Zveřejňovat nebo nezveřejňovat kódy

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 9. 2016 06:48

Kupodivu z Tebe vypadlo docela pěkné moudro. :-) Teď se jím ještě řídit. vlazy má v podpisu taky pěkný moudro, ale ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod cosmicboy 29. 9. 2016 09:33

Ohledně nepřisaného bonusu u podílových fondů - dnes jsem obdržel od ING zprávu, že na jejich straně byly technické problémy a bonus mi bude ihned připsán, jako omluva bude navýšen o dalších (!) 100 Kč. Jediné, co mi není jasné, tak u čekajících transakcí podílových fondů čeká částka 315 Kč. Předpokládám, že stejná zpráva (a možná i problém s 315 Kč) bude i u všech ostatních, kteří reklamovali...
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 9. 2016 10:02

Jsem na tom stejně, jen mi nikdo neslíbil žádných 100 Kč jako bolestné. :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod charman 29. 9. 2016 10:36

drkarel píše:charman: Už zase trolluješ? S tím zamýšlením začni u sebe, děláš hloupé závěry a prezentuješ je ještě hloupěji.


Já tady nehážu ob příspěvek kód na ING jako někdo že. :pozor Tvůj názor je mi naprosto ukradený chápeš to. Za tím, že se tady někdo chce podělat kvůli pár korunám a závidí to hlavním přispěvovatelům fremantle a Patrikovi si stojím. Např. tvé příspěvky se skoro vždy týkají jen tebe a ostatním neřeknou naprosto nic. Jako všechny ty poslední. Takže se přestaň navážet do ostatních či do mne - skoro jediné co dokážeš - a piš v daném tématu něco k věci. Zde piš příspěvky např. o ING. Ná tvé osobní výlevy není nikdo zvědav. OK
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2016 10:51

osobne2 píše:ING Bank ma take nekde nejaky kiosek?

Jo, občas mají v obchodních centrech, naposledy jsem viděl na Černém Mostě
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 9. 2016 10:57

Díky za názor. :-) Já to tak jako ty nevidím ... Tedy krom toho, že nehážeš ob příspěvek kód, to je pravda, ale taky to platí o všech těch, kteří napsali nesouhlasné stanovisko s kroky Patrika, vyjma vlazyho. S tou závistí jsi úplně mimo, a tvoje příspěvky jsou velmi přínosné. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 29. 9. 2016 21:27

charman: Pochop,nikdo nezpochybuje práci Patrika, ale nechat tu kod jen jednoho uživatele. Přece nesejde na tom, kdo jak komu moc poradil. Je na každym, koho kod použije a lidé by měli mít možnost si vybrat, Pokud použijí kod fremantleho ano je to svobodná volba daného člověka. Né že nám tady " Patrik Zhrz" příde a udělá "censored" Zrovna si pamatuji, jak někdy v minulosti radil někomu něco a nezapoměl se zmínít,že on má kod a když dotyčný bude chtít, oba dva něco získají. A to tu opakoval prakticky jeden čas pořád. ]:-< :-!
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod charman 29. 9. 2016 21:47

Fremantle prosím tě pokud bude příště nějaká akce, kde obdržíš nějaké benefity či ty Patriku prosím nezveřejňujte jejich výši kolik jste obdrželi. Sami vidíte to "peklo" co tady poté někteří byli schopni kvůli tomu rozpoutat.

Takže místo debatě k věci o ING jsou schopni někteří dokola omílat, že mají právo zveřejnit svůj kód a Patrika obviňují skoro z "komunistických" praktik cenzury.

A pro všechny pochybovače. Až budou Vaše příspěvky pro ostatní natolik přínosné jako Fremantleho či Patrika, tak se zveřejněním Vašeho kódu nemám problém. Ono čas jsou peníze to si pořád někdo asi neuvědomuje. A Fremantle či Patrik si to zaslouží více než vy ostatní jelikož fóru a informacím zveřejněným jimi zde věnují určitý čas.

Pokud by někdo Váš kód, tak nutně chtěl od Vás nemá problém si ho od Vás vyžádat přes SZ.

Prosím Vás nechť je debata o kódu tímto navždy ukončena.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 9. 2016 03:06

Jak ukoncena? Kody k ING proste patri odjakziva. Musite se s tim smirit a ne to zbytecne cenzurovat.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 9. 2016 04:27

charman, ty jsi fakt pomýlenec. Co sem furt motáš nějakou závist. Já (a nejspíš i ostatní) fremantla a Patrika uznávám, kód fremantla jsem dokonce použil ... a jasně teď mu tu odměnu závidím. No chápu, že soudíš podle sebe, ale pro mne zase tolik ty peníze neznamenají. :-) Pokud jde o omílání, do ohně přispíváš (jako vždy) především ty svým nesmyslným napadáním. Pár lidí tu jen prostě vyslovilo svůj názor na věc, se kterým ty ovšem musíš bojovat nesmyslnými pseudoargumenty. Jinak by to už za další diskusi ani nestálo. A pokud jde o uvedení mého kódu, uvedl jsem ho pouze v reakci na vlazyho reakci na cenzurovaný příspěvek. Ano, nečekal jsem, že nakonec Patrik smaže všechno - to by mě prostě vůbec nenapadlo, protože to nepovažuji za správné, ale taky jsem nečekal, že by ho někdo využil. Víceméně to byla provokace, která ovšem vyprovokovala Patrika k nečekané akci. :-) A s tím vyžádáním přes SZ - Osobně jsem radši, když je nějaký kód k dispozici rovnou (v okamžiku, kdy si najdu čas věnovat se vyplňování žádosti), než abych o něj někoho žádal přes SZ (s neznámou odezvou).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 30. 9. 2016 05:29

Přesně,taky sem pro, aby kody byli viditelné rovnou. Pak ho člověk chce použít a musí čekat, než mu ho dotyčný pošle přes SZ .Někdo se ani navíc třeba hned nevšimne,že mu přišla SZ a pod. Už je to omezující. Taky člověk čeká, než se vlastník kodu přihlásí na svuj profil. :hm vždycky tu byli kody vidět. :hmm:
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 9. 2016 06:14

Myslím, že ING si s těmi doporučujícími kódy dělá medvědí službu. Pak to dopadá tak, že zájmem klientů je kamkoliv protlačit svůj kód s vidinou toho, že dostanou svých 300, 600 Kč nebo kolik se zrovna v dané akci dává.
Viz případ http://www.root.cz/clanky/hlasit-spam-s ... -spammera/

Ve vláknu ING to byl snad každý pátý příspěvek a snižuje to tím hodnotu tohoto fóra, protože dobrat se mezi tím spamem nějaké informace je velmi složité.

Připomíná mi to situace TW, kde jejich klienti vykopávají i několik let stará vlákna, jen aby vydělali svých 50 liber za tři doporučené.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 30. 9. 2016 12:08

No, ale proc podobny "problém" nebyl u akci mbank? (500/600kc za nového klienta)? Asi proto, ze nikomu se nechtělo zverejnovat svoje tel číslo, staci, kdyby ing kod bylo také telefonni číslo a byl by klid :))
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 9. 2016 12:20

Přesně tak. MBank nestála o tyto hurá akce a dokonce je cíleně potírala, minimálně jeden případ skončil trestním oznámením pro zneužití osobních údajů.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 1. 10. 2016 10:04

osobne2 píše:Jak ukoncena? Kody k ING proste patri odjakziva. Musite se s tim smirit a ne to zbytecne cenzurovat.


Přesně, ono je to totiž obráceně, to spíš Patrik závidí, že by mohl někdo druhý získat pár korun a bylo mu trapné napsat svuj ING kod,tak nám to zrušil. Nehledě na to,že ted aktuálně dal do ING vlákna obří printscreen kde názorně píše a ukazuje, kde že má koda on. Mě se ta cenzura fakt nelíbí.jeden může,druhý a další nesmí :pozor
marvy
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků