Investiční nemovitosti v USA

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 21. 9. 2010 12:46

Ani se nedivim, ze to na idnes.cz nechteli otisknout :-) Sami maji problem s tim, ze korektori "nestihaji" a ze kdyby to otiskli v puvodnim zmeni, tak se vam jeste pod clankem vysmejou :)

Tahle veta napr. obsahuje tzv. triple - preklep, gramatickou chybu a jeste spatny slovosled.

"Naši klienti mají větší záruku a garanci své invsetice pod zákony USA, než při vymáhání peněz v ČR, při případném sporu." (spravne cesky by bylo asi "Pri pripadnych sporech poskytuje legislativa USA nasim klientum silnejsi zaruku a ochranu nez ceske zakony").

Pusobi to nesmirne amatersky, pokud jsou na oficialnich strankach informace v takovemto podani "cestiny". Ale toho jste mozna chteli docilit. ;-)
4honza
Diskutér

Odeslat příspěvekod lemming 21. 9. 2010 13:48

cri: Naháníte tu ovečky, to je to "působení na území ČR". ;-)
lemming
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 11. 2012 11:18

SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod JahodaLuboš 13. 10. 2018 14:16

O investování nemovitostí v USA se nějakou řadu let zabývám i já a co vím, tak autor tohoto článku má pravdu a vážně to tak jde. Každopádně člověk tomu musí rozumět a ne jenom tak střílet na slepo, protože tady někdo zadá takovou nabídku. Pokud je tu však více takových jako já, můžeme sivyměnit nějaké rady a nápady. Rád předám zkušenosti, ale také se rád něčemu naučím. Jinak jen tak obecně zajímavé nabídky bývají i na tomto webu, a jsoutu nabídky i od více realitních kanceláří.
JahodaLuboš
Kolemjdoucí

Předchozí stránka