Blockchain - 40 EUR v kryptomene a jak pak prevest na ucet

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kajman71 18. 4. 2019 23:58

At uz si chcete nezavazne vyzkouset kryptomeny nebo ziskat cca 40 EUR za par desitek minut prace...overeno! je to zatim kompletne funkcni!

Blockchain nabizi pro nove registrovane zdarma cca 416 jednotek kryptomeny XLM za kompltetni registraci.
1. registrace na blockchain.com
2. potvrzeni emailu
3. objevi se ''get xlm crypto now'' a pokracuje se v registraci
4. nahrani fotky, fotky s osobnim dokladem a samotneho dokladu
5. overeni muze trvat nejakou dobu ( v mem pripade asi 2 hodiny), lepsi s kvalitnejsim fotakem na mobilu nez na PC
6. Pripsani kryptomeny XLM (opet trvalo cca 2 hodiny)

Moznosti Blockchainu moc neznam a ani se kryptomenam moc nechci venovat. Pokracoval jsem dale prevodem XLM na Coinbase.

Pokud uz nekdo zde ma ucet tak prvni kroky vynecha.
1. registrace na coinbase.com (zde chteli overeni totoznosti nahranim dokladu totoznosti a overenim adresy (kopie vypisu z uctu nebo faktury za elektrinu atd.) - overeni v radu hodiny
2. pripojeni uctu Paypal (pokud budete chtit smenit pak na penize a vybrat)

Prevod XLM z blockchain na coinbase:
1. Blockchain ''SEND''
2. Currency ''Stellar''
3. To - zde zadat kod XLM penezenky z Coinbase - DULEZITE!
4. Enter amount - da se dat maximalni castka
5. Memo - zde opet zadat udaj z Coinbase XLM penezenky (XLM memo) - DULEZITE!

Prevod probehl do minuty a na Coinbase bylo XLM prevedeno. Dale s nim pak muze zde kazdy nakladat jak uzna za vhodne.

Ja pokracoval dale smenou na EUR do EUR penezenky - zalozka BUY/SELL, poplatek 1.99 EUR. Probehlo v radu sekund.

Dale jsem provedl vyber cele castky na Paypal - zalozka ACCOUNTS - EUR wallet - Withdraw. Za par minut byla cela castka na Paypalu 8-)

Na Paypalu mozno nechat a utracet pripadne se da zdarma prevest na ucet.

Je mozne, ze ne vsem to bude fungovat bez problemu a stejne rychle...

Pokud by nahodou nekdo zakladal tech uctu vic (na rodinu, pribuzne, atd.), tak v pripade 3 a vice zalozenych Blockchain uctu a preposlani na jeden nove zalozeny Coinbase ucet by byla splnene podminka 90 EUR zobchodovanych na Coinbase. V tomto pripade je jeste narok na 8 EUR odmenu za doporuceni na Coinbase.
Prikladam odkaz na muj referral: https://www.coinbase.com/join/5cb8a72d1f95ed01919b6229
Melo by to byt 8 EUR pro doporuceneho i doporucujiciho ;-)
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Chichi 19. 4. 2019 16:08

Tak sem to zkusil a tisícovka je doma.
Dík za dobrej tip.
Nick: Chichi; Povolání: Nosič dříví do lesa; Zájmy: Hledání dříví
Chichi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajman71 19. 4. 2019 16:43

Konecne prvni vlastovka. 8-D Uz jsem si zacinal myslet, ze vsichni maji zalozeno nebo ze vsichni vybiraci bonusu jsou na velikoncnim procesi :twisted:

Pokud mate stesti tak overeni na Blockchainu a zaslani XLM muze byt skoro automaticke.
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomas999 21. 4. 2019 22:14

Ďakujem za odporúčanie :)
Mne to už ale ,,dalo” len 227 lumenov (cca 22€) :(
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 21. 4. 2019 22:26

Tak to je uz vonicem.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kanus 22. 4. 2019 07:58

Zrovna jsem vyzkoušel a připsalo se mi 445 XLM, potvrzení registrace a připsání lumenů do 15 minut
kanus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas999 22. 4. 2019 08:52

Neviem na základe čoho to dávajú, ale už druhému človeku prišlo cca toľko čo mne (22€).

-- 22. 4. 2019 08:55 --

Na základe čoho pripisuje Coinbase ten promo bonus? Poslal som tam dokopy cca 90€ v krypto a zamenil na € no nič nepripísali..?
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dezod20 22. 4. 2019 18:07

Čau. Zadal jsem jen 3 bod a ten 5 bod jsem zadal svoje iniciály nechtěně, překládal jsem dle sebe. A to: potvrď text nebo ID pro příjemce, tak jsem tam asi zadal inicály :-((( Zatím nedošlo nic.. Vrátí to?:-(

Díky D.
dezod20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kajman71 22. 4. 2019 20:21

Tomas999 píše:Neviem na základe čoho to dávajú, ale už druhému človeku prišlo cca toľko čo mne (22€).

-- 22. 4. 2019 08:55 --

Na základe čoho pripisuje Coinbase ten promo bonus? Poslal som tam dokopy cca 90€ v krypto a zamenil na € no nič nepripísali..?


Podobny problem jsem videl na jednom foru ve spanelstine...vypada to ze castka se muze lisit podle zeme zadatele. Davali jste SK?

Bonus by mel byt pripsat do 10-ti minut po provedeni transakci. Tyka se novych uctu pri vyuziti referral odkazu...zkusil bych napsat na podporu, reagujou pomerne rychle...

-- 22. 4. 2019 20:30 --

dezod20 píše:Čau. Zadal jsem jen 3 bod a ten 5 bod jsem zadal svoje iniciály nechtěně, překládal jsem dle sebe. A to: potvrď text nebo ID pro příjemce, tak jsem tam asi zadal inicály :-((( Zatím nedošlo nic.. Vrátí to?:-(

Díky D.



To muze byt problem, pole MEMO by melo byt dulezite. Kdo nazadal, tak to pry nedorazilo ani se nevratilo...nekomu to vyresila podpora blockchainu, ale reagujou pomalu.

-- 22. 4. 2019 20:37 --

Dalsi moznost jak ziskat par jednotek kryptomen pro nove i stavajici ucty na Coinbase:

https://www.coinbase.com/earn/

Momentalne tam jsou 4 ruzne kurzy...zadal jsem ''Join'' a asi za den prisla pozvanka ke kurzu. Stellar vypada ze je zatim je pro US uzivatele (tam pozvanka neprisla). Ziskani vice jednotek BAT je podmineno instalaci sprizneneho browseru Brave - v budoucnu by melo by i jeho pouzivani odmenovano...
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dezod20 22. 4. 2019 20:50

Můžeš sem prosím hodit mail na podporu? Našel jsem jen formík. Díky
dezod20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas999 22. 4. 2019 21:10

Áno, dával som SK, keďže tam bolo treba aj doklad, tak by mi to ináč asi neprešlo. Celkovo som tam zahlásil 4 ľudí a pripísalo to 4x 22-23€. Lepšie ako nič samozrejme.
Následne som som odoslal 1x 23€ a 1x 67€ (v krypto) na coinbase a zamenil za €. Bonus mi zatiaľ nebol pripísaný, ale písal som na podporu. Na registráciu som použil ten tvoj link :)
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 22. 4. 2019 21:36

Asi už mají dost fotek a dokladů určité země, tak snižují bonusy :-)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajman71 22. 4. 2019 21:46

dezod20 píše:Můžeš sem prosím hodit mail na podporu? Našel jsem jen formík. Díky


Email podpory taky nemam. Nasel jsem toto:

https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/360018797312-Stellar-memos
https://support.blockchain.com/hc/en-us/articles/360019105691-What-if-I-didn-t-include-a-memo-with-my-Stellar-transaction-

Je mozne ze se o to prislo. Podle druheho odkazu by se mel kontaktovat prijemce transakce...nasel jsem jeste ze to nekdo resil skutecne s coinbase a odpoved byla ze po nem chteli: URL of transaction hash

-- 22. 4. 2019 21:51 --

Tomas999 píše:Áno, dával som SK, keďže tam bolo treba aj doklad, tak by mi to ináč asi neprešlo. Celkovo som tam zahlásil 4 ľudí a pripísalo to 4x 22-23€. Lepšie ako nič samozrejme.
Následne som som odoslal 1x 23€ a 1x 67€ (v krypto) na coinbase a zamenil za €. Bonus mi zatiaľ nebol pripísaný, ale písal som na podporu. Na registráciu som použil ten tvoj link :)


Vypada to ze castka podle zeme byla takto nastavena od zacatku. Dej pak prosim vedet jestli dostanes nejakou odpoved z podpory at jsme zase chytrejsi ;-)
kajman71
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 24. 4. 2019 15:37

Diky za tip, 454 XLM pripsano hladce. Prevedl jsem jinam, ale neprodaval, na to je moc brzo.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod kajman71 7. 5. 2019 20:54

Dalsi moznost jak ziskat zdarma kryptomeny...tentokrate 0.1 Ethereum.

1. registrace na eToro (etoro.com) - chteji kopii dokladu a vypis z uctu potvrzujici adresu. Overeni v radu nekolika dni.

2. Stazeni jejich aplikace eToro Wallet

3. Pridani Ethereum penezenky - 0.1 kryptomeny pripsano ihned a automaticky.

Dale je mozne prevest kam potrebujete...
kajman71
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků