Laický dotaz - výhodnost koupě vlastního bytu

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pestt 3. 1. 2018 22:02

A hlavne ten klid od sousedu. :nenapadne
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noxik 3. 1. 2018 22:09

Pestt: Trochu naivni predstava, staci jeden soused, co topi drevem a reze ho na cirkularce a je po klidu. O sekackach a ostatnich vecech ani nemluvim.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurass17 4. 1. 2018 04:21

Jak si můžu koupit dům, když za ten bych dal 3.5M minimálně. Já mám RD s rodičema, jednou bude asi můj, ale 500m vznikla cigánská kolonie a vzduch je nejznecistenejsi v cele stredni Evrope. No jenze mam tady rodinu, kamarady a kontakty. To je v zivote dulezitejsi.
jurass17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m_p_ 4. 1. 2018 12:36

Noxik píše:Pestt: Trochu naivni predstava, staci jeden soused, co topi drevem a reze ho na cirkularce a je po klidu. O sekackach a ostatnich vecech ani nemluvim.


K tomu si soused pořídí kočku, která začne chodit srát k němu. Sekat soused začne zrovna ve chvíli, kdy si sedne na terasu s návštěvou a chce grilovat. A auto mu bude parkovat zásadně před jeho domem (ač na veřejné komunikaci), protože proč by stál na vlastním pozemku. Znám.
m_p_
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pestt 4. 1. 2018 12:48

No lepsi nez kdyz v byte nad tebou kazdy den az do rana steka cokl, ve vedlejsim slavi tlupa cca 40 cikanu a majitel bytu pod tebou dela stavebni rekonstrukci.
:D
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 4. 1. 2018 18:46

Elinor: a ja myslel, ze vsichni v Ov jezdi autem ;)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod elinor 4. 1. 2018 19:18

Možná jezdí autem všichni kromě mě :-) Ale mě to neva, busem je to 22 min, autem tak 15 min. a to by se muselo v zimě škrábat a taky je problém parking, takže je mnohdy blíž zastávka busu než auto. A navíc pracuji jako ekolog, takže to mám nastaveno programově :-) :-)
elinor
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků