Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2006

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Koho budete volit?
ČSSD 2 %  13%  [ 2 ]
KDU-ČSL 0 %  0%  [ 0 ]
KSČM 0 %  0%  [ 0 ]
ODS 10 %  66%  [ 10 ]
SNK ED 1 %  6%  [ 1 ]
SZ 0 %  0%  [ 0 ]
Jiná strana či uskupení 2 %  13%  [ 2 ]
Nikoho 0 %  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 15

Odeslat příspěvekod Rop 25. 4. 2006 08:59

V červnu 2006 proběhnou volby do dolní komory našeho parlamentu. Bude vznikat nová vláda. Koho budete volit? Který z volebních programů politických stran a uskupení je vám nejbližší? Očekáváte reformy, které se dotknou ekonomiky našeho státu? Na tomto foru máte možnost se vyádřit.

Prosím, abyste se vyadřovali slušně a pokud možno nikoho nenapadali za jeho názor. Takové příspěvky bychom byli nuceni korigovat či mazat. Děkuji za pochopení
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WonDrak 25. 4. 2006 19:23

Já budu volit pravici :lol:
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johnyz 26. 4. 2006 09:06

koho mam volit ? v žádném případě nedám hlas ODS, ČSSD, KSČM. Je nějaká strana, která má vcelku rozumný program ?
Johnyz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 26. 4. 2006 09:22

Johnyz píše:koho mam volit ? v žádném případě nedám hlas ODS, ČSSD, KSČM. Je nějaká strana, která má vcelku rozumný program ?m/quote]

Otázka je jaký program si představuješ při slově "rozumný" .... co chceš ... nejdřív si řekni co bysis představoval a pak to porovnej s programy politických stran ... a ten který bude nejvíce odpovídat tvé představě tak tu stranu zvol (případně jak se ti jeví kandidáti strany) .... takhle to zní jako kdybys volil stranu podle názvu :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chleb 27. 4. 2006 21:36

WonDrak píše:Já budu volit pravici :lol:>/quote]

Taky bych rad volil pravici, ale ta se v cesku bohuzel nevyskytuje (ODS jsou jen tluchuby a US vymrela). Nezbyva mi nez volit CSSD, ktera je z ceskych pol. stran nejvice konzervativni.
Finexpert a spol. jsou ritolezky modrych ptaku
chleb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod WonDrak 27. 4. 2006 21:58

chleb píše:
WonDrak píše:Já budu volit pravici :lol:>/quote]
Taky bych rad volil pravici, ale ta se v cesku bohuzel nevyskytuje (ODS jsou jen tluchuby a US vymrela). Nezbyva mi nez volit CSSD, ktera je z ceskych pol. stran nejvice konzervativni.


teď tě nechápu, rád bys volil pravici, ale budeš hlasovat pro levici, sice musím uznat že ODS není žádná sláva, ale aspoň to není levice, a stejně, určitě je spousta jinech pravicovejch stran
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 28. 4. 2006 04:24

WonDrak píše:
chleb píše:
WonDrak píše:Já budu volit pravici :lol:>/quote]
Taky bych rad volil pravici, ale ta se v cesku bohuzel nevyskytuje (ODS jsou jen tluchuby a US vymrela). Nezbyva mi nez volit CSSD, ktera je z ceskych pol. stran nejvice konzervativni.


teď tě nechápu, rád bys volil pravici, ale budeš hlasovat pro levici, sice musím uznat že ODS není žádná sláva, ale aspoň to není levice, a stejně, určitě je spousta jinech pravicovejch stranr/quote]

Navíc tu je ještě SNK ED ... což je taky pravice .... a za pravici se částečně dají považovat i lidovci .... ovšem záleží na každém jaký program si vybere .... ale zatím se mi zdá, že si kupa lidí vybírá spíše než program název strany. :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WonDrak 28. 4. 2006 14:19

Rop píše:
WonDrak píše:
chleb píše:
WonDrak píše:Já budu volit pravici :lol:>/quote]
Taky bych rad volil pravici, ale ta se v cesku bohuzel nevyskytuje (ODS jsou jen tluchuby a US vymrela). Nezbyva mi nez volit CSSD, ktera je z ceskych pol. stran nejvice konzervativni.


teď tě nechápu, rád bys volil pravici, ale budeš hlasovat pro levici, sice musím uznat že ODS není žádná sláva, ale aspoň to není levice, a stejně, určitě je spousta jinech pravicovejch stranr/quote]
Navíc tu je ještě SNK ED ... což je taky pravice .... a za pravici se částečně dají považovat i lidovci .... ovšem záleží na každém jaký program si vybere .... ale zatím se mi zdá, že si kupa lidí vybírá spíše než program název strany. :roll:n/quote]


podle mě stavu naší ekonimiky pomůže jen lidé kteří nezažili komunismus, protože vidět "to tlustý prase co vede Č..D" jak se paktuje s komošema. (sorry za ostřejší slovník, tak trošku Rátovskej) :wink:
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ypsilon 28. 4. 2006 16:28

Johnyz píše:koho mam volit ? v žádném případě nedám hlas ODS, ČSSD, KSČM. Je nějaká strana, která má vcelku rozumný program ?m/quote]


Takze predevsim - rozumny program nema zadna strana, v tomto obdobi uz je to vice o marketingu nez o rozumu. Viceguverner CNB celkem vtipne prohlasil, ze nejvetsi katastrofa by byla, kdyby se nektera strana doopravdy odhodlala svuj program uskutecnit.

Jinak - nerozhodujte se tolik dle toho, kde byl v posledni dobe jaky skandal. Ono totiz podvodnici a korytari jsou v kazde strane zastoupeni procentualne zhruba stejne, stejne jako ve zbytku spolenosti. Cili - u vetsich stran je jich tam v absolutnim mnohem vice nez v mensich stranach - ale jakmile mala strana v poctu vyroste, vyroste i absolutni pocet podvodniku v ni. Nedelejte si iluze, ze ne.

Takze doporucuji se rozhodnout dle toho, co je vam ideove blizsi. Prectete si uvahu na http://volby.kategorie.cz/ - treba vam to pomuze. Zkuste se zamyslet nad tim, jaka strana vetsinou prosazuje to, co byste rad (casto je to otazka - vice jistot nebo vice svobody?) a dle toho volte.
ypsilon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod par 23. 5. 2006 16:46

ypsilon píše:Jinak - nerozhodujte se tolik dle toho, kde byl v posledni dobe jaky skandal. Ono totiz podvodnici a korytari jsou v kazde strane zastoupeni procentualne zhruba stejne, stejne jako ve zbytku spolenosti. Cili - u vetsich stran je jich tam v absolutnim mnohem vice nez v mensich stranach - ale jakmile mala strana v poctu vyroste, vyroste i absolutni pocet podvodniku v ni. Nedelejte si iluze, ze ne.


Myslím, že nemáte tak zcela pravdu, podvodníci a korytáři jsou možná v každé straně zastoupeni procentualně zhruba stejně, ale jde o to do jaké míry je jim to tolerováno.
Jsem přesvědčen, že pokud uděláte tytyty a zvolíte někoho jiného, ti co politiku dělají z jiného důvodu, více dbají na vitěsnění těch prvních. Pokud je zvolíte znova, pak to bude jen další volební období horší a horší.
par
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 23. 5. 2006 17:56

par píše:Jsem přesvědčen, že pokud uděláte tytyty a zvolíte někoho jiného, ti co politiku dělají z jiného důvodu, více dbají na vitěsnění těch prvních. Pokud je zvolíte znova, pak to bude jen další volební období horší a horší.
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod par 24. 5. 2006 08:09

Rop píše:
par píše:Jsem přesvědčen, že pokud uděláte tytyty a zvolíte někoho jiného, ti co politiku dělají z jiného důvodu, více dbají na vitěsnění těch prvních. Pokud je zvolíte znova, pak to bude jen další volební období horší a horší.
par
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -mk 24. 5. 2006 08:16

Docela dobře je to vysvětleno v následujícím textu:

http://www.bohumildolezal.cz/texty/rs1056.html
-mk
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků