Sociální síť, která Vám platí!

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jirxu 8. 7. 2015 09:07

MartinVe: stále stejné sektoidní řeči dokola...
Ukážeš nám tedy nějaké tvé REÁLNÉ výdělky?? Pořád se oháníš 10USD/den...tak se pochlub prosím:)) Keců milon, ale skutek utek...:)
A něco jiného než tvů udajný pseudovýdělek 100USD, co jis dal na "charitu":) Což je stejně jen nějaký samoochraňující mechanismuz udržení bludu, že to umí něco vydělat...:D:D
jirxu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lemming 8. 7. 2015 09:41

Tak, je docela dobře možné, že svých $100 opravdu dostane, já tomu klidně věřím. Jak jsem už psal výš, to že někdo občas opravdu peníze dostane, je investice, která se provozovateli vyplatí, protože to celé pak působí mnohem důvěryhodněji. Ale že by dostávali všichni pořád $10/den je samozřejmě kolosální nesmysl.
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirxu 8. 7. 2015 11:51

já si spíš myslím, že je dostane tak, že je může tak akorát virtuálně jakoby-darovat na charitu jak on říká...:D:D prostě zas někdo, kdo umí krásně využíl lidské blbosti, stupidity a náchylnosti ke konspiračním teoriím:))
jirxu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 8. 7. 2015 12:57

jirxu píše:já si spíš myslím, že je dostane tak, že je může tak akorát virtuálně jakoby-darovat na charitu jak on říká...:D:D prostě zas někdo, kdo umí krásně využíl lidské blbosti, stupidity a náchylnosti ke konspiračním teoriím:))


přesně, jak říkáte, myslet si můžete hodně věcí ;-)

bohužel nemám sílu číst další příspěvky od chronických kverulantů, když tak si změňte jméno, abych vaše příspěvky neignoroval a četl je, jinak díky za udržování aktivity tématu, ať už jsou vaše příspěvky přínosné jako vždy 8-)

jdu na pivo 8-P
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirxu 8. 7. 2015 13:34

ale ty pořád dokola si stežuješ na kverulanty a jak nidko nevěří....nikdy jsi nedal jediný důkaz... tak jsme dej nějaký důkaz o TVÉM výdělku?:):)
to je argumentace jak děcka ze školy...:D
jirxu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MartinVe 8. 7. 2015 14:08

jirxu píše:to je argumentace jak děcka ze školy..

to jste svůj projev posoudil opravdu velmi dobře :D

navíc se začínáte poněkud opakovat, což je spíše typický pro kverulanty, kteří pořád dokola brblají, protože nemají co dělat a nemají čím argumentovat, snad mezi ně nepatříte, stačí se podívat na váš příspěvek z 3.7. a moji odpověď
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartinVe 9. 7. 2015 08:14

Update: pouze pro progresivní lidi, nikdo není zvědavý na hloupé komenty, ale vsadím se, že se někdo najde ;-)

Jedna holčina si přijde na pěkný peníze, pro mladýho člověka je to dobrý přivýdělek, a to nevytvářela síť, vše jen za views.

Screeny withdrawal a cash
Přílohy
flor.jpg
withdrawal
flor.jpg (81.14 ) Zobrazeno 5571 krát
floex.jpg
cash
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemming 9. 7. 2015 08:46

Si jen říkám, jak by asi vypadalo třeba vlákno o mBank, kdyby tam každý kdo dostal pětistovku z jejich marketingové akce psal nadšené komenty a házel screenshoty, že tu pětistovku opravdu dostal :D
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod MartinVe 9. 7. 2015 10:17

MartinVe píše:nikdo není zvědavý na hloupé komenty, ale vsadím se, že se někdo najde


některé posty sem dávám už jen z legrace, pochybuju, že se někdo do Tsu přihlásí z tohoto fóra, když je tady taková banda, která dokáže uzemnit dobré nápady, tak aspoň naštvu pár lidí :D
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 7. 2015 12:52

MartineVe, kolik je ti prosím opravdu let?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MartinVe 9. 7. 2015 13:05

46 a říkejte mi pane
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 7. 2015 13:22

MartineVe, ráno (9:17) jsi psal, že nejsi zvědavý na hloupé komenty. A teď sám hloupé komenty posíláš.
Respektive. Nezdají se ti být komenty všech ostatních hloupé a tvé chytré?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MartinVe 9. 7. 2015 13:36

dobře, tak je mi 15, jinak můj věk vás nemusí zajímat a když se ptáte takhle veřejně, tak je jasný, že se toho chytnou zas nějací troubové a možná o to vám jde, moje odpovědi (v rámci pracovní prokrastinace) jsou jen obrazem zdejších příspěvků, až sem budou psát lidi inteligentní a vhodné příspěvky, tak mé reakce budou naprosto jiné, to je jasné
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 9. 7. 2015 13:49

Dobře.
Cítíš se duševně zdráv?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MartinVe 9. 7. 2015 13:51

Ne a ty?

Musím říct, že se tady všichni bavíme, pokračuj :tleskani

Už brzo bude mít můj příspěvek 100 odpovědí a 2000 views, to jde.
TSU
MartinVe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků