Binární opce

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 12. 2018 20:03

Tak jasně, že menší objem. Zkrátka aby byla jím vyplácená výhra co nejmenší
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 3. 12. 2018 05:22

Tak pockat, budme zase objektivni. Takhle to mozna funguje u podvodníků, ale klasicky binární opce maji jako podkladovou velicinu neco co broker nemůže (alespon ne nijak snadno) ovlivnit. Nemám s tím zadne praktické zkušenosti, ale nez o necem vyjadrim svuj nazor, tak si o tom neco zjistim.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 12. 2018 08:54

Tak se to tváří, ale je tam určité zpoždění, které broker ovlivní. A jelikož o výsledku rozhodují sekundy (protože pohyby jsou velmi malé), tak si broker jednoduše zvýší či sníží zpoždění tak, aby čas kotace vyšel na pokles/růst tak, jak potřebuje.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vejnis 3. 12. 2018 21:14

taylor729 píše:Tak pockat, budme zase objektivni. Takhle to mozna funguje u podvodníků, ale klasicky binární opce maji jako podkladovou velicinu neco co broker nemůže (alespon ne nijak snadno) ovlivnit. Nemám s tím zadne praktické zkušenosti, ale nez o necem vyjadrim svuj nazor, tak si o tom neco zjistim.


Tak zjišťuj zjišťuj :)
vejnis
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod xxiro 19. 6. 2019 06:15

Myslím, že je to jen ku prospěchu obyčejného občana. Binární opce mi vždy připomínaly ruletu - sázka na červenou nebo černou.
xxiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků