Zveřejňovat nebo nezveřejňovat kódy

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 9. 2016 14:38

A třeba je to tento: Censored. :-)

-- 27.9.2016, 15:56:41 --

A proč Patriku jiní můžou zde kódy dávat a od jiných ti to vadí? Nejde ani tak o ten kód, ale kdo ho sem dál a o závist.
Naposledy upravil PatrikChrz dne 27. 9. 2016 14:50, celkově upraveno 1
Důvod: Hele, už mě stveš. Kolikrát sem ještě ten kód dáš?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 9. 2016 15:43

Hádanka: Nečte, nechápe, jen se čílí a obviňuje. Kdo to je? :-)


dr_lukas: Ten (Tvůj) kód chodí poměrně záhy po založení (splnění podmínek) - cca 2. den. Pokud ho budeš potřebovat dřív, lze si o něj napsat (e-mail, zpráva v bankovnictví) a nejspíš i zavolat (nezkoušel jsem).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2016 19:35

vlazy píše:A třeba je to tento: Censored. :-)

-- 27.9.2016, 15:56:41 --

A proč Patriku jiní můžou zde kódy dávat a od jiných ti to vadí? Nejde ani tak o ten kód, ale kdo ho sem dál a o závist.

Ano, máš pravdu, jde i o to kdo ho sem dal a kolikrát ho sem dal. Dal sem si tu práci, šel o pár stránek zpět a jestli dobře počítám, tohle už je popáté jen v tomto vlákně za posledních několik dnů, co jsi ho sem dal. V podstatě jde jen o pár uživatelů, kteří ničím nepřispějou a akorát prodlužují diskusi neustálým spamováním kódu.

Ale abys neměl pocit, že jsem se dopustil nějaké nespravedlnosti - prošel jsem si vlákno pár příspěvků zpět a smazal jsem kódy. Nechal jsem pouze ten od fremantle, myslím, že za to, jak perfektně zde radí si zaslouží výjimku.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 9. 2016 20:06

Patriku mám na to tvoje zneužívání administrátorských pravomoci svůj názor. Bylo by to asi na delší diskuzi, ale asi někde jinam než zde.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 9. 2016 20:08

Tak mi kvůli vlazymu smazali kód. Kurnik, co si počnu? :-)

Patriku - Právě teď ses dopustil nespravedlnosti (nejde o mě). První důvod byl OK.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2016 20:13

však když bude někdo chtít váš kód využít, tak ať vám napíše SZ.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charman 27. 9. 2016 20:13

Patriku já to fremantle přeji, že jsi nechal pouze ten jeho kód. Ale neměl by jsi tady nechat teď jen ten svůj. Fremantle už nějaké "všimné" dostal. Myslím, že ty jako hlavní správce na nějaké "všimné" máš taky nárok.

Takže za mne ty a Fremantle. :tleskani :tleskani :tleskani

A pro ostatní ono to "správcovství" a případně příspěvky k věci taky zaberou nějaký čas, tak nebuďte záviství. :pozor :pozor :pozor
Naposledy upravil charman dne 27. 9. 2016 20:16, celkově upraveno 1
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 9. 2016 20:15

Stejně jako ostatní - když bude mít někdo zájem, ať mi napíše SZ. A myslím, že fremantle si to všimné stejně zaslouží víc, i já od něj čerpám rady :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 27. 9. 2016 20:26

Patrik mi smazal kod,můžete mi napsat SZ a já Vám ho zašlu. :-)) ,pokud se někdo najde. :nenapadne
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 27. 9. 2016 20:36

To je tedy sviňárna a protěžování.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 9. 2016 22:12

drkarel píše:dr_lukas: Ten (Tvůj) kód chodí poměrně záhy po založení (splnění podmínek) - cca 2. den. Pokud ho budeš potřebovat dřív, lze si o něj napsat (e-mail, zpráva v bankovnictví) a nejspíš i zavolat (nezkoušel jsem).

Já kód nechci, spíše mě to zajímalo, kde to najdou přátelé, ale oslovil jsem 150 pokémonů z facebooku a nikdo ING nejspíš nemá..teda jedna osoba se ozvala, ale nemá IB :-D Takže bych poprosil uživatele fremantle o poskytnutí svého kódu do SZ, protože mi opravdu poradil a osvětlil on, jako první a skoro jediný na co jsem se ptal ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropino 28. 9. 2016 07:18

vlazy píše:Bylo by to asi na delší diskuzi, ale asi někde jinam než zde.

Vždyť to celou dobu říkám... :tleskani
vlazy píše:
dropino píše:a tam přesouvat veškeré domněnky a neplodné věty a příspěvky ;-)
Tak tento tvůj neplodný příspěvek by určitě byl kandidátem na přesun někam pryč z tohoto fóra.
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2016 07:38

drkarel píše:
Patriku - Právě teď ses dopustil nespravedlnosti (nejde o mě). První důvod byl OK.


presne,je to nespravedlive,dam sem jednou kod a patrik hned z minuty na minutu rozhodne ze nam smaze kody.nechal bych na lidech jaky kod vyuzijou nebo nevyuzijou.Souhlas ze fremantle si to zaslouzi to je jasne.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 28. 9. 2016 08:08

Za uvedení mého KODU DOPORUČENÍ "AKCE" (pište mě do SZ, kody zde jsou mazány) při založení nového ING účtu a ING fondů, po připsání odměny na mém ING konto, nabízím poradenství jak využít různé bonusy, vratky i mimo ČR, u globálních finančních a ochodních institucí. Není nutné v tomto případě vlastnit devizové konto, refundace probíhá přes globální on-line platební brány. Nesmíte však zapomenout při vyplnování on-line formuláře ING uvést můj kod akce censored
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marvy 28. 9. 2016 10:03

dr._lukas píše:Já kód nechci, spíše mě to zajímalo, kde to najdou přátelé, ale oslovil jsem 150 pokémonů z facebooku a nikdo ING nejspíš nemá..teda jedna osoba se ozvala, ale nemá IB :-D Takže bych poprosil uživatele fremantle o poskytnutí svého kódu do SZ, protože mi opravdu poradil a osvětlil on, jako první a skoro jediný na co jsem se ptal ;-)


ty kod nechceš? :nenapadne :-)) myslel sem,že spíš lovíš přátele na FB kdo nemá ještě ING že od tebe použije koda. :mrgreen: :-P Nebo sem to nepochopil,jak to myslíš.
marvy
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků