Sociální síť, která Vám platí!

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 7. 2015 14:05

Čéče, zadával jsem si "martinve tsu" do google a fascinuje mě kolik energie do toho nesmyslu investuješ. Spamuješ více diskusí, máš i hodně amatérský blog. Proto jsem se tázal na tvé duševní zdraví.
Kdo jsou ti "my co se tady všichni bavíme"? Nechceš podsouvat, že sedíš v nějaké kanceláři TSU, ze které píšete společně Vaše duchaplné příspěvky? Viď, že ne? :))
Ano, tvé vlákno bude mít 2000 zobrazení, ale obávám se, že jen z jediného důvodu, 99% lidí se ti do vlákna jde podívat na nového zdejšího Pepka Vyskoče.
Naposledy upravil Klient ps dne 9. 7. 2015 14:22, celkově upraveno 1
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MartinVe 9. 7. 2015 14:07

:D
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 7. 2015 14:14

MartineVe, kdo jsou ti "my co se tady všichni bavíme"?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MartinVe 9. 7. 2015 15:03

Víte co, já se vám přiznám, ohledně tsu je to všechno pravda, původně jsem chtěl rozšířit tsu, protože je to dobrá síť. Když jsem ale viděl, jak to tady chodí, s kolegy jsme si řekli, že bychom mohli prozkoumat chování lidí. Vžil jsem se do role člověka, který klade odpor a nenechá se jen tak většinou pokořit, osobně musím říci, že to nebylo lehké psát jako herec. Některé reakce nás i zaskočily, ale myslím, že se nám tento pokus docela vydařil.

Možná dostanu ban, ale to je vlastně jedno, už vás zkoumat nebudeme a omlouváme se, někteří z vás by ovšem měli zvážit své chování.

Česká společnost je obecně málo tolerantní. Zrovna teď probíhá jedna studie na názor uprchlíků ve střední Evropě a není se čemu divit, český národ musí ještě hodně dohánět. Jedno velké poučení je, buďte více tolerantní ke svému okolí a buďte slušní.

Kdybyste měli návrhy, jak zlepšit blogy, vyřídím to adminovi, podle mě se docela povedly. Fanouškem sociálních sítí, teď spíše tsu, zůstávám, blog bude jistě nadále aktivní, kde přímo já nebo spíš admin bude aktualizovat nové sreeny, když jsem tam měl něco aktualizovat, tak mi to trvalo 10 minut.

Myslím, že na tento příspěvek se objeví ještě několik reakcí, já si to samozřejmě přečtu, reakce na pravdu už ale nebudou tak zajímavé.

Všechny vás zdravíme a nemračte se pořád.
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 9. 7. 2015 16:06

Hm, tak jste zjistili (pokud je to pravda), že když napíšeš blábol na odborné fórum, tak se ti tam vysmějí, že je to blábol. Opravdu velký objev, gratuluju ;)

To mě přijde zajímavější zkoumat psychologii podobných scamů (*). Jak získávají přívržence, jak to, že někdo nějaké peníze dostane vzbudí ve spoustě lidí neotřesitelnou důvěru, že oni je dostanou taky. A pak ten přerod. Na začátku se ti lidi smějí jak jsi hloupý, zpátečnický a jak kvůli tomu nebudeš nikdy bohatý. A když letadlo spadne, tak se jejich sebejistota pomalu vytrácí, ujišťují se vzájemně, že to jsou jen dočasné problémy. A pak naštvání a postupně rezignují když si konečně připustí, že peníze jsou definitivně fuč (**). Ale jedno jsem nikdy nezažil: Že by někdo napsal "Kluci, měli jste pravdu, byl to podvod, sorry za ty posměšky o zpátečnících."

*) Byť Tsu není úplně typický scam, jako bylo třeba APL, respektive člověk riskuje jen čas a ne peníze.

**) U APL se vyskytl moc pěkný "scam ve scamu". Po jeho krachu napsala nějaká ženská sem na fórum, že má kontakt na švýcarského právníka, co ví jak ty peníze dostat zpět, ale to něco stojí, tak sháněla peníze. Kupodivu se našli lidi, co jí peníze fakt poslali a když se pak "záhadně odmlčela" tak ještě nějakou dobu plakali tady na fóru...

P.S.: Chceš vysvětlit, proč ten systém nemůže fungovat jako jejich marketing tvrdí, nebo to chápeš?
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 7. 2015 16:14

Martineve, ty budeš mít opravdu duševní problém.
Žádné nenávistné reakce jsem tu nezaznamenal. Jen se ti tu několik lidí vysmálo, že tu propaguješ síť, na níž jsi údajně "vydělal" za půl roku celých 50 USD. Už to je samo o sobě směšné. Ještě smešnější je s jakou povýšeností a arogancí tu svůj nesmysl dokolečka obhajuješ.
A to, že máš čas v práci několik hodin dřepět s údajnými kolegy na diskusním fóru a pozorovat reakce diskutujících? Hrát si na herce? A ještě psát na další diskuse a blogy? Hahahaha, za to by mě můj zaměstnavatel minimálně pozval na kobereček a zpovídal bych se co v zaměstnaní dělám.
Tipl bych tě na studenta nebo absolventa humanitního oboru VŠ, který je nezaměstnaný, zoufale sám a nemá do čeho dloubnout.
Český národ je jaký je. Jsou v něm blbci, jsou v něm vzdělaní lidé. Jako všude. Jen nenávistný frustrát jako ty na něj plive.
Zkus zlepšit své chování, zajdi si k psychologovi a tvá situace se určitě změní.
Hodně štěstí!
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jirxu 10. 7. 2015 11:42

lol, ta pohádka o "herci" a "experimentu" ...že by přicházelo procitnutí, a neschopnost si přiznat, že píšu kraviny a propaguju podvod...?:))
I když, až ti přijde ta výplata, tak nám to tu natřeš:))
Jinak ten "dukaz" o vyplate, takovy si udelam v PSku za 10 minut:D
jirxu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 18. 7. 2015 14:02

Zajímavé..
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 7. 2015 09:56

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 17. 8. 2015 07:57

Ani to nebudu číst, jen kdyby si někdo myslel, že jsem se vypařil, tak jsem aktualizoval profil, původní link je nefunkční, ale kdo se chce do tsu připojit, tak si jednoduše může vygooglit link, přes který se připojí.

Jinak v poslední době proběhl na tsu významný upgrade v aplikaci pro telefony a zavedly se skupiny.

Dovedu si představit, že tady zas bude někdo hloupě odpovídat, viz moje malá analýza, já si to číst nebudu, podívám se sem třeba za rok, jestli už lidi dospěli do fáze, kdy dokážou pochopit nový směr sociálních médií.

8-)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 17. 8. 2015 12:13

Kašpare, za rok budeš podporovat jiný, ještě lepší "projekt".
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků