Prodej bytu rada

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod powlcz 26. 3. 2017 14:49

Mají dobrou propagaci, jak vidíte falšují i příspěvky do diskuzí.

Na tohle prostě vždycky musí být dva a protože je jich tolik, nezdá se že by skomírali
powlcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Majerová 27. 3. 2017 09:11

Dobrý den, snažili jsme se slušně a transparentně odpovědět, ovšem v případě takových výpadů slušnou diskusi vést ani nelze. Adéla Majerová
Majerová
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powlcz 27. 3. 2017 09:38

O to mi také šlo, abyste se jakékoli další diskuze zdržela. Maucta.
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jarouuss 27. 3. 2017 10:35

Zbytecne utoky.
jarouuss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bigboban 27. 3. 2017 10:50

Majerová píše:Dobrý den, snažili jsme se slušně a transparentně odpovědět, ovšem v případě takových výpadů slušnou diskusi vést ani nelze. Adéla Majerová


Tak odpovězte na můj dotaz - kolik nebo kolikrát jste propláceli nějakou pokutu? A nesnažte se tvrdit že se vám vždy vše povede a k pokutě není důvod.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Majerová 27. 3. 2017 11:27

Netvrdíme, že jsme neomylní . Tam, kde prokazatelně dojde k chybě makléře, se k tomu umíme čestně postavit. Adéla Majerová
Majerová
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigboban 27. 3. 2017 11:36

A zase vyhýbavá odpověď. Znovu - platili jste někomu na základě smlouvy nějakou smluvní pokutu? Jasná otázka, chci jasnou odpověď.

Znovu opakuji, já jsem smlouvu s realitkou kde by byla byť jediná pokuta pro RK v životě neviděl! Proč asi že? Právě proto že dobře víte že nejste neomylní a nechcete za to platit ani korunu pokud se něco nepovede.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powlcz 27. 3. 2017 11:44

Zbytecne utoky. ?
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jarouuss 27. 3. 2017 12:30

Jo.
jarouuss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bigboban 27. 3. 2017 12:46

Zbytečné útoky - říká někdo kdo se registroval 25.3.2017 jen proto aby tu hájil realitky? Zrovna když tu cupujeme jednu konkrétní realitku? To je ale nááhodička! :D
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 27. 3. 2017 12:52

No tak osobne (jarouuss) se zaregistroval 25.3. proto, že mu admini smazali předchozí přezdívku "856428", kterou ukradnul jinému uživateli.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod jarouuss 27. 3. 2017 13:14

Jsou to vsechno jen nepodlozene lzi, polopravdy a pomluvy.
jarouuss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bigboban 27. 3. 2017 13:24

No tak já jako svéprávný člověk vím, co jsem s RK podepisoval za smlouvu. Bohužel jako kupující jsem byl v pasti protože kupující si bohužel nemůže vybrat jestli kupovat s nebo bez RK. Poslední dva obchody s nemovitostí jsem dělal bez RK a byl jsem naprosto v pohodě a na rozdíl od té koupě bytu jsem ušetřil asi 65 tisíc nebo kolik to vlastně předtím ty **** za svojí špatnou práci sebrali.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod powlcz 27. 3. 2017 13:28

jarouuss píše:Jsou to vsechno jen nepodlozene lzi, polopravdy a pomluvy.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Obrázek
powlcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod venousekh 28. 3. 2017 06:48

Majerová píše:Dobrý den, pane Venoushkhu, pokud se mohu vyjádřit, zkušenost pana Holinky s M&M realitami je mnohem čerstvější, než ta Vaše. Jak sám uvádíte - prodával jste před osmi lety. Společnost M&M reality (a nejen ta) dbá zásadním způsobem na kvalitu každého obchodního případu. Před třemi lety zřídila Oddělení klientské péče, kam se může obrátit opravdu každý (peceoklienty@mmreallity.cz) a jeho případ bude důkladně prošetřen. Je mi velice líto, že se stalo českým národním sportem spíše hanět a když se objeví kladná zkušenost, okamžitě je brána jako reklama. Adéla Majerová


Jen píšu o mé osobní otřesné zkušenosti s M&M Reality. Nic víc. Takže řeči "jen o hanění" si nechte paní Majerová od cesty. Jen proto, abych měl čerstvější zkušenost než pan Holinka, se od vás znovu pokusit natáhnout nenechám. Váš agent byl klučík, který ještě měsíc před tím, než mne dostal v M&M na starost prodával jízdní kola. O agendě prodeje realit neměl ani anung, natož o platné legislativě. Kdybych si vše neohlídal sám, tak jsem byl bez peněz i bez nemovitosti. Jediný zájem M&M tehdy byl shrábnout provizi buď od zadluženého prodávajícího nebo prostřednictvím propadlého rezervačního poplatku ode mně. Jen tím, že jsem vás tehdy dokopal k úpravě smluv, ten pešek zůstal nešťastnému prodávajícímu a ne mě ........ pro mě M&M zůstává realitní obdobou AAA Auto ....... díky PR se vám podařilo obrat více hejlů než jiným realitkám ... toť celý váš úspěch ........ s pozdravem
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků