OFF topic z vlákna Prémiové účty u českých bank

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod neosobně 9. 2. 2017 15:36

Naopak vychytralí, plagiátorští a k tomu eskamontéři jsou NĚKTEŘÍ prodejci...
Jde jen o to, nenechat si to líbit a důsledně vyžadovat tvrzené fakta a tím tyto plagiátory a eskamontéry přečůrat v jejich podnikání s lidskou blbostí... :D
A to se vyplatí nejen mě, ale i ostatním kupujícím neb osvětově napravuji nepravosti výše zmíněných a přispívám alespon malým zrníčkem pravdy k pročištění v mořích lží a eskamontáží ... :pozor
:D
Takže kdo umí, nakoupí zadarmo a ještě vydělá, musí se tomu věnovat jen nějaká ta malá administrativa a jistě i dokonalá znalost produktů do podrobností.

PS: Prosím a neposílejte mi už žádné OS, jak jsem psal nejedná se o žádné přelévání a překupování přes blbé a zbytečné kreditky apod. Díky.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xkanourek 9. 2. 2017 18:06

Vzhledem k tomu, že už sem někde viděl taky takového vychloubače, tak vám to povím....nakupuje někde na eBay, aliexpressu apod a nakupuje záměrně takové zboží u kterého mají uvedeny špatné=lepší technické údaje_což mají číňani bohužel u spousty zboží zcela běžně (hlavně elektroniky)_z důvodu že si ty špatné popisy a údaje kopčí mezi sebou....následně vyreklamuje a nic nevrací = prachy mu po X měsících asi úspěšně vracej...
xkanourek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 2. 2017 18:27

neosobně: Co je to OS? Máš na mysli obchodní sdělení?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod .357 9. 2. 2017 18:35

Eskamontér je ten, co dává dohromady kola...?? :-) :-)
S tím Ebayem je to fakt, nakupuju tam totiž celkem dlouho a často, takže se mi už taky ve třech případech stalo, že mi buď omylem poslali něco jiného anebo to vůbec neodpovídalo popisu. V takovém případě vám po uplatnění reklamace vrací peníze, ale zboží zpět nechtějí, protože by museli hradit poštovné, což by byl pro prodejce další prodělek. Vždy se ale jednalo o zboží v hodnotě max. do stovky. Takže pokud to někdo provozuje tak, že má v úmyslu si zboží i peníze ponechat, tak to jistě postižitelné je. Podle výše neoprávněně získaného prospěchu by mohl být spáchán i trestný čin (pokud by takového vykuka Ebay anebo prodejce udal)...
Naposledy upravil .357 dne 9. 2. 2017 18:37, celkově upraveno 1
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 2. 2017 18:36

No, to by se mi tak chtělo trávit volný čas vedením reklamací. Než takový způsob, raději se bez produktů obejdu. Snažím se eliminovat zbytečný stres, natož si ho ještě přidělávat. Ale připouštím, existují lidé, kteří reklamují a soudí se rádi...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod .357 9. 2. 2017 18:40

Žádný stres to není, stačí otevřít spor a po jenom či dvou emailech jsou peníze během několika dní zpátky na účtu...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neosobně 9. 2. 2017 18:48

Nu tady je ale zájemců Kolenovrtů :D Hotový Všekolenovrtský slet 8-D
O žádné ebaj sa nejedná, čistě česko-slovenská věc... :-)
Na ja, richtig.
Možná to prozradím nejvyšší nabídce... :idea: :hm

Kartony či paletu si nechat posílat z číny...bych se dopravy neodplatil... :oboze
Jak jsem psal, nakupuji ve velkém strategické produkty "osobního přežití"... :nenapadne
Naposledy upravil neosobně dne 9. 2. 2017 19:02, celkově upraveno 3
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 2. 2017 18:51

Jak jsou věci jednoduché. Ale i to by pro měl byl stres, kdybych takový postup předem plánoval. Jsem patrně z jiné planety. A když to někdo udělá několikrát, nezablokuje ho brzy obchodník? To by přeci bylo logické.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 2. 2017 18:56

Tohle vlákno je demonstrací toho, jak se někteří jedinci nechají snadno vyprovokovat. Pokud mám finanční perpetum mobile, tak snad poslední, co bych udělal by bylo chlubení se s ním a penězovod bych si střežil tak, aby se nikdo o něm nedozvěděl... :-) Některé věci se prostě neříkají a pár si jich vezmu napořád do hrobu i já.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod .357 9. 2. 2017 18:58

Obchodníků jsou tam statisíce, takže pokaždé bys mohl pumpnout jinýho, ale mohl by ti účet zablokovat Ebay. Určitě by ale nebyl velkej problém založit si jinej, že...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 9. 2. 2017 19:03

fremantle píše:Tohle vlákno je demonstrací toho, jak se někteří jedinci nechají snadno vyprovokovat. Pokud mám finanční perpetum mobile, tak snad poslední, co bych udělal by bylo chlubení se s ním a penězovod bych si střežil tak, aby se nikdo o něm nedozvěděl... :-) Některé věci se prostě neříkají a pár si jich vezmu napořád do hrobu i já.

Naštěstí v pravý čas zasáhnout jedinci, kteří racionalitu udrží, dovedou zachovat potřebný odstup a uvážlivě vývoj diskuze korigují... ;-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 2. 2017 20:18

xkanourek píše:Vzhledem k tomu, že už sem někde viděl taky takového vychloubače, tak vám to povím....nakupuje někde na eBay, aliexpressu apod a nakupuje záměrně takové zboží u kterého mají uvedeny špatné=lepší technické údaje_což mají číňani bohužel u spousty zboží zcela běžně (hlavně elektroniky)_z důvodu že si ty špatné popisy a údaje kopčí mezi sebou....následně vyreklamuje a nic nevrací = prachy mu po X měsících asi úspěšně vracej...


Tohle mc nachápu. když kupuji na e-bay,platba KK nebo přes paypal je okamžitá, takže peníze nemám, pokud reklamuji a jsem úspěšný, psníze mi vrátí na paypal (tedy doufám, ještě jsem nereklamoval).Pokud se tedy nemýlím.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 9. 2. 2017 20:33

jenže pokud je zboží malé hodnoty, tak jej prodejce nechce poslat zpět a při uznané reklamaci peníze zpět ale pošle(?)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 9. 2. 2017 20:51

No ale co pak s tím zbožím, které není takové, jako být má...to si nechám doma šit a budu jich mít plnou skříň a budu oblézat zastavárny, abych se to ho zbavil = můj zisk ?
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 9. 2. 2017 21:04

ne, spokojím se se sníženou kvalitou a budu dělat že je to ok a nebo rovnou vím, že si ***** kupuji. a za "b" je správně
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků