Trpká zkušenost s M&M reality

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod osobne2 25. 11. 2015 12:08

Prodano za 80% puvodni ceny chapu tak, ze to pred casem koupil za urcitou castku a prodal o 20% levneji.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod saabik 25. 11. 2015 13:07

Původní cena může také znamenat první inzerovaná.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 25. 11. 2015 14:10

Ani mě to nepohoršuje, je to jeho majetek a může to klidně prodávat za polovinu. Stejně je to tady pro nás daleko méně zajímavé než fakt, že se kvůli jedné větě zaregistroval do fóra
;-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 11. 2015 19:51

Tak, tak, zvláštní náhodičky. :-)

osobne: Tvoje interpretace by mě ani nenapadla. Taky to chápu jako 80% původní nabídky.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 26. 4. 2016 12:16

Tak MM Reality si skutecne nechava speky pro sebe, v systemu je oznaci, aby se neexporovaly na web a realitni servery a rozeberou si je sami...

Pokud chcete koupit neco vyhodne, tak asi malokdy se vam to povede pres MM Reality. Ti jejich najezdnici maji kvalifikaci mizernou a je asi fakt, ze kdo neco uz umi, se naucil, tak se udela pro sebe anebo pujde od MM jinam.

Jinak zkasirovat 50-70000,- Kc (5-6%) nebo kolik, za par hodin prace, no pardon... Pritom jeste nabiraji hejly stylem vhazovani "nutne shanim byt v teto lokalite", kdyz jim zavolate, tak vam vubec nereknou, ze jde o realitku a na prohlidce na vas vytasi smlouvu a nestacite valit oci (ted mluvim ze strany prodavajiciho).
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 27. 4. 2016 06:04

Já jsem se byl zase podívat na 1 byt a byli tam 2 "Certifikovaní makléři 2. stupně" RE/MAX. Mám list asi 15 otázek, dokázali odpovědět jen na 1. Standardní odpověď "To vám sdělíme při podpisu smlouvy" :shock: .
Kdybych měl čas, na vše bych kýval, že ano, všichni by se sešli na podpis a já pak řekl, že ne...
Pak jsem jim je poslal i mailem a jen na 2 další odpověděli. Na otázku, že jistič má 10 A a 1 zásuvka v koupelně, kde je el. bojler a pračka to jistě najednou neutáhne odpověděli toto "?????????????????????????????". :oboze
Provize byla 250 000,-, jak jsem si pak zjistil. Za co ? Nic nevědí, mají jen klíče od bytu a provádí... Průvodci na hradě aspoň něco ví o hradu, tihle nic 8-S .
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 29. 4. 2016 09:43

9 z 10 realitaku nevi vubec nic, zajima je jen vyse provize, bohuzel.

Bytovy jistic ze ma 10A? Nebo zasuvkovy? Proc ma 10? Protoze vodic bude v jeste v hline, dnes se zasuvky standardne delaji 16A a v medi... Tomuhle ale realitak rozumet nebude skoro nikdy, od toho si musis s sebou vzit nejlip elektrikare a na ostatni veci inspektora nemovitosti. Jestli byla provize 1/4 milionu, tak to byla nemovitost tak za 4 mega a ty naklady se v tom ztrati :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naroznej 7. 11. 2016 18:50

......
Naposledy upravil naroznej dne 7. 11. 2016 21:29, celkově upraveno 1
naroznej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mrusnok 7. 11. 2016 19:05

Tak o tom, že realitní byznys v ČR je žumpa není pochyb. Každej pochopitelně hraje o svoje prachy. Dneska člověk bez nemovitostního advokáta nezobchoduje ani garáž. I když tu úschovu peněz bych si nedal ani u advokáta. :D Viz kauza Vlasák a Reality 21.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod astrapa 7. 11. 2016 23:27

On i ten advokát kolikrát je na houby. S NOZem přišla řada novinek. Třeba tzv. přechod dluhů u SVJček. Advokát provede "právní prověrku" nemovitosti (koukne do katastru, přečte nabývací titul, zrediguje kupní smlouvu podle své šablony) a tím obvykle jeho práce končí. Který advokát studuje prohlášení vlastníka, stanovy SVJ a jeho vnitřní směrnice a upozorní tě, že bys měl od prodávajícího chtít potvrzení o bezdlužnosti?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mrusnok 8. 11. 2016 07:45

No právě proto jsem použil přídavné jméno "nemovitostní".
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 9. 11. 2016 22:15

tak 15 let zpet) jsem si ty smlouvy psal sam a prosly, ve stejne dobe 3 ruzne ochody s advokatem (a to si tehdy vral treba 7000,-) jez jsem mel tu moznost se ucastnit a 3 neprosly pro formalni chyby katastrem :-) proste jen formalne chybne zapsane udaje v NV.

Na realitku nesmite mit moc otazek jinak to hodi jinemu zajemci.

potvrzení o bezdlužnosti bys mel chtit vzdy :-) letos jsem realitku dobre obesel :-) ve 14 denni lhute jsem za prodavjiciho smlouvu i vypovedel :)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 10. 11. 2016 14:55

Realitky nejsou žumpa, jsou to společensky nebezpeční podvodníci, vyexportoval bych živnostenský rejstřík a kdo má obor Realitní zprostředkování, poslal bych je všechny do Libye na pochod přes Saharu.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod eR99 10. 11. 2016 16:36

Momentálně se snažím koupit nemovitost (byt) a jestli mě něco (kromě ceny a omezené nabídky) aktuálně vytáčí, tak jsou realitní kanceláře, jejich arogantnost a obecně přístup zaměňující roli zákazníka a dodavatele služeb. O jejich provizích, které si naprosto nezaslouží, raději mlčím.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 10. 11. 2016 18:25

Jsou i dobre RK, znam tedy jen jednu dobrou RK.
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků