Stavební spoření - od koho uzavřít vyhodně?

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 12. 2017 15:23

Takze v Opave mi dalnicni znamku nedaji, asi jim netece do bot a maji dostatek sjednanych smluv.. ale na pobocce v Hlucine by se o dalnicni znamce bavit dalo, mam to 25 km.. typek si to spocital, ze kdyz pujde na pulku provize, tak se mu to stale vyplati ;-).. pak mam dalsi nabidku na sabnuti se o provizi pres znamou, ale chce po me poslat mejlem ofocenou OP, potrebuje ji k necemu? A tu znamku jsi dostal hned pri sjednani?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 8. 12. 2017 17:05

taky jsem musel posílat do tej Prahy ofocené OP, známku a prachy mi měl včera přivést jejich regionál a nechat jí na pobočce, zatím mi nevolali;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 11. 12. 2017 12:11

tomasvlasak píše:při ideálním načasování lze dosáhnout výnosu téměř 4,4% ročně. Za předpokladu založení smlouvy nyní v prosinci a ponechání smlouvy až do ledna 2024 - tj. získání 8 státních podpor během 6 let a 2 měsíců


Pri idealnim nacasovani dosahnes vynosu 100% z 300 tisic za tejden :-) a ktomu kupceni s DZ, no je to lehce usmevne, coz?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 15. 12. 2017 08:40

Tak ta akce se znamkami to je akce tech dealeru, jednoduzsi je z nich dostat 1500,- na ucet (podmineno aktivaci stavebka, tedy zaslanim castky 3000, pri 300K cilove castce, cimz se vrati ten poplatek za sjednani smlouvy).

Smlouva s odpustenm poplatku musi byt zadana dnes.

Pokud uz jste neco meli u KB nebo minimalne MP, tak vas maji v databazi a obcanku urcite neni nutne posilat.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 12. 2017 20:20

Nakonec jsem vzal smlouvu přes známou, dostává za smlouvu 0,8% z cílové částky, takže by mě neměla minou její odměna 1200,- cash..než se tahat s někým cizím o dálniční známku, tak raději takto.. jen je škoda, že MP dává úvěr ze stavebka za 3,49% jen v případě, že jim po naspoření 25% z CČ odpovíte do 4 týdnu od výzvy :-( Stavebko mám primárně na vytažení osmi státních podpor, smlouvu neukončím v prosinci 2023, ale až lednu 2024, ale i tak mohl být případný úvěr za jasně daný úrok.. Buřinka byla ze začátku hlavní favorit, ale platit jim za jeden měsíc vedení navíc plný roční poplatek a okamžitý úrok po uplynutí 6leté smlouvy na 0,01% z nich udělal na konečný propadák.

Filas81: Tak co už ses dočkal, nebo to mají v Praze na salámu a zůstalo jen u planých slibů?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 17. 12. 2017 20:49

To Dr. - jo dočkal sem se, vše klaplo dle domluvy; minulý týden mi vše dali pěkně v obálce a k tej DZ jsem podepisoval i přebírací protokol; a díky za tip jak na ten úvěr případně, i když je to drobet pakárna ;-)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 18. 12. 2017 11:39

Kdo chce 1500 na ucet misto znamky (ty kupuje snad ten dealer ve vlastni rezii ze sve provize a neni to pry oficialni akce?) + zalozeni zdarma u MP, akce koncila v patek, no do stredy by to jeste melo jit - zeptejte se sveho prodejce nebo napiste SZ (nevim jestli mam davat jeho cislo rovnou sem:-) Odpusteni poplatku i 1500 se dostane jen pokud poslete min. 3000 do 3 mesicu, klasicky jak to bylo vzdy u MP.

Ad ta sporitelna - ono to s tim poplatkem je asi trochu jinak, ze sice platis na rok, ale dalsi das az zase za rok a ten posledni by meli na reklamaci vratit a nechat si jen pomernou cast...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tuann 18. 12. 2017 12:04

A co ten prvni? Take reklamace a pomerna cast?
tuann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pilatus 18. 12. 2017 16:23

ad ta buřinka: si to asi špatně pochopil, prostě si předplatíš poplatek na rok dopředu (12 měsíců)
Pilatus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tuann 18. 12. 2017 16:38

Jo takhle, ja myslel, ze je to za kalendarni rok.
tuann
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 12. 2017 17:11

Předplácíš, ale pokud zůstaneš déle, tak žádnou poměrnou část nevrací..aspoň to se tvrdí na stavebky.cz ;-) každopádně úrok po 6 letech 0,01% je prasárna.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 18. 12. 2017 17:37

Nevraci, kdyz si nereknes, to je jasny. Ale jednak by to mozna bylo bezduvodne obohaceni a nejjednoduzsi je napsat na mail nebo zavolat.

Jo a u modre pyramidy je vhodn vypnout papirovy vypis po statni podpore, uctuji za nej extra penize...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 9. 4. 2018 08:13

Pro jistotu, chápu to dobře, že když mám staré stavebko s vyšší úrokovou sazbou a ty peníze teď nepotřebuji / neumím uložit líp, můžu tu smlouvu klidně nechat i po 6 letech běžet donekonečna (tedy do dosažení cílové částky) a sbírat na něm státní podporu?
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod libol 9. 4. 2018 09:55

Chápeš to dobře - oni na druhou stranu mohou změnit výši úroku, zvýšit poplatky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 9. 4. 2018 10:05

Děkuji. Vyšší poplatky tam jsou; úrok, vypadá to, zatím nechali.
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků