Binární opce

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 4. 6. 2015 10:08

Hezký. Jak přijít o peníze snadno a rychle.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod libol 4. 6. 2015 13:14

renatacerna píše:....., to znamená, že vsadíte 100 dolaru a máte dalších 100 dolaru, ...takže když prohrajete 50 dolaru, ....

xls: ale to je snad u každé rulety ne? Hlavní je to vzrušen ze hry, když dostaneš dáreček je to plus.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod renatacerna 23. 6. 2015 16:00

Vysvětlovala jsem to. Pokud budete například chtít udělat obchod za 50 dolarů a nevyjde, tak máte pořád 50 dolarů, protože je tam ten cashback. To znamená, že máte vlastně 50 dolarů k dobru. Proto je broker hihg/low tak skvělý. Podívejte se na tu recenzi, kterou jsem tam posílala, všechno je to tam vysvětlené.
renatacerna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jakubsrnec 16. 2. 2016 15:31

Investující nedostává v případě neúspěšné opce zpět celých 100% (v tomto případě investovaných 50 dolarů). 100% návratnost investice v případě expirace opce out of money neexistuje. Např. Banco Capital nabízí 10%.. (viz. https://www.banco-capital.com/faq-page/)
jakubsrnec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milan_1981 29. 2. 2016 12:53

Ahoj,
V první řade při binárních opcích jde o vysoce rizikové spekulování a nelze mluvit o investování.
Co se týče výběru brokera, spíše bych skusil něco v českém jazyce.

Kouknul jsem se na Google a našel jsem jeden docela objektivní článek o binárním obchodování:
https://www.forex-investor.cz/jak-obchodovat-binarni-opce-je-to-podvod/
Milan_1981
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roman-CE 29. 2. 2016 15:22

Při obchodování s binárními opcemi je třeba si ujasnit hlavně 2 věci:

1) Musíte si uvědomit, že spousta brokerů má příšerně velký poplatek. Pokud vám dají zpět 85%, znamená to, že 15% si nechají, a to je děsně moc. Jeden z nejlepších brokerů, který je mi znám, je Dukascopy, mají poplatek asi jen 8%, tj. vyplácejí kolem 92%, bohužel se o nich moc nepíše, protože je nikdo moc nepropaguje, protože z nich je málo peněz :) Takový broker hold nevyplácí polovinu svých zisků propagátorům..

2) Kdokoliv má pochybnosti o funkčnosti binárních opcí, je nejlepší vyzkoušet si obchodování na některém z demo účtů. A zde jsme opět u kvalitního brokera - kvalitní broker nemá problém poskytnout demo účet, nekvalitní ano.. A máte demo účet u všech těch rádoby "top brokerů"? Povětšinou ne.. Opět, Dukascopy např. demo účet poskytuje a za nic se neskrývá, doporučuji zkusit demo např. přes tento odkaz: http://www.investomanie.cz/binarni_opce/binarni-opce-demo-ucet/, je to právě na založení demo účetu na binární opce u Dukascopy, což je z mého pohledu jedna z nejserióznějších brokerských společností.
roman-CE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Monca85 18. 5. 2016 14:32

Zdravím,

poslední dobou jsem hledala brokery, které mají právě český jazyk. Je to třeba docela populární a spolehlivý broker CENSORED , kde si můžete přečíst všechny výhody apod. Mě osobně se broker líbí, třeba se Vám bude líbit také :-)
Monca85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dominik S. 16. 9. 2016 10:44

Někteří z vás tu píší, že 100% návratnost neexistuje, ale to není tak docela pravda. Payouts u spread opcí je 100%, které nabízí například ETX capital viz. http://optionone.cz/broker/etx-capital/ Je pravda, že jsou rizikovější a zatím jsem s tím setkal snad u dvou brokerů, ale ta možnost tu je.
Dominik S.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JirSa 23. 2. 2018 16:01

Zdravím všechny,
zkusím tuto diskuzi opět probudit :-)

Taky jsem se v rámci vzdělávání a hledání možností online obchodování/investování dostal k binárním opcím. Nejsem z těch naivních a vím, že žádný finanční nástroj, který by zajistil tak "jednoduchý" výdělek neexistuje, ale přece jen, když má člověk dost rozumu a naučí se určitým strategiím, tak se obchodováním evidentně vydělávat dá.

Co se týče binarních opcí, já jsem si taky pročetl stejný návod a tipy pro binární opce, jako tady Renáta výše. Já osobně zastávám názoru, že obchodování je nejlepší si natrénovat na DEMO účtu,což je evidentně možné u IQ Option. Chci se zeptat, jestli tady má někdo přímou zkušenost, případně s jiným brokerem? (o High/Low a TopOption tady v diskuzi už nějaké zmínky jsou)

Díky! Jirka
JirSa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PavelKnot 20. 11. 2018 10:18

Ahoj, taky se zajímám o binární opce, ale jsem teprve na začátku dlouhé cesty. Přemýšlím, do čeho je dobré investovat dlouhodobě. Taky to musí mít nějaký smysl, na trhu je hodně možností. Do čeho vám přijde dobré investovat?
PavelKnot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fc70 20. 11. 2018 16:09

Jestli chceš něco, co má smysl, na binární opce zapomeň. Není ani legální ti je nabízet: https://www.esma.europa.eu/press-news/e ... ry-options .
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod vejnis 1. 12. 2018 12:55

Lidi proberte se, binární opce jsou stejně jako CFD úplný šméčko. Taky už jsou nějaký pátek v některých evropských státech zakázány (tuším še benelux?). Veškeré instrumenty, kdy vám protistranu vašich obchodů tvoří broker u kterého obchodujete zavání pěkným .... domyslete si.

A mluvit v souvislosti s binárními opcemi o investování? Ne, ne, opravdu ne....
vejnis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 2. 12. 2018 00:42

Vzdyt je to v podstate stejny jako vsadit si do loterie, ani s tradingem to nema nic spolecnyho.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 12. 2018 06:56

Horší, než vsadit do loterie. Ta "loterie" je totiž "cinknutá", "losovatel" může manipulovat s výsledky tak, aby to pro něj bylo výhodnější.

Je to jako si vsadit ruletu černá/červená, ovšem s tím, že se nelosuje, ale provozovatel vybírá, jestli padne černá nebo červená podle toho, na kterou barvu vsadilo méně lidí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 2. 12. 2018 20:00

Méně lidí, nebo menší objem? ;-)
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků