ING konto - off topic

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 6. 12. 2016 23:57

Bible svatá, Přísloví 13,10.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod jisy 7. 12. 2016 00:22

Což takhle založit na ty kódy zvláštní vlákno ?
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 12. 2016 06:08

Jo, tak bych to taky viděl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod osobne2 7. 12. 2016 07:45

Tak proc si ho rovnou nezalozite? Ale at to neni jen na ING.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod jjohny 7. 12. 2016 09:40

Tvrdá pravidla vládnou zde na fóru, můj příspěvek byl smazán bez oznámení, i když neporušoval žádná pravidla SuperFóra. Zajímavé, co se stane, když někdo musí moralizovat a příspěvek, který by jinak hned zapadl, rozpoutal offtopik diskusi :)
ING Konto kód pro doporučení 4048650
jjohny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 12. 2016 10:36

NO, tak teď jsem zvědavej. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 7. 12. 2016 10:53

jjohny:
Já bych to nazval spíše jako podivné nikde nepsané pravidla. Ty psané je dovolené porušovat ve velkém a přímo se dává najevo, že jejích porušování je žádoucí. Máme tu administrátora který si ty pravidla vytváří podle toho jak mu to zrovna vyhovuje. Když dají moc neslušnému člověku, tak je téměř jisté, že se ji bude snažit co nejvíce zneužít dokud to jde. Bohužel nejsi jeho miláčkem a tak se nediv, že ti to dává najevo tím, že ti nedovolí to co některým jiným.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod j.ree 7. 12. 2016 11:18

Charman, ty jsi nejaky nadclovek, ze urazis, nekoho, kdo ma jiny nazor nez ty? Nebylo to tady uz pred nejakou dobou, ze byla jen jedna absolutni pravda? Ze ty s necim nesouhlasis, neznamena, ze s tim nesouhlasi vsichni. To, ze tady nekdo uverejni kod, nevidim jako problem hodny trestu smrti. To ti asi dela problem potocit o trosku vice koleckem na mysi a prispevek preskocit.. Evidentne asi ano ..

Premyslim, jaky clovek v realnem zivote budes ...
j.ree
Návštěvník

Odeslat příspěvekod charman 7. 12. 2016 11:41

jjohny píše:Tvrdá pravidla vládnou zde na fóru, můj příspěvek byl smazán bez oznámení, i když neporušoval žádná pravidla SuperFóra. Zajímavé, co se stane, když někdo musí moralizovat a příspěvek, který by jinak hned zapadl, rozpoutal offtopik diskusi :)


On by nezapadl. On by přinášel penízky bez zásluhy viz. co vysvětluji dole. Kdo by na ně měl mít nárok.


j.ree píše:Charman, ty jsi nejaky nadclovek, ze urazis, nekoho, kdo ma jiny nazor nez ty? Nebylo to tady uz pred nejakou dobou, ze byla jen jedna absolutni pravda? Ze ty s necim nesouhlasis, neznamena, ze s tim nesouhlasi vsichni. To, ze tady nekdo uverejni kod, nevidim jako problem hodny trestu smrti. To ti asi dela problem potocit o trosku vice koleckem na mysi a prispevek preskocit.. Evidentne asi ano ..

Premyslim, jaky clovek v realnem zivote budes ...


No vychcánek jako ty fakt nejsem. Jsem férový člověk a Vaše vyčůranost se mi břídí.

Že vždy "řvou" o porušování jejich práv na fóru ti noví jejich smyslem bylo k diskuzi přispět jen svými ING kódy. Chlapci pokud zde míníte psát příspěvky ve stylu uveřejním svůj ING kód a ničím jiným do diskuze nepřispěji, tak to fakt nikomu chybět nebudete.

A pokud budete mít pro toto fórum přínos větší nez Patrik či Fremantle jsem pro to, aby Váš kód byl stále na nejviditelnějším místě fóra. Jenže to se těžko stane že. Vy nemáte zájem radit ostatním jako zmínění dva, ale pouze vyrýžovat odměnu.

Ono sbírání informací a správcování fóra totiž také stojí určitý čas, který tomu ti dva musí věnovat a toto je tak určitá satisfakce za toto. Ovšem to někteří i staří diskutující jako Vlazy a další nikdy nepochopí.

ČAS JSOU TOTIŽ PENÍZE. Někdo to stále ani v roce 2016 nechápe. Asi tak.

Patriku prosím smaž tuto diskuzi ať to fórum není zapleveleno několika stránkami diskuze s nechápavci. Dík
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AdamBil 8. 5. 2017 23:13

Ahoj, pokud někdo chcete teď využít akce 500 Kč za založení ING Konta a rovnou k tomu dostat i 300 Kč na fondy za doporučení, tak můj kód je: CENSORED
AdamBil
Trvalý BAN

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků