Dedra

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Chlíbák 12. 11. 2015 13:30

Máte tu někdo zkušenosti s Dedrou? Mělo by jít o MLM něco jako amway nebo avon, ale mělo by se jednat o českou firmu a měli by prodávat takřka všechno. Je to solidní firma, nebo prodávají nekvalitní výrobky? Jak je to s Cenou?
Chlíbák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaischa 13. 11. 2015 16:23

cena nic moc, produkty běžný kvality... nic spšl...
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 13. 11. 2015 20:11

Jednou jsem od Dedry něco objednal, chtěl jsem vyzkoušet české výrobky a měl jsem obrovské nutkání jim to vrátit. Kvalita otřesná, jde o podřadné výrobky a cena naprosto neodpovídá. Nechápu, že ještě nezkrachovali a kdo to kupuje. Podobně je na tom Tescoma. Naprostá ostuda a je mi líto, že české firmy jsou schopny vyprodukovat něco tak mizerného a nestydět se to prodávat.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod esquire 13. 8. 2016 10:15

S Tescomou bych nesouhlasil. Sice vyssi cena, ale kvalita naprosto odpovidajici. Navic reklamace resi vymenou za novy kus.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 13. 8. 2016 12:40

Tescoma jsou levné cetky dovážené z Vietnamu, jen si na to nalepí svoje logo. Nakoupil jsem od nich před 2 roky v jejich prodejně sadu "prvotřídních nerezavých" nožů, příborů, sítka, pánve, hrnce. Skleničky příšerné kvality. Do týdne nože a příbory zrezly, ucha pánví vydržela bez rzi měsíc, ucha hrnců se utrhla. Nože jsem jim po týdnu vrátil, dostal nové, které do týdne opět zrezly... Zajímavé je, že nůž od Tescomy, který jsem koupil asi před 8 lety je stále jako nový. Čili mezitím museli snížit nároky na suroviny. Nádobí jsem vyházel a postupně nakoupil po eshopech z Německa a skleničky v prodejně s českým sklem, firmu si nepamatuji.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Tortugas 13. 8. 2016 13:17

To ja zase proti Tescome nemuzu rict ani slovo. Noze mam asi 3 roky, ze by mohly reznout by me ani nenapadlo, navic se nemusi casto brousit. Plus par hrncu z nejake te vyssi rady a zena si je pochvaluje, jediny co me zklamalo byly lahve pro deti, obe po dvou mesicich zacaly tect. S tim Vietnamem si me prekvapil, ja si naivne myslel, ze to tam nekde na te Morave fakt vyrabeji.
Tortugas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod esquire 13. 8. 2016 19:23

No tak hrnce a panve mam mnoho let a nemuzu si stezovat. A co se tyka ruznych kuchynskych pomucek, tak u me vede rada President.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 8. 2016 08:09

Když jsem si já kupoval nádobí, tak jsem si vybral řadu Tulip. Za cca desetinu ceny, co se zde v tu dobu prodával Zepter a podobné to považuji za dobrý nákup. Na nerezu ale pouze vařím, smažím na teflonu (nebo podobném).
Ale už tedy Tescoma měla těch řad víc a na první pohled mezi nimi byl rozdíl, ten nejmarkantnější byl v hmotnosti, některé řady byly skutečně z tenoučkého plechu.
Také nemůžu vyloučit, že od té doby nedošlo k "vykrádání" i těch vyšších řad, setkal jsem se s tím u jiných značek a jiných výrobků, kdy původní kvalitní značka či produktová řada je najednou strašný šunt.

Co se Dedry týče, kamarádova příbuzná si tam koupila nějakého robota a říkal, že strašný šunt, reklamace neúspěšná.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepisis 14. 8. 2016 09:59

Já u dedry nakupuju jenom aviváž a maximální spokojenost. Příjemné vůně, které dlouho vydrží.
pepisis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod astrapa 18. 8. 2016 22:26

Tortugas: v ČR mají jen "vývojové" centrum. Většinu vyrábějí ve Vietnamu.
astrapa
Přeborník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků