Prodej bytu rada

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Majerová 30. 3. 2017 07:31

Odpověď na příspěvky od: powl, bigboban, venousekh, Franklin,

Společnost M&M Reality Holding se vždy řídí platnými zákony ČR. Jakákoliv smlouva je dokument, který stvrzuje dohodu dvou, či více smluvních stran. Každá smluvní strana má před jejím ujednáním možnost se ke smluvním podmínkám vyjádřit a vznést své požadavky na úpravu jejího znění. To platí také pro všechny smlouvy uzavřené s M&M Reality Holding. Právem každé ze smluvních stran je nakonec i právo smluvní podmínky neakceptovat a spolupráci odmítnout.

Co se týká v diskuzi zmíněných čísel – M&M Reality Holding při vědomí široké konkurence v oboru zásadně nesděluje údaje, které jsou obchodním tajemstvím společnosti. V jednom ale můžeme diskutující ujistit – M&M Reality Holding je společnost, která podniká za účelem zisku. Ostatně údaje o našem hospodaření jsou kýmkoli dohledatelné.

Snažíme se do diskuzí vstupovat na rozdíl od haterů, kteří se schovávají za přezdívky, co nejotevřeněji. Jsme si dobře vědomi, že při počtu téměř tři tisíce certifikovaných obchodních partnerů, dojde tu a tam k nesprávnému jednání. Máte-li někdo konkrétní negativní zkušenost, prosíme, napište nám e-mail na adresu klientskapece@mmreality.cz. Sdělte nám své jméno a příjmení, jméno obchodního zástupce společnosti M&M Reality Holding a popište nám, co se vám nelíbilo. Oddělení Klientské péče vás bude co možná nejdříve informovat, jak dopadlo šetření vašeho případu a jaké jsme z něj vyvodili důsledky.

Nakonec bychom se rádi vyjádřili k pozitivním zkušenostem, které v diskuzi také zazněly. Pokud máte dojem, že se jedná o reklamu, pak vězte, že to nemáme zapotřebí a zrovna v tomto diskuzním vláknu nám nakonec k ničemu není. Doporučujeme všem k přečtení zkušenosti skutečných lidí, kteří s M&M Reality Holding uzavřeli obchod. Jen to zřejmě bude trochu delší čtení. Najdete je na našich stránkách na adrese: mmreality(tečka)cz(lomítko)reference-nasich-klientu

S pozdravem a přáním krásného dne
Adéla Majerová / tisková mluvčí M&M reality holding, a.s
Majerová
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigboban 30. 3. 2017 08:01

Paní Majerová vy lžete až se vám od huby kouří. Kecy typu " Každá smluvní strana má před jejím ujednáním možnost se ke smluvním podmínkám vyjádřit a vznést své požadavky na úpravu jejího znění" si laskavě nechte. Toto jsem samozřejmě X-krát zkoušel. První co se člověk VŽDY v RK dozví je věta "toto je standardní smlouva, děláme to takto leta a NIKDY si nikdo nestěžoval, jste první co něco takového chce". A mimochodem požadavek na pokuty a větší zodpovědnost RK byly vždy striktně zamítnuty.

Také se mi líbí jak se nechcete vyjádřit k tomu kolik jste zaplatili pokut s odůvodněním na nějaké tajemství. No aby ne, nechcete aby vylezlo na povrch že jste v životě nikomu nedali ani korunu. Všichni v této republice vědí, že největší šmejdi jsou obchodní poradci a realitkáři. Vaše sáhodlouhé snahy o obhajobu jsou bohužel k ničemu.

Mimochodem aktuálně mám zkušenost s prodejem pozemku (bez RK), kdy já jsem otevřeně přiznal že v lokalitě je problém dostavět sítě. Ostatní prodejci přes RK naprosto neomaleně a sprostě lžou o tom, že sítě jsou hotové nebo se dostaví do konce roku. Dnes a denně se tedy nejen za sebe ale i s příběhů kolem člověk utvrzuje, že RK jsou opravdu takoví šmejdi jak je všichni známe.

A hájit se pozitivními zkušenostmi je vám k ničemu, to co definuje solidnost jsou ty negativní scénáře. Obchodníka taky nehodnotíme podle toho jestli u něj jde něco v pohodě koupit ale podle toho jestli u něj jde něco v pohodě reklamovat!
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 31. 3. 2017 09:11

[quote="Majerová"]

Společnost M&M Reality Holding se vždy řídí platnými zákony ČR...

Cha!

Zajimave, ze moje matka se o prodeji chaty, kde vlastni 50% dozvedela az pote, co jsem nasel inzerat na vasich strankach.
Smlouva s M&M byla sice podepsana obema vlastniky, ale jeden vlastnik u podepisovani chybel, o prodeji nevedel a k zastupovani zadny souhlas nedal. Prodejce rk M&M p. Smetal po par telefonech ostrouhal a inzerat stahl :-).
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AlenaMatulka 23. 10. 2017 13:57

Zdravím, ačkoliv tady někdo píše pro realitky, někdo proti, já osobně mám zkušenosti dobrý. S manželem jsme se stěhovali za prací, děti už máme odrostlé a potřebovali jsme poměrně rychle sehnat nový byt. Ačkoliv jsme se nejprve do hledání pustili sami, dost rychle jsme narazili. Ve finále nám manželův kamarád doporučil realitku specializující se právě na prodej bytů Praha a my byli spokojeni. Celkový servis poskytnutých služeb stál za to. Proto neházejte i vy všechny do jednoho pytle, dokud si je buď sami neozkoušíte nebo si nezjistíte relevantní recenze. :)
AlenaMatulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigboban 23. 10. 2017 14:09

Tak takováhle trapná reklama.. To že existují lidi co s RK neměli problémy nic nemění na tom že ve většině RK jsou v lepším případě hlupci a v horším šmejdi. Je to úplně stejný jak s taxíkama. Spousta lidí taky neměla problém a nic to nezmění na tom, že všichni víme co jsou taxikáři zač.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 10. 2017 23:12

O humusu realitaku vypovídá fakt, nedávno prodali slepym hnusnej zdevastovanej byt.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 26. 10. 2017 05:51

Majerová píše:Odpověď na příspěvky od: powl, bigboban, venousekh, Franklin,
......
Nakonec bychom se rádi vyjádřili k pozitivním zkušenostem, které v diskuzi také zazněly. Pokud máte dojem, že se jedná o reklamu, pak vězte, že to nemáme zapotřebí a zrovna v tomto diskuzním vláknu nám nakonec k ničemu není. Doporučujeme všem k přečtení zkušenosti skutečných lidí, kteří s M&M Reality Holding uzavřeli obchod. Jen to zřejmě bude trochu delší čtení. Najdete je na našich stránkách na adrese: mmreality(tečka)cz(lomítko)reference-nasich-klientu

S pozdravem a přáním krásného dne
Adéla Majerová / tisková mluvčí M&M reality holding, a.s


...a proto tu máme vlákno "Trpká zkušenost s M&M reality"
viewtopic.php?f=309&t=1209029&st=0&sk=t&sd
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigboban 26. 10. 2017 06:17

Včera jsem koukal na N@VĚ na ten pořad jak neznámá?? realitka prodala (polo)slepým lidem ten hnusný dezolátní byt. Zajímavé bylo, že v pořadu X-krát zaznělo jací jsou v realitce šmejdi a nakonec se z čista jasna objeví M-M reality a dá jim zájezd do Dubaje nebo kam. Divný ne? Skoro mi to přijde jako že je televize zmáčkla aby napravili vlastní sviňárnu.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 10. 2017 08:29

Asi si to nahraju zpětně a kouknu na to. Ta původní realitka byla teda určitě m&m reality ? Co zavedla dvojitý provize jednu od prodávajícího druhou pak od kupujícího, díky tomu asi se rozrostli z naseho kraje do cely republiky. Plus jeden schopnej spolumajitel co četl zákony a navrhoval sám smlouvy. Jeho smlouvy i s chybami dodnes kolují po republice, takže je vidět jak jsou ostatní realiťaci z jiných realitek tupý, líný a neumějí ani číst.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod bigboban 26. 10. 2017 08:46

Podle mě z toho dílu nevyplynulo jasně kdo byla ta zlá realitka. Ale přišlo mi divný proč jim na konci najednou M-M dává dárek ke svatbě. Nedává to smysl.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kristýna Kaňovská 26. 10. 2017 11:35

Dobrý den,

rádi bychom vyvrátili vaše spekulace. Naše realitní kancelář M&M Reality Holding je hrdým partnerem celé série pořadu Mise nový domov a není to poprvé, co pomáháme lidem s těžkým životním osudem. Můžeme vás ujistit, že se nejedná o naši realitní kancelář, která nevidomým byt prodala. Vaše otázky však chápeme a také bychom chtěli znát jméno realitní kanceláře.

Děkujeme za pochopení
S pozdravem a přáním krásného dne

Kristýna Kaňovská
tisková mluvčí M&M Reality holding, a.s
Kristýna Kaňovská
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigboban 26. 10. 2017 11:43

Pro mě je minimálně HODNĚ zajímavé zjištění, jak bedlivě tuto diskusi sleduje marketingové oddělení možná ne jedné RK. :D

Otázka je kolik příspěvků hájících RK jsou ve skutečnosti zakuklení markeťáci od RK. :-D
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 26. 10. 2017 15:21

Tipuji že všichni
avathar
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků