Zveřejňovat nebo nezveřejňovat kódy

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 10. 2016 11:58

Tak někdo se ptal, kde kód najde, tak jsem tam dal cestu,kde je k nalezení (bez zobrazení toho kódu). Má ho tam každý klient, nemám nic proti tomu, když by to tam takhle hodil někdo jiný.

A nejde vůbec o nějakou závist, ale když posledních několik stránek tvořily v podstatě jen odkazy na doporučující kódy, tak jsem to smazal. Ano, impulsem byl vlazy, který tam dal během několika dní těch odkazů pět.

Tohle fórum je na českém internetu poměrně unikátní, nevím o druhém takovém, kde člověk dostane tak relevantní informace ohledně financí a byl bych nerad, kdyby se z toho stal "mimibazar", který, co jsem při poslední návštěvě měl možnost vidět, je přímo zaplevelen příspěvky typu "podívejte se na tuhle stránku, tam naleznete nejlepší cestovní pojištění/povinné ručení/úvěry,... spolu s affiliate kódem, případně "kontaktuje mě na,.... doporučím vám nejlepší produkt" a nebo právě "zadejte při sjednání ten a ten kód, dostanete za sjednání xy peněz"
Unikátnost tohoto fóra stojí a padá právě na velmi nízkém zaplevelení takovýmito příspěvky, tedy po položení nějakého dotazu následuje místo reklamy více či méně smysluplná odpověď a právně ne příspěvky "zavolejte mi", "tohle je nejelepší srovnavač", ... a já bych byl velmi rád, kdyby to takhle zůstalo.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 1. 10. 2016 18:27

Ale to jo... :roll: také nesnášim reklamy a zneužívání fora. Pokud vlazy postoval vícekrát, dobře, ale co mi co sme kod dávali jen jednou. :nenapadne :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 10. 2016 06:18

Jenže to je stejné jako s TW. Každý si dá "jen jeden" kód a výsledek je, že diskuse je zahlcená. A fakt není v mých silách to počítat. Ono kdyby vlasy tolik nevyčuhoval z řady svými příspěvky zde na fóru, asi bych si toho, že sem dal ten kód tolikrát ani nevšiml.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 2. 10. 2016 10:28

V tvých silách je nechávat kod pouze fremantleho. Tak že, aby sme všichni věděli do budoucna, takto to bude nastaveno? Tvá represe vůči ostatním svobodným lidem? Já být admin, abych smazal kody všem a nechal jen jeho, i když si to fremantle zaslouží,no to asi není podle mě správné. A nikdo z nás tu nešířil reklamu a nespamoval. :oboze :hm
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod charman 2. 10. 2016 11:07

drkarel píše:charman, ty jsi fakt pomýlenec. Co sem furt motáš nějakou závist. Já (a nejspíš i ostatní) fremantla a Patrika uznávám, kód fremantla jsem dokonce použil ... a jasně teď mu tu odměnu závidím. No chápu, že soudíš podle sebe, ale pro mne zase tolik ty peníze neznamenají. :-) Pokud jde o omílání, do ohně přispíváš (jako vždy) především ty svým nesmyslným napadáním. Pár lidí tu jen prostě vyslovilo svůj názor na věc, se kterým ty ovšem musíš bojovat nesmyslnými pseudoargumenty. Jinak by to už za další diskusi ani nestálo. A pokud jde o uvedení mého kódu, uvedl jsem ho pouze v reakci na vlazyho reakci na cenzurovaný příspěvek. Ano, nečekal jsem, že nakonec Patrik smaže všechno - to by mě prostě vůbec nenapadlo, protože to nepovažuji za správné, ale taky jsem nečekal, že by ho někdo využil. Víceméně to byla provokace, která ovšem vyprovokovala Patrika k nečekané akci. :-) A s tím vyžádáním přes SZ - Osobně jsem radši, když je nějaký kód k dispozici rovnou (v okamžiku, kdy si najdu čas věnovat se vyplňování žádosti), než abych o něj někoho žádal přes SZ (s neznámou odezvou).


Ty jsi naprostý vymatlanec. Já nepoužil kód od nikoho a nikomu žádný kód nenutím. A někomu něco závidím ? Nech se léčit. Chápeš to nebo je to na tvůj mozek příliš ? O co ti tedy pořád jde, že chudáčku nemůžeš zveřejnit kód. O co Vám tedy jde jiného, aby jste mohli zveřejnit své kódy než o peníze ? Odpovím si sám. Jen o peníze.

A pak ti odpovím ještě jednou proč si to Patrik a Fremantle zaslouží. Pro jejich přínos pro toto fórum.

Např. tvůj a můj přínos je naprosto N U L O V Ý. Toto dokážeš pochopit.

Proč všichni najednou začali uveřejňovat kódy ve zvýšené míře, když Fremantle zveřejnil kolik dostal ?

A ty omílací pohádky, že je to jinak si nech pro toho kdo žere trávu.

Já tady jen hájím Patrika v jeho jednání proti nenažrancům. Nějaké kódy ING jsou mi ukradené. Pochop to.

drkarel píše:No chápu, že soudíš podle sebe, ale pro mne zase tolik ty peníze neznamenají. :-)


Sršíš vtipem. Tak proč se ti jedná o nějaký kód za pár korun. Nějak si protiřečíš.

drkarel píše:Pokud jde o omílání, do ohně přispíváš (jako vždy) především ty svým nesmyslným napadáním. Pár lidí tu jen prostě vyslovilo svůj názor na věc, se kterým ty ovšem musíš bojovat nesmyslnými pseudoargumenty.


Jasně. Já někoho napadl ? Asi neumíš ani číst. Já pouze doporučil Patrikovi a Fremantle ať nezveřejňují kolik dostali, aby jim NEJFÉROVĚJŠÍ Z NEJFÉROVĚJŠÍCH A POUZE S ČISTÝMI ÚMYSLY jako TY přáli ještě víc bonusů. :D :D :D

Už opět vidím ty Vaše stížnosti, kdyby Patrik ty kódy nesmazal a mohl by dát každý jeden. Bylo by jich x stránek a ten poslední uveřejněný by byl ve výhodě. A Vaše stížnosti by byly opět typu proč mám kód na té a té stránce, když ten a ten ho má vepředu. A proto ho někteří uveřejňovali pořád dokola. Aby byli vždy mezi prvními. Proto smazat všechny bylo naprosto správné.

Až budete mít někdo pro fórum větší přínos než Fremantle jsem pro to, aby byl poté uveřejněn Váš kód.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 10. 2016 14:42

charman: S tebou se už nebavím, jsi naprostej mimoň a jen trollíš.

Patrik/marvy: Diskusi kolem kódů považuju za uzavřenou. Svůj názor jsem řekl, Patrik je admin a nějak se rozhodl, což respektuju. Dokonce chápu a nakonec souhlasím s nyní uvedenými důvody (ale pak bych smazal všechny bez výjimky (pro dementa: protože závidím fremantlovi :-) ). Ale velice mne zaujal důvod "zahlcení fóra". Mám pocit, že je to tu často zahlceno něčím jiným než kódy.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 10. 2016 15:06

marvy:
Ono už to tak často bývá, že když dají "hlupákovi" moc např. administrátorskou tak je téměř jisté, že se ji bude snažit co nejvíce zneužít zneužit.

PatrikChrz píše:když posledních několik stránek tvořily v podstatě jen odkazy na doporučující kódy, tak jsem to smazal.
Těch kódu tam nebylo až tolik jak se to záměrně snažíš zveličovat a nebyly to pouze samé kódy.
PatrikChrz píše:Ano, impulsem byl vlazy, který tam dal během několika dní těch odkazů pět.

Ono kdyby vlasy tolik nevyčuhoval z řady svými příspěvky zde na fóru, asi bych si toho, že sem dal ten kód tolikrát ani nevšiml.
1. Žádné odkazy jsem tam nedával. Dal jsem tam pouze několik málo kódů. Je vidět, že se v tom už začínáš ztrácet.
2. Sám potvrzuješ, že ti nešlo o kódy, ale o nenávist a zaujatost vůči tomu kdo je tam dal. Můžeš se to snažit obkecávat jak chceš, ale je to zbytečné, protože toto je neobhajitelné.

V politice bývá zvykem, že když politik udělá nějakou neplechu tak většinou sám odstoupí a nebo je odvolán z funkce a tak by to mohlo být i zde v tomto fóru. Patrik si je ale dobře vědom, že jeho asi nemá kdo odvolat a tak si to svoje zdejší administrátorské místečko bude snažit udržet co nejdéle aby zde mohl dělat neplechu nadále.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod charman 2. 10. 2016 15:08

drkarel píše:charman: S tebou se už nebavím, jsi naprostej mimoň a jen trollíš.


Když chybí pravdivé argumenty, tak se píši nesmyslné věty tohoto typu. Chápu tě. Nemáš co by jsi k těm pravdivým faktům napsal.

Jsem rád, že jsi se rozhodl tu nesmyslnou debatu o ING kódech ukončit.

marvy píše:1. Žádné odkazy jsem tam nedával. Dal jsem tam pouze několik málo kódů. Je vidět, že se v tom už začínáš ztrácet.


Další "ubrečenec" s TOTÁLNĚ ČISTÝMI ÚMYSLY, kterému jde jen o vyrýžování bonusů.

Podíval jsem se na xx tvých posledních příspěvků. Sorry nedaly mi vůbec nic. Sice máš přes 2.000 příspěvků, ale většina z nich ostatním na rozdíl od Fremantleho či Patrika ostatním nic nedá !!!

Založ si vlastní fórum a dej tam třeba milióny svých ING kódů.

Jak píše Patrik fórum je o příspěvcích k věci ne o kódech a dalších nesmyslných debatách, které nemají s daným tématem nic společného.

marvy píše:V politice bývá zvykem, že když politik udělá nějakou neplechu tak většinou sám odstoupí a nebo je odvolán z funkce a tak by to mohlo být i zde v tomto fóru.


Tím jsi mne dorazil. :D :D :D Žiješ v ČR ? Asi ne. To co jsi napsal platí tak možná na západ od našich hranic, ale né u nás. :pozor :pozor :pozor

KÉŽ BY TOMU TAK BYLO !!!
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 10. 2016 17:23

A jejda, srážka dvou vykastrovaných samců skotu. :D Ještě se naučit citovat, ale to je vlastně jedno, když se stejně jeden z nich (a vlastně oba) neorientují v tom, co kdo napsal. Tak si to vy dva trollové užijte.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod charman 2. 10. 2016 17:49

drkarel píše:A jejda, srážka dvou vykastrovaných samců skotu. :D Ještě se naučit citovat, ale to je vlastně jedno, když se stejně jeden z nich (a vlastně oba) neorientují v tom, co kdo napsal. Tak si to vy dva trollové užijte.


No nauč se to citování hlavně ty. Ty totiž když chceš někomu odpovědět místo, aby jsi ho citoval napíšeš toto např. charman : - čili jméno a dvojtečka. Ty ani neumíš tu citaci příspěvku použít. A myslím, že oba víme co jsme napsali na rozdíl od tebe.

Tvoje vynikající vlastnost je poučovat a rýpat do druhých když si sám poněkud zaostalý že. Takže se nauč jak se používá citace a pak tu hraj haura. OK
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 10. 2016 19:05

Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod marvy 4. 10. 2016 21:08

charman píše:
drkarel píše:charman: S tebou se už nebavím, jsi naprostej mimoň a jen trollíš.


Když chybí pravdivé argumenty, tak se píši nesmyslné věty tohoto typu. Chápu tě. Nemáš co by jsi k těm pravdivým faktům napsal.

Jsem rád, že jsi se rozhodl tu nesmyslnou debatu o ING kódech ukončit.

marvy píše:1. Žádné odkazy jsem tam nedával. Dal jsem tam pouze několik málo kódů. Je vidět, že se v tom už začínáš ztrácet.


Další "ubrečenec" s TOTÁLNĚ ČISTÝMI ÚMYSLY, kterému jde jen o vyrýžování bonusů.

Podíval jsem se na xx tvých posledních příspěvků. Sorry nedaly mi vůbec nic. Sice máš přes 2.000 příspěvků, ale většina z nich ostatním na rozdíl od Fremantleho či Patrika ostatním nic nedá !!!

Založ si vlastní fórum a dej tam třeba milióny svých ING kódů.

Jak píše Patrik fórum je o příspěvcích k věci ne o kódech a dalších nesmyslných debatách, které nemají s daným tématem nic společného.

marvy píše:V politice bývá zvykem, že když politik udělá nějakou neplechu tak většinou sám odstoupí a nebo je odvolán z funkce a tak by to mohlo být i zde v tomto fóru.


Tím jsi mne dorazil. :D :D :D Žiješ v ČR ? Asi ne. To co jsi napsal platí tak možná na západ od našich hranic, ale né u nás. :pozor :pozor :pozor

KÉŽ BY TOMU TAK BYLO !!!



Tohle sem ale opravdu nepsal já. nauč se používat citace laskavě. :/ Ano určitě nemam přehled jako fremantle a tvrdím snad někde něco jiného?. Tak ses podíval no a co má být.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod AdamBil 8. 5. 2017 23:13

Ahoj, pokud někdo chcete teď využít akce 500 Kč za založení ING Konta a rovnou k tomu dostat i 300 Kč na fondy za doporučení, tak můj kód je: CENSORED
AdamBil
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků