě...
Terminator3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků