Bitcoin - vyplatí se do něj investovat?

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jednadva 31. 1. 2018 14:25

Divicius,

Na trzích kryptoměn existuje krátkodobý převis poptávky, způsobený tím, že nabídka kryptoměn je v krátkém čase fixní.

Poptávka pochází zejména z nelegální sféry - jak dlouho vydrží, je minimálně z tohoto důvodu diskutabilní. Proti vysokým dlouhodobým výnosům mluví také to, že množství substitutů jednotlivých kryptoměn není ničím omezené.
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod DeLuky 2. 2. 2018 11:08

Tak aktualne moje short pozice jiz pres 4k € plus, to je diky pace zhodnoceni 125% za necela dva dny. V brzke dobe pozice jiz uzavru
DeLuky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KryptoLojza 3. 2. 2018 11:17

Regulace se blizi. A s tim prichazi institucionalni penize. 3-6 mesicu.
KryptoLojza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 6. 2. 2018 00:51

Za jak dlouho klesne btc na 5400 USD pod hranicí - 5600 cílenou Citibank)? Případně tam je ještě hranice cca 4400 USD z toho pídí grafu to nevyctu.vo víkendu se bohužel nepodařil nastartovat rust.
Jinak dnešní a páteční USA burza umazala veškerý zisky za leden a brutal výplachem o 4 procenta dolů taky třeba odstartuje spolu s novým fed ředitelem výprodej akcií.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirecBA 12. 2. 2018 12:16

od minuleho vikendu sme mali 9k USD prekonanu , teraz sa to rozhoduje kam to pojde a nik netusi, aj ked istejsie je, ze ak si velryba povedala ze k 5k, tak to este o 50% padne
skyactiv G157
MirecBA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ladislav 1. 13. 2. 2018 19:10

Falšovaná statistika kryptotragédie
97% kryptospekulantů koupilo kryptoměnu roku 2017
97% kryptospekulantů je rodu mužského, 3% jsou tedy rodu ženského nebo rodu neurčitého
46% kryptospekulantů je z USA, 36% z Evropy, jen 18% kryptospekulantů je z Asie, Afriky a Austrálie
40% kryptospekulantů je 26 až 35 let starých. Tedy 60% kryptospekulantů je starých 36 až 110 let a 1 rok až 25 let.
Většina kryptospekulantů vložila do kryptoměn 10.000 až 50.000 amerických dolarů.
11% kryptospekulantů si vzalo kredit na spekulaci s kryptoměnou, ale polovina z nich už kredit splatila.
94% kryptospekulantů sleduje kurz jejich kryptoměny každý den.

Já jsem kryptoměnu nikdy neměl. Ale koupil jsem dnes za 1.000 euro akcie BASF na dluh, pro moji mladou paní. Já sám už je mám léta za 6.000 euro.
Akcie BASF po nedávné rally měla výnos dividendy už nižší jak 3%. Po korekci je dnes výnos dividendy zase 3,8%, tedy jsem musel koupit na dluh a nečekat, až budu mít na kontě peníze. Jesli bude akcie za týden levnější, to už je jedno. Protože za dva roky bude přikoupena za 1.000 euro. A celkem tak kupuji 9 různých akcií, pro Mary Ann namísto důchodvého pojištění. Jako samostatná podnikatelka nemusí platit důchodové pojištění. Tedy v důchodu bude mít jen dividendy.
http://nr1a.com/Mary-Ann-stocks.htm
Ladislav 1.
Diskutér

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 20. 2. 2018 12:38

Má smysl Litecoin? Celkem stabilně leze nahoru... Jak to dopadlo s odštěpením na LiteCoin cash? Četl jsem, že mělo proběhnout, ale nevidím výsledek. Moc brzy asi, co?
KevinTenSpravnej
Kolemjdoucí

Předchozí stránka