Sociální síť, která Vám platí!

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MartinVe 21. 5. 2015 14:05

Dobrý den!
Díky za pozornost. Než začnete číst, je dobré si uvědomit, že v dnešní době je možné snad všechno. Vše, co je tu řečeno, je pravda. ^^ Myslíte, že můžete dostávat peníze za něco, co běžně používáte? Pokud si myslíte, že ANO, tak je to správně, a jde to velmi jednoduše. Představuji tsu (čti su), sociální síť nové generace - spojení Multi-level-marketingu a sociální sítě - http://www.tsu.co. Síť vznikla v září 2014 a už má přes 3,5 milionu lidí. Od ostatních sociálních sítí se výrazně odlišuje tím, že rozděluje zisky mezi své uživatele a neprodává duševní vlastnictví třetím stranám. Veškerá Vaše aktivita na fb je přetavena na profit, ze kterého nic nemáte. Tsu Vám vrátí 90% ze zisku, který jste vyprodukovali Vy a Vaši přátelé. O:-)

Není třeba dělat nic speciální, stačí používat sociální síť obvyklým způsobem. Navíc své peníze můžete poslat na charity, které jsou na tsu, nebo svým přátelům na tsu po celém světě zdarma. Nakonec tsu může sloužit jako pravidelný přivýdělek, pár tisíc korun měsíčně se určitě na něco hodí.
Vy vytváříte profit, Vy za to dostanete zaplaceno. Tsu si nechá pouze 10%, což bohatě stačí na pokrytí platů a vývoje. Vždyť Facebook sám si ročně vydělá 70 miliard korun. Jednoduše řečeno, sociální interakce s Vašimi přáteli generuje profit.
Odhadovaný zisk může být třeba jen 1$/den, ale klidně i 100$/den viz přílohy. Moje kamarádka se dostala přes 10$/den, v přepočtu na koruny to je přes 7000 Kč/měsíc. To je skoro minimální mzda a za nic. :twisted:

Tsu je nová generace sítí, rychle rostoucí a seriózní. Buďte na začátku této jedinečné novinky a pomozte rozšířit tsu v ČR a EU. Můžete začít zvát do sítě Vaše přátelé a sdílet s nimi to, co Vás baví, společné zážitky, fotky apod. A k tomu všemu jen tak dostanete zaplaceno.

Neváhejte napsat do zprávy o další info, co Vás zajímá, nebo můžete rovnou vyzkoušet, co tsu dokáže. Tsu funguje pouze na pozvání, zde vidíme prvek mlm, účet si vytvoříte přes můj, teď už oficiální profil http://www.tsu.co/martinve. Vytvoření účtu je samozřejmě zdarma, nikdy nic neplatíte. Zájemci dostanou do zprávy info, jak tsu správně používat. :hm Příkladem může být právě můj profil. Tsu jsem půl roku testoval a nyní odcházím z fb. Postupně zvu blízké přátele, sleduji max. 100 dalších zajímavých lidí. Sdílím s přáteli jen originální obsah, žádné hloupé obrázky z google.

Na starém profilu jsem poslal 30 $ na http://www.charitywater.org a pro Nepal, jak tam bylo zemětřesení.
Tady je zakladatel sítě Sebastian a šek na 2500$ pro Nepal, na který jsme se složili.
http://www.youtube.com/watch?v=A1YTOqCWyJM :tleskani
A ještě jednou Sebastian a jeho interview v tv.
http://abcnews.go.com/Business/video/make-money-social-media-posts-29224844

Podle mě není nejmenší důvod zůstávat na fb nebo na twitteru. Nikdy jsem se neúčastnil nějakého mlm projektu, jsem intelektuál a vidím, že tsu má velký potenciál a navíc pomáhá lidem, což je pro mě zajímavé, protože lidem pomáhám i osobně. Dávat peníze na charitu jde na tsu velmi snadno a ani to moc nebolí. Ale samozřejmě peníze nemusíte posílat na charitu, můžete si vše poslat na Paypal, ale když člověk vidí, jak snadno mu přichází peníze a za nic, tak většinou na charitu něco dá, je to taková slušnost. O:-)
Díky všem za zájem! Stop Facebook, let's go tsu ;-)
Diskuse otevřená, ale jen slušně a věcně. Tsu je nová síť, je třeba vysvětlovat.
tsu moneti.jpg
monetizace
tsu moneti.jpg (31.15 ) Zobrazeno 11636 krát
Přílohy
Kevin Hinkle tsu.jpg
známý Kevin Hinkle
Kevin Hinkle tsu.jpg (44.7 ) Zobrazeno 11423 krát
tsu start.jpg
ach ty začátky od nuly :D
Shared-economics-social-media-tsu-facebook-randy-hilarski.jpg
eco
paypal 2.jpg
paypal
paypal 2.jpg (24.61 ) Zobrazeno 11516 krát
laura moneti.jpg
moje kamarádka
paypal.jpg
paypal2
TSU algorythm dollar.jpg
tsu algoritmus
TSU algorythm dollar.jpg (40.91 ) Zobrazeno 11533 krát
ef75741967c8e48eeafdb96b7b125143.jpg
monetizace
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 22. 5. 2015 16:45

Další povedený kousek, opět se podařilo vybrat na Nepal, tentokrát 1000$.
Další den došly další peníze, 475$.
Všechny peníze jdou od uživatelů, kteří se složili, někdo posílá desítky dolarů, někdo pár centů, každá koruna se počítá.
Plus 2500$ viz video z prvního příspěvku, takže to máme 4000$ pro Nepal, supr, to vše díky používání sociální sítě - přidávání příspěvků, fotek apod. LOL :shock:
:tleskani
Přílohy
nepal relief.jpg
nepal 3. darování
nepal relief.jpg (38 ) Zobrazeno 11135 krát
charity nepal.jpg
peníze pro Nepal
charity nepal.jpg (29.79 ) Zobrazeno 11273 krát
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 10:05

Poslední novinky na Tsu můžete najít na blogu http://socialni-sit-tsu.webnode.cz/.
Všem zájemcům děkuji za podporu ;-)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajemceotsu 25. 5. 2015 12:39

To nevypadá špatně.
Pokud ale tomu dobře rozumím, jak se Vás ptal jeden z čtenářů na uvedeném blogu, založím si "přes Vás" účet. A pak si přes tento svůj účet založím ještě jeden a teprve ten budu skutečně používat. Zůstane mi tak 45% + 30% = 75%.
nebo přidat ještě jeden mezikrok a pak mi zůstane 45% +30% + 10% = 85%.

To by šlo, ne?
zajemceotsu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 13:34

Můžu odkázat jen na můj blog a fotogalerie s obrázkem shared economics. Jednoduše řečeno si můžeme vzít scénář, že já mám pod sebou 10 přátel, oni také a jejich přátelé také, každý z nich vydělá 1$.

Mám v síti cca 1000 lidí na 3. pozici ode mě, budu mít zisk 1000 x 0,03$, tedy 30$,

ze 2. pozice budu mít 100 x 0,1$, tedy 10$,

z 1. pozice ode mě, tedy od mých vlastních 10 přátel, budu mít 10 x 0,3, takže 3$

Celkem tedy budu mít 43$ :oboze :oboze :oboze a plus ještě nějaký drobný, který vydělám sám :tleskani

Tohle je vzorový příklad, jen 10 přátel mít určitě nebudete a každý z nich určitě nebude mít zisk 1$/den, což se tedy trochu navzájem vyvažuje.

Souhrn všech info na mém blogu http://socialni-sit-tsu.webnode.cz/ ;-)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajemceotsu 25. 5. 2015 13:56

Jestli ti "pode mnou" budou tak blbí, že budou přispívat na 1. úrovni jejich registrace, zlobit se nebudu. Pokud si i oni založí dvě úrovně, budu mít pro ně pochopení.
zajemceotsu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 14:04

Chce to taky trochu čas, Tsu vůbec nikdo nepropaguje, jen uživatelé sami, stačí to používat jako Fb, Twitter nebo G+. Nedovedu si představit, kolik peněz by z toho šlo, kdybych teď najednou celý Fb přesunul na Tsu
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajemceotsu 25. 5. 2015 14:05

Rázem těch 1000 lidí bude na 4. pozici, výnos 10 USD (1000 * 0,01)
100 lidí bude na 3. pozici...výnos 3 USD (100 * 0,03)
10 lidí bude na 2. pozici... výnos 1 USD (10 * 0,3)
nikdo (jen fiktivní) na 1. pozici... výnos 0 USD

Celkem 14 USD

Někdo to zdvojenou strukturu uplatní, někdo ne, takže realita bude někde kolem 20-25 USD při zmiňovaných parametrech.
zajemceotsu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 14:17

Pokud dostanu 5 - 10$/den za používání sociální sítě, tak mi to bude stačit a budu se smát FB a dalším sítím :)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 25. 5. 2015 14:33

A kde má to letadlo padáky???
8-D
vilik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kitrab 25. 5. 2015 14:54

To je zlatej padák o sobě :)
Hlavně se oba odborníci zaregistrovali, obohatili forum a už je tady asi neuvidíme, nu což zůstaneme bez padáků na zemi :o).
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 15:03

:pozor
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 25. 5. 2015 16:06

kitrab píše:To je zlatej padák o sobě :)
Hlavně se oba odborníci zaregistrovali, obohatili forum a už je tady asi neuvidíme, nu což zůstaneme bez padáků na zemi :o).

Dva? Já vidím jednoho s dvěma nicky. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 25. 5. 2015 16:24

:pozor
Já mám jen jeden nick, btw. pánové, kdo má čas a chuť číst vaše příspěvky, když nejsou k věci. To sem opravdu musíte psát, když nemáte co říct? Tohle opravdu zbožňuju, když čtu nějakou diskusi, chci se něco dozvědět, ale bohužel to někdy nejde, protože tam pořád někdo musí přispívat všechno možné, jen ne věci k tématu.

Díky.

-- 25. 5. 2015 17:26 --

Jinak doplnil jsem do mého blogu příčinu, proč byla Tsu na svém začátku nepochopena.

Je důležité používat Tsu správným způsobem, protože když byla spuštěna, lidé ji úplně nepochopili a používali ji špatně. Všichni si mysleli, že během pár dnů budou mít tisíce korun, a když tomu tak nebylo, síť opustili. Ano, můžete mít během pár dnů tisíce, ale to byste museli své přátelé a přátelé svých přátel z Facebooku najednou přesunout na Tsu, ale to samozřejmě není možné. První uživatelé ze začátku fungování tohle nechápali. Také nechápali, že zisky plynou hlavně ze sítě. Všichni kopírovali obrázky z Googlu a dávali to na Tsu a mysleli si, že jim za to budou chodit nějaké peníze. Díky tomu vznikly první omyly, fámy a pomluvy na adresu Tsu. Takhle rozhodně ne. Nejlepší je používat Tsu běžným způsobem jako Facebook, Twitter apod. Mít pár blízkých přátel, sledovat další zajímavé profily a stránky a sousetředit se na originální obsah, ať už se jedná o text nebo Vaše fotografie. Pokud budete kopírovat obrázky z Googlu, tak za to nemůžete být ohodnoceni, protože na tyto obrázky nemáte autorská práva.

Více zde: http://socialni-sit-tsu.webnode.cz/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz


Díky
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 25. 5. 2015 17:02

Soukromá zpráva od pilota MartinVe:

Kód: Vybrat vše
Předmět zprávy: Sociální síť, která Vám platí!

[i]vilik píše:
A kde má to letadlo padáky???
8-D[/i]


Prosím, žádné hloupé poznámky. Pouze věcně.
BTW. to není přece letadlo




Takových letadel už jsem viděl. A každý pilot, podpilot, podpodpilot ...... říkal, že to není letadlo, ale zaručený výdělek. Takže co? Autore chytrých poznámek. 8-)
vilik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků