Prodej bytu rada

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 1. 3. 2017 17:39

Děkuji za zkušenost o kterou ses jistě nezjištně podělil.
Za sebe (taky nezjištně) doporučím raději libovolnou jinou - drobná zkušenost s MM reality mne vyléčila ze spolupráce s realitkama - raděi risknu trochu toho nepohodlí.
Jinak předtím jsem měl dobrou zkušenost z jinou (jejiž jméno nenapíšu, protože nejsem takový dobrák jako Pavel Holinka), takže můžete narazit i na slušnou.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 1. 3. 2017 18:13

No jo, klasika. Úplně první příspěvek nového uživatele a hned reklamní odkaz na konkrétní firmu. 8-S
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bond2 1. 3. 2017 18:44

PavHo22. Registrace: 1.3.2017, počet příspěvků: 1. Zástupce RK co má tady vlastní negativní vlákno :pozor ..viewtopic.php?f=309&t=1209029
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katarína94 14. 3. 2017 08:50

Pri poslednom hľadaní podnájmu som našla https://www.black-reality.cz. Mala som obavy z prenájmu cez realitku, ale dovtedy som mala neuveriteľné problémy s hľadaním a párkrát som sa aj nachytala. Keď som s nimi naposledy riešila sťahovanie (znova podnájom), tak všetko prebiehalo hladko a rýchlo. to som v danej situácií potrebovala. Bývam tu už pol roka a som veľmi spokojná.
Katarína94
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Franklin 14. 3. 2017 08:59

Na tomto fóru ignorujeme příspěvky lidí, co se nově zaregistrují a hned v prvním příspěvku na nás plivnou reklamní odkaz. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod venousekh 14. 3. 2017 09:23

Musím se smát příspěvku pana Holinky, jak se obrátil na M&M reality z důvodu, aby při prodeji něco neopomenul :-D. Já přes M&M reality dům kupoval před 8 mi lety a dodnes vzpomínám, jak jsem si sám musel zjistit, že je na domě exekuce, sám musel upravit smlouvu o rezervaci, jinak by jsem o rezervační poplatek přišel a dům neměl a sám si musel sepsat předkupní smlouvu, protože standardní předpřipravená smlouva M&M byla past ne hejla ..... Běžte pane Holinko s reklamou na M&M někam :-)
Lenovo Ideapad 5 Pro AMD Ryzen 7, RAM 16 GB , Windows 11 Pro
venousekh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Majerová 15. 3. 2017 10:03

Dobrý den, pane Venoushkhu, pokud se mohu vyjádřit, zkušenost pana Holinky s M&M realitami je mnohem čerstvější, než ta Vaše. Jak sám uvádíte - prodával jste před osmi lety. Společnost M&M reality (a nejen ta) dbá zásadním způsobem na kvalitu každého obchodního případu. Před třemi lety zřídila Oddělení klientské péče, kam se může obrátit opravdu každý (peceoklienty@mmreallity.cz) a jeho případ bude důkladně prošetřen. Je mi velice líto, že se stalo českým národním sportem spíše hanět a když se objeví kladná zkušenost, okamžitě je brána jako reklama. Adéla Majerová
Majerová
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bigboban 15. 3. 2017 10:16

Paní Majerová, všichni kromě realiťáků víme co jste zač. Naprosto zásadní vlastností realitek je nejít do žádného rizika. Smlouvy s realitkou jsou VŽDY psané tak, že realitka buď vydělá nebo je nejhůř na nule. Ještě NIKDY jsem neviděl, že by byla realitní smlouva vyrovnaná tedy že by tam byly např. pokuty pro obě strany. Dokud vše jde ok jsou všichni spokojení. Ale ve chvíli kdy špatná práce realitky stojí klienta deseti nebo dokonce sta-tisíce škody už od realitky nikdo neuvidí ani korunu. A nějaká "na-oko-snaha" mít nějaké oddělení na problémy je jen habaďůra nic víc. To oddělení bude problém řešit opět jen do chvíle kdy by z toho začalo koukat že by RK měla něco ze svého zaplatit. A zkuste říct že je to jinak - kolik jste za poslední rok proplatili klientům na pokutách? Tipuju že neodpovíte protože to je samozřejmě čistá NULA.
bigboban
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 24. 3. 2017 14:59

M&M jsou zlodeji a podvodnici!
V lete se pokouseli prodat nemovitost s vice majiteli, zfalsovali podpis moji matky.. Tem bych neveril ani pozdrav.
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mrusnok 24. 3. 2017 15:22

Jo a k čemu by jim to bylo, když to katastr nezapíše bez úředního ověření podpisů? :mrgreen:
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 26. 3. 2017 01:23

Pokud to byli unterwassermani z m&m tak snad vědej že je potřeba overenej podpis, takže je potřeba občanka se jménem vlastníka. Tu můžou předložit na poště, a nebo u domluvenyho notáře. Jednou se prej stalo že notář vobral klienty vo peníze u něj z úschovy. Škodu zaplatili notari. Za to u advokátů tam se toho ti dva nebali. Škodu neuhradil nikdo.
Pak ještě jsou overovatelky na městských úřadech a pak je tam i notářka co může vyjet k ověření podpisu přímo za nemohoucim důchodcem. A tam zas je třeba obcanka ukázat.
Takže furt tu někde ta obcanka hapruje.
Leda že jsou blbý na druhou a sepisovali smlouvu poprvý bez ověřeného podpisu.
Pak stejně katastr posílá info dopis nebo zprávu do datovky a běží 21 denní lhůta kdy se většina lidí vrátí i z dovolený.

Šlo to dřív na plnou moc a to pak zavedli to oznámení a lhůtu 21 dní.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod powlcz 26. 3. 2017 01:56

Majerová píše:Dobrý den, pane Venoushkhu, pokud se mohu vyjádřit, zkušenost pana Holinky s M&M realitami je mnohem čerstvější, než ta Vaše. Jak sám uvádíte - prodával jste před osmi lety. Společnost M&M reality (a nejen ta) dbá zásadním způsobem na kvalitu každého obchodního případu. Před třemi lety zřídila Oddělení klientské péče, kam se může obrátit opravdu každý (peceoklienty@mmreallity.cz) a jeho případ bude důkladně prošetřen. Je mi velice líto, že se stalo českým národním sportem spíše hanět a když se objeví kladná zkušenost, okamžitě je brána jako reklama. Adéla Majerová


Táhni do pr.dele děvko

-- 26. 3. 2017 02:02 --

PavHo22 píše:Pohodlnost, ano to je jeden z mnoha důvodů proč jsem se rozhodl raději obětovat "pár korun" za provizi RK (při srovnání se starostma když si prodáváte sami). Trávit hodiny, dny a týdny tím, že budu zjišťovat co vše je potřeba zajisti, na nic nezapomenout a ještě to vše vyběhat je šílená představa. Samozřejmě s notnou dávkou trpělivosti a štěstím v kapse to možné je. Ale proč? Proč takto trávit čas? Neustále vidím stížnosti na RK, ale jsou opodstatněné? Proč si lidé jen stěžují a nedohodnou se raději s nějakou větší realitkou, která jim vše zařídí? Protože jsme češi jako poleno když příjde na šetření. Otázka zní: opravdu ušetříme? Troufám si říct, že ne. Já jsem se po zkušenosti s malou RK (raději nebudu zveřejńovat název, možná to byla jen chyba jejich makléře) obrátil na M&M Reality a můžu říct, že jsem udělal dobře. Vše šlo jako po másle! Tak nešetřete a obraťte se na odborníky :-). Pavel Holinka


Jak již bylo zmíněno, účet registrovaný speciálně jako fake pozitivní zkušenost a v zápětí něco podobného přímo officiálně to samé od zástupce šmejdské firmy. Moderátoři by to měli rovnou mazat a banovat.
powlcz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvy 26. 3. 2017 07:37

presne tak,ale Chrz nic nedela a kona castecne represivne vuci korektnim lidem zde na foru.Jinak se tu do urcite doby jeli obecne kody o sto sest.Dokonce tu myslim si kdysi bylo vlakno nabidka a podobne,snad kdyz byl nabizen Genius Gratis.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mrusnok 26. 3. 2017 11:10

Jo používat advokátní úschovu může vskutku jen idiot, který chce přijít o vlastní peníze. Viz kauzy Holomek a Vlasák. Vše veřejně dostupné ve veřejném insolvenčním rejstříku. www.justice.cz. Můžete si to tam hezky přečíst. :mrgreen:
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Jack111 26. 3. 2017 14:11

Jo jo a ona výhoda, kterou se realitky ohánějí, ve formě zajištění ochrany a podobných slibů pak moc hezky ukázala nadnárodní realitní kancelář Century 21 v čele s Petrem Koubou. Kliente hlavně neotravuj!

Co mi hlava nebere, že mají dneska nějaké klienty. Po ukázce jak řeší problémy jejich služby může využít skutečně jen idiot.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků