Zajímavá forma výdělku

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod r.adek88 21. 4. 2014 21:13

Dobrý den,

máte zájem naučit se, jak se v dnešní době dají vydělávat peníze na internetu? Já vám s tím poradím. Tím co dělám se snažím měnit vydělávání pěnez na internetu v něco nového a věřím v jiné způsoby myšlení. Golden Affiliate je velice jednoduchý systém, díky kterému si můžete přijít na velice slušný výdělek až několik desítek tisíc korun za měsíc. Pro bližší informace a případnou spolupráci zde uvádím odkaz, který vás přesměruje na potřebnou internetovou stránku.
CENSORED
r.adek88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Shouthat 25. 5. 2014 15:13

Kolik si už vydělal? :D
Shouthat
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 25. 5. 2014 20:29

...a registroval ses sem jen kvůli tomu
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PavelKotas 30. 6. 2015 04:06

jaký je ten odkaz..?
Pavel
PavelKotas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod horkymichal 13. 1. 2016 11:01

Tak to si radši vsadím eurojackpot a budu se modlit, že budu mít štěstí :tleskani 8-)
horkymichal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vojtechpiner 9. 8. 2016 14:49

Než zkoušet tyto "zaručené způsoby" vydělku, tak si radši vsadím sportku, nebo již zmíněný eurojackpot. Dnes jsem četl celkem zajímavá článek o 10 nejvyšších výhrách ve sportce zdroj zde: https://vyhraj.com/10-nejvyssich-vyher-sportky/ Neříkám, že bych si nepřál něco vyhrát no :D :D :D Nedávno taky padla druhá nejvyšší výhra v historii Eurojackpotu 2,2 miliard Kč, celkem slušný co?
vojtechpiner
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků