Pomoc nevím co dělat (RODINA-PRACE-ŠKOLA)

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anulinek78 28. 3. 2016 19:16

Ahoj je mi 20let mám za sebou 2roky -Aranžer interieru a propaganiho designu a ted skoro rok Cukrář mám 15m syna. A nevím co mám dělat nemám pro malého hlídání a přemíšlím o skončení studia ale mám strach se sehnáním práce vím že mám snahu a najdu si nějakou ale rodina je na mě naštvaná. Přemýšlím o Kurzech. Jen nevím co a jak. Je tu někdo kdo mi pomůže porádí. :--
anulinek78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 3. 2016 09:23

Abych řekl pravdu - moc tomu nerozumím, jsi holka, nebo kluk? Na dítě jsou potřeba dva - co ten druhý? Co rodiče (obou)?
Proč dva různé učňovské obory? První byl úspěšně dokončen? Proč byl druhý vybrán zrovna tento?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 29. 3. 2016 11:02

Neni ucnovsky obor minimalne na 3 roky, takze po 2 letech nema nic?

Pokud tam neni nejaka mezera (a vzhledem k veku asi nebude), tak okolo narozeni sekl s puvodnim oborem a zacal od zacatku studovat jiny?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 3. 2016 11:26

Možná. Také bych se zeptal proč - nešel mu(jí?), myslel si že nesežene práci,...
Prostě je to výkřik do tmy s minimem informací
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků