Sociální síť, která Vám platí!

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lemming 3. 7. 2015 14:28

MartinVe píše:proč by Tsu tyhle peníze brát nemohla a proč by nemohla 90% dát uživatelům...


No schválně, dám ti ještě nějaký čas, vypadáš jako přemýšlivý mladý muž, třeba na to přijdeš ;)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 3. 7. 2015 14:39

víc asi není třeba dodat
Pokud tady nebudou další komentáře, ovzu se později, až budu mít peníze na paypalu.
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajemceotsu 3. 7. 2015 19:06

Tak jsem to zkusil.
Za cca měsíc jsem se dostal na 5 vydělaných dolarů. Za prvních 10 dní prakticky nic, poté jsem byl na 10 centech za den. Když jsem po čase zagresivnil přístup se snahou vydělat více ( minulý týden jsem se dostal na 40-50 centů za den), dostal jsem ban.

Závěr:
První peníze při běžném využívání jsou možné tak po 2-3 týdnech
Kdo chce, může si běžným používáním možná přivydělat bůra až pětku denně (za cca 1 hodinu času denně). Zda to za to stojí, je věc každého.

Jediné větší peníze se dají získat nalákáním aktivních oveček takříkajíc "pod sebe", tedy přes MLM. Pokud takové lidi nemáte, je tsu ztráta času.

Osobně tsu opouštím, nový účet si zakládat nebudu.
zajemceotsu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 4. 7. 2015 08:03

Zajímavá zkušenost, proto na svém blogu upozorňuju, aby to člověk používal jako běžnou síť a nekopíroval obrázky z google, kdo nevytváří síť, tak má peníze jen z views a na to potřebuje mít tisíce followers, síť je dobrá v tom, že z toho jde pasivní příjem, stačí 5-10 lidí, kteří šíří Tsu dál, to je vše

tady na mém blogu je info ohledně používání Tsu, nějaká supermonetizace se trestá Banem,což je pochopitelné http://socialni-sit-tsu.webnode.cz/co-je-to-socialni-sit-tsu/

Na Tsu vlastníme náš originální obsah, dá se říct, že i reklamy, tedy většina peněz jde k nám, pokud někdo kopíruje google obrázky, nemá na ně autorská práva, tak peníze klesnou, to jsem sám testoval na jiných účtech, zkoušel jsem hýbat s followers, přidávat google obrázky a peníze klesly z 0,5$/den na 0,08$/den, pokud se řetězí profily, je dost možný, že to spadne ještě níže, pak byl účet byl pozastaven, protože jsem se choval jak magor :)) ale byl to jen testovací účet, takže to ničemu nevadilo. Tohle opatření od Tsu je naprosto pochopitelný.

Základní pravidlo - používat Tsu normálním způsobem, to je vše, je to tak snadný, příkladem může být můj profil, mám pár přátel, max. 100 followings, hlavní je network, mám pár aktivních lidí a stačí to, učím nové lidi, aby se chovali na Tsu jako normálně, protože pokud ne, tak Tsu opustí nebo dostanou Ban.

Pokud sem tam někdo vypadne, tak je to jedno, Tsu je na začátku, lidi teprv musí pochopit, že jejich originální příspěvky mají velkou cenu a ad revenues vyplácí miliardy korun ročně. Kdo má rád sociální sítě, tak je Tsu jasná volba.

-- 4. 7. 2015 09:19 --

MartinVe píše:Zas další screen, kamarádka válí, hlavně má pár dobrých lidí v síti a bohatě to stačí. Za chvíli už bude zas vybírat na paypal, někdo to prostě umí rozjet, ale chce to mít správný lidi kolem sebe. :tleskani

-- 25. 5. 2015 23:14 --

zajemceotsu píše:Opravdu nejsem "MartinVe". Svoje příspěvky jsem psal proto, že mě napadlo zkusit řetězit vlastní profily.
Můj pohled - proč to nezkusit, když je to zdarma. Nejhorší možný výsledek je ztracený čas.
Daně, kdyby z toho náhodou něco bylo? §10

Pokud to adminu vadí, ať mé příspěvky klidně smaže.


Možná se vystavujete riziku, že dostanete ban, supermonetizace není povolena, člověk to musí používat jako fb a jiné sítě, viz můj blog, já mám také 2 profily, ale nějak vzájemně se nepodporují, na první profil jsem nabral pár lidí a mám tam pasivní příjem 0,1$, nic to není, jsou aktivní jen 3 lidi a ani ne denně


Co jsem říkal, to se potvrdilo ;-)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 4. 7. 2015 10:15

zajemceotsu píše:Tak jsem to zkusil.
Za cca měsíc jsem se dostal na 5 vydělaných dolarů. Za prvních 10 dní prakticky nic, poté jsem byl na 10 centech za den. Když jsem po čase zagresivnil přístup se snahou vydělat více ( minulý týden jsem se dostal na 40-50 centů za den), dostal jsem ban.



Díky za další potvrzení, že mám pravdu a MartinVe nás tady celou dobu tahá za fusekli. Kdyby opravdu přerozdělovali jak tvrdí a zdrojem peněz byly příjmy z reklamy, tak by z takových jako ty museli mít radost - znamenalo by to víc peněz pro ně.

Protože se ale jedná o dotovanou marketingovou akci, tak samozřejmě musí ty co to využívají "příliš" odstřihovat, jinak by jim prachy brzo došly. Něco jako když třeba v Tescu zkusíš nakoupit "přiliš mnoho" nějakého zboží co je zrovna ve výhodné "akci" ;)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 4. 7. 2015 15:38

lemming píše:celou dobu tahá za fusekli

Vidím, že to funguje, tak jsem se pustil do propagace. Zopakuju, co už jsem tady psal, ozvu se, až budu mít 100$ na PayPalu.

Opravy
lemming píše:Kdyby opravdu přerozdělovali jak tvrdí a zdrojem peněz byly příjmy z reklamy, tak by z takových jako ty museli mít radost - znamenalo by to víc peněz pro ně

peníze z reklamy člověk pozná, když vytváří síť, jedná se o pasivní příjem, pokud člověk síť nevytváří, peníze jdou pouze za views, ale to musí mít tisíce views za den, aby z toho něco bylo, doporučuju pečlivě přečíst můj blog, kde tato informace je uvedena

lemming píše:dotovanou marketingovou akci

Do Tsu stejně jako do kteréhokoliv podnikání se musí nalít peníze, pokud to zmiňujete jako něco špatného, tak se pletete, protože je to naprosto normální jev, každý, kdo podniká, tak musel do svého byznysu nalít peníze, ze začátku fungování se reklamy vůbec nezobrazovaly, všechno to běželo z dotací, asi po měsíci začaly vyskakovat první reklamy, hodnota Tsu je dlouhodobě na 500 000$, tak myslím, že je situace stabilizována a síť je živena pouze z ad revenues

MartinVe píše:samozřejmě musí ty co to využívají "příliš" odstřihovat

Kdo porušuje pravidla, dostane ban, jinak nikoho neodstřihnou, to je asi jasný, viděl jsem pár lidí, který to měli docela rozjetý, ale tam šlo o supermonetizace, takže dostali ban, hodně se to i řešilo a bylo to právem, ptž používali autobots apod., dobře jim tak, pořád to říkám dokola, používat to jako normální síť

lemming píše:třeba v Tescu zkusíš nakoupit "přiliš mnoho" nějakého zboží co je zrovna ve výhodné "akci"

Tohle se fakt ani při nejmenším nedá srovnávat.

Takže asi tak. Doporučuju nejdřív přečíst můj blog, ať se neopakujem. 8-)
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 4. 7. 2015 19:12

MartinVe píše:myslím, že je situace stabilizována a síť je živena pouze z ad revenues


No, problém je právě v tom že nemyslíš a jen slepě papouškuješ marketingovou kampaň Tsu. Kdybys myslel, tak bys něco takového nemohl vypustit z klávesnice ;)

Jediný argument který jsi uvedl je

MartinVe píše:hodnota Tsu je dlouhodobě na 500 000$


To jako chceš říct, že jakákoli firma s valuací > 0.5M$ je nutně vysoce zisková? O takovém pravidle jsem teda ještě neslyšel :D

(A, mimochodem, jak jsi k té valuaci vůbec došel? Ona je ta firma kotovaná na burze? A "dlouhodobě" je podle tebe kolik let?)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 5. 7. 2015 09:40

tak určitě
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajemceotsu 5. 7. 2015 10:39

zajemceotsu píše:Tak jsem to zkusil.
Za cca měsíc jsem se dostal na 5 vydělaných dolarů. Za prvních 10 dní prakticky nic, poté jsem byl na 10 centech za den. Když jsem po čase zagresivnil přístup se snahou vydělat více ( minulý týden jsem se dostal na 40-50 centů za den), dostal jsem ban.

Závěr:
První peníze při běžném využívání jsou možné tak po 2-3 týdnech
Kdo chce, může si běžným používáním možná přivydělat bůra až pětku denně (za cca 1 hodinu času denně). Zda to za to stojí, je věc každého.

Jediné větší peníze se dají získat nalákáním aktivních oveček takříkajíc "pod sebe", tedy přes MLM. Pokud takové lidi nemáte, je tsu ztráta času.

Osobně tsu opouštím, nový účet si zakládat nebudu.


Malý dovětek:

kdo chce zkusit na tsu vydělat, musí si vymyslet postup a být opatrný, aby nedostal ban.Odměna vzhledem ke strávenému času je mizivá. Volný čas je pro mě cennější.

Kdo chce tsu používat místo facebooku, tak sám vydělá pár "kaček" denně. Ale vzhledem k (ne)rozšíření tsu se to nevyplatí. Navíc, než se dostane na 100 dolarů, bude to trvat měsíce kdo ví, jestli mu je pak skutečně vyplatí.

Za důkaz "ne letadla" bych považoval snížení hranice výplaty na dejme tomu 10 dolarů.
Kdyby byla hranice výplaty 10 dolarů místo 100, nalákalo by tsu podle mne mnohem více lidí a mohlo by vydělat více. Jenže pak by musel vyplácet většímu množství lidí skutečné peníze... a to je to, čemu se zuby nehty brání.
zajemceotsu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 6. 7. 2015 09:46

Záleží na tom, jak to člověk používá, já to používám jako fb, sdílím s přáteli a také s mými followers můj obsah, followers na fb nejsou, jsem tam pár minut denně, žádná věda to není, používat to jako fb a zvát do Tsu nové lidi, to je prostě všechno, za nějaký čas člověk vytvoří širokou síť, i když máte třeba jen 10 aktivních lidí, které jste pozvali do Tsu. Pak vám bude chodit pasivní příjem, všechno to záleží na vaší schopnosti vytvářet síť. Pokud to sami nedokážete, tak na Tsu vydělávat nebudete, proto je třeba lidi správně informovat, že sociální síť jako fb bere miliardy korun, je to neskutečný balík peněz z Ad Revenues, který by se mohl rozdělit mezi uživatele. Pokud lidi tohle nepochopí, pokud si neváží svých originálních příspěvků, když dávají na zeď nějaké zajímavé informace, fotky s přáteli, fotky z akcí apod., tak samozřejmě pro tyto lidi je Tsu zbytečná síť.

Díky za vyzkoušení Tsu, ale dovolím si pár oprav :-)
zajemceotsu píše:Odměna vzhledem ke strávenému času je mizivá. Volný čas je pro mě cennější.

Já jsem na Tsu pár minut denně, sociální síť není můj život, je to jen zábava

zajemceotsu píše:Kdo chce tsu používat místo facebooku, tak sám vydělá pár "kaček" denně

to není moc pravda, pokud máte vytvořenou síť, máte tam přátelé, nedáváte tam obrázky z Googlu, naopak tam dáváte zážitky s přáteli, své zážitky, diskutujete tam o různých věcech - tedy používáte to stejně jako Fb, tak průměrný uživatel si přijde na 10$/den

zajemceotsu píše:10 dolarů místo 100, nalákalo by tsu podle mne mnohem více lidí a mohlo by vydělat více. Jenže pak by musel vyplácet většímu množství lidí skutečné peníze... a to je to, čemu se zuby nehty brání.

tohle také není úplně šťastné vyjádření, lidi si můžou přeposlat peníze a dát dohromady 100$, pokud máte 10 kamarádů, tak není nejmenší problém se domluvit, peníze na tsu se díky peer-to-peer posílají jednoduše a zdarma, navíc, když běžný uživatel bude brát 10$/den, tak na 100$ dosáhne za 10 dnů, což mi přijde celkem normální, vybírat 10$ každý den na paypal nikdo nebude

Takže doufám, že jsem to objasnil, tsu dává 90% z ad revenues zpět mezi uživatele, aby člověk měl pěkné peníze, musí to používat jako Fb a pro pasivní příjem vytvářet síť, to všichni ví, říkám to pořád dokola a je to všechno na mém blogu, není v tom žádná věda 8-)

Ještě bych doplnil, Tsu je v zásadě nová síť. Nedívejme se na peníze, ale zkusili jste někdy Twitter nebo Instagram? Tyhle sítě tady jsou roky a Tsu je lepší, osobně si myslím, že Instagram je totálně k ničemu a k smíchu, nechápu, jak to někdo může používat :D A navíc ze svých cool fotek nemá ani dolar :D
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 6. 7. 2015 10:27

MartinVe píše:...tedy používáte to stejně jako Fb, tak průměrný uživatel si přijde na 10$/den


MartinVe píše:Takže doufám, že jsem to objasnil, tsu dává 90% z ad revenues zpět mezi uživatele


Můžeš sem tyhle lži psát klidně desetkrát denně, ale to z nich pravdu neudělá.
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod LGA 6. 7. 2015 11:20

Od kdy se znak dolaru píše za číslo? Už to mě odrazuje.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 7. 2015 11:24

Tak v češtině se nejprve píše číslo a pak symbol měny? Deset dolarů a ne dolarů deset?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 6. 7. 2015 18:22

je mi líto, mám v sobě několik piv a láhev vína, ale stále se držím, keep calm and join tsu, zítra dáme řeč
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 7. 7. 2015 07:42

teda včera jsem to nějak přehnal s tím pitím, a protože mám dovolenou, tak dnes v tom jedu zas, jinak díky všem, kteří se do Tsu připojují, někteří jsou aktivní, někteří neaktivní, někdo to používá jen na zprávy, aby mě mohl kontaktovat 8-)

Pamatujte na jedno, žádné google obrázky, váš fb taky nezaplavujete obrázky z google 8-)

Všem přeju pěkný slunečný den, lednice plná piv, můžem vyrazit :oops:
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků