Je to podvod. OVB.

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod diskutníčka 26. 7. 2016 15:24

OVB je podvod. To ví docela dost lidí. Kdo má vysloveně zlé zkušenosti? Kdo platil nemalé storno poplatky nebo penále při odstoupení od smlouvy?
Já do té společnosti nevstoupila, mám rozum. Stačilo mi slyšet ty neskutečný kecy o pohádkovém životě od páprdu, který jezdí autem na leasing a jen se tváří, že má. Poté, co jsem si přečetla smlouvu byla jsem v údivu - penalizace za to a za to.. Chtěl, abych to podepsala na místě, to může udělat ale jen blázen. Jeden takový byla moje kamarádka, která je chuděrka moc naivní a neumí si dát pět k pěti, naštěstí jsem ji pomohla prozřít a vypadnout od té společnosti.

Tak co, jaké máte zkušenosti?
(počítám, že se ozve pár finačňáčků z té skupiny - tak jen do mě 8-D )
diskutníčka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 7. 2016 16:23

Ne jen OVB. Je to princip tohoto podnikání. Vnutit klientovi vysokoprovizní produkt a snažit se ho u něj po dobu ručení za provizi (obvykle dva roky, někdy tři) udržet, pak mu vnutit zase jiný produkt.
A své prodejce si zase držet pomocí pokut, zákazu konkurence a úhrad různých "školení".

A je úplně fuk, jestli jde o OVB, Partners (kteří vznikli oddělením třetiny OVB), AWD (která vznikla v 70. letech v Německu opět oddělením od OVB), ZFP nebo jakoukoliv jinou společnost zabývající se prodejem finančních produktů.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 26. 7. 2016 21:46

Podvod nepodvod. I oběť je někdy spoluviník. Někdy mám o pochybnosti o plné svéprávnosti těch, co takové smlouvy uzavřou.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hruza 2. 3. 2017 15:12

Jeden cas jsem k OVB "nakouknul" ale hned jsem utekl kdyz sem zjistil jak to tam funguje.
hruza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 2. 3. 2017 17:29

Je vcelku jedno, pod jakou značkou podvodník vystupuje. Jak vysloví kouzelnou formulku "finanční poradce" (což je naprostý nesmysl, protože se o žádného poradce nejedná), tak by ho měli ve slušné společnosti pověsit na nejbližší větvi.

Vím, o čem mluvím, jeden můj příbuzný se tím úspěšně živí.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Mrusnok 3. 3. 2017 16:36

Njn, ale nežijeme ve slušné společnosti.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod koppat 7. 3. 2017 09:53

Ja mam zkusenost s pusobenim v jedne pojistovne, porad nam rvali do hlavy, ze jsme financni poradci, ale nakonec po nas stejne chteli jenom co nejvic uzavrenych smluv. Takze kecy.
koppat
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků