Wüstenrot vypověděla starou smlouvu: přidělení cílové částky

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pp78 13. 4. 2017 11:06

Dobry den,

mrzi me Vas prohrany spor. Odvolali jste se? Nemohl byste ten rozsudek zverejnit samozrejme po zacerneni osobnich udaju (nebo mi ho alespon poslat na e-mail?))

Dekuji.

Pp
Pp78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomáš petr 16. 10. 2017 10:03

Milý Pavle 11, prosím o zaslání vzoru žaloby na tp1@email.cz. Díky
tomáš petr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dezod20 6. 3. 2019 11:28

Zdravím, oživuji..

Obdržel jsem již běžný dopis s nabídkou W., Byly splněny podmínky přidelení (odesláno "obyčejně" tzn. bez dodejky to vypovídá hodně). Doporučujete reagovat? (Nemám zájem, nebo vůbec nereagovat), dle mě druhá volba. Nikde v VOP z roku 2001 ani 2003 (navýšení cílovky z 300k na 600k proběhlo v roce 2003), jsem "nutnost" reagovat v případě nepříjmutí nenašel. Pouze dojde k vyřazení z procesu přidělování, to ale nemá žádný vliv na ukončení spoření. W. rád operuje svými paragrafy nicméně uvidíme jak dopadnou u fin arbitra :-)

Moje cílovka byla v minulosti navýšena na 600k, právě z důvodu spoření, tehdejší VOP neumožnují tak jednoznačnou výpověd jako u nových smluv.

Mohu poprosit o názor s odsupem času, případně váš "argumentační soupis", který zabral. (klidně do sz).

Velmi děkuji a zdravím Dezod
dezod20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dezod20 9. 7. 2020 09:40

Ahoj, řeší někdo spor s W. nebo už není nikdo a všichni to vzdali? :-D Já se stále držím sml. z roku 2001, zajímá mne jestli v době kdy došlo k výpovědi ze strany W. - zákonné dle mě nezákonné, mám dále hradit měsíční úložku (protože pokud nebudu, mohou mi sml. vypovědět oprávněně, případně tvrdit, že mimo jiné z tohoto důvodu byla sml. vypověděna následně). Osobně bych se držel tohoto scénáře (peníze přece z účtu nezmizí) a buď se dohodneme nebo bude soud.
Díky za názory
dezod20
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků