ING spořící účet - kód

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ferencskocnakredenc 27. 11. 2014 08:51

Ahoj,
u ING je nyní akce, že pokud doporučíte jiného člověka a ten si zřídí spořící účet obdržíte částku 600,-Kč. Dále ten registrovaný tímto doporučením získá na první 3 měsíce úročení 1,5 % z částky do 1,5 milionu korun (normálně je 0,8 %). Nejde mi ani nijak o ty peníze, jako spíše tuto možnost nabídnout, když už jsem ten kód dostal. Pokud někdo má zájem, napiště mi na mail. Klidně Vám polovinu z těch získaných 600,-Kč přepošlu.

P.S. V tomto spořícím účtu je i možnost investování (ING INVESTICE) - dluhopisové fondy, akciové a ještě jedna věc. Moc jsem to nezkoumal. Je to kdyžtak u nich na webu.

Pěkný den.
ferencskocnakredenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 27. 11. 2014 09:46

Podle těch akcí, co dělají potřebují asi natáhnout jednorázově do konce roku co nejvíc zákazníků a co nejvíc peněz. Že by to chtěli střelit?
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod tom brava 27. 11. 2014 09:55

xls: hezké stočení na topic thredu bravo, ta úvaha není úplně marná

pána (kolemdoucího) "podnikatele" ferenca z kredenca zřejmě osvítila můza, jak bezpracně vydělat za 1 minutu práce s registrací a napsáním anonymního promo-příspěvku (prvního - a pravděpodobně posledního - na zdějším webu), a bohaté vánoce jsou zajištěny :D :D :D
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod ferencskocnakredenc 27. 11. 2014 11:11

děkuji za reakci pane Tome. Na tomto fóru jsem vystupoval několik let, jen si nyní nepamatuji mail a ani uživatelské jméno svého starého, vicí než 2 roky nepoužívaného účtu.

Děkuji za Vaši nenávistnou reakci, co jiného čekat v České republice. Chtěl jsem jen nabídnout vyšší úrok a i polovinu ze "zisku".

Celkem mě mrzí, že musíte přemýšlet nad peníze na Vánoce tímto způsobem.
I přesto si Vám dovolím popřát příjemný den.
ferencskocnakredenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 11. 2014 12:15

Tohle mě vždycky zajímá, jak chceš nabídnout 1/2 zisku, resp. jak to chceš vyplácet, když se ti přihlásí třeba 5 lidí, ale dostaneš bonus jen za čtyři :). U ING totiž nemáš šanci poznat, za koho ti bonus přišel.

Z tohoto důvodu žádosti o "fifty-fifty" odmítám, nebo si přecejen své pověsti zde cením a nemám zájem, aby mi pak někdo říkal, že jsem podvodník, že jsem mu svoji půlku neposlal. Nicméně pokud bude chtít někdo moje číslo, rád mu ho sdělím, i když u ING to moc nemá smysl.

Vyšší úrok (1,63 %) má SBERBANK, případně MPU, lze využít i mBank s 3 %, byť je to tam trochu komplikovanější.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferencskocnakredenc 27. 11. 2014 12:32

Děkuji za reakci, to mě upřímně nenapadlo. Nějak mě nenapadlo, že by momhl být někdo takový špinavec, aby se přihlásil i bez registrace :)
ferencskocnakredenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 11. 2014 13:21

Nemusí to být vyloženě spinavec, prostě jen nesplní podmínky (a ani si to neuvědomí)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Venn 27. 11. 2014 13:27

Tak ono to chce doporučit konkrétním lidem a ne to hodit na zeď FB apod. Já na ING konto doporučil lidi z práce a těm jsem 300 poslal, protože jsem přesně věděl, kdo si ten účet založil, protože jsem to nabídl pouze jim apod. jinak ty bonusy od bank pro mě v tomto roce byla příjemný přivýdělek ve výši 20 tisíc korun. Nejvíce se o tuto částku zasloužila mbank, která akcí tento rok měla požehnaně, pak zuno, equa a teď i ING.
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ferencskocnakredenc 27. 11. 2014 13:29

Nabídnul jsem, pokud někdo chce ozve se a nějak se domluvíme. Pokud nikdo nechce, neozve se. Mě to je fuk, a těm co se neozvou je to taky fuk :)
Nic jiného nenadělám, nedělal jsem to kvůli přivýdělku. Nepotřebuji "vydělávat" touhle formou. osobně jsem si ani nepředstavoval, že se ozve vic jak jeden nebo dva lidi.

-- 27. 11. 2014 14:29 --

PatrikChrz píše:Nemusí to být vyloženě spinavec, prostě jen nesplní podmínky (a ani si to neuvědomí)

jaké podmínky? stačí si to vyřídit na pobočce a hned víte jestli to máte, nebo ne. :-)
ferencskocnakredenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AdamBil 8. 5. 2017 23:15

Ahoj, pokud někdo chcete teď využít akce 500 Kč za založení ING Konta a rovnou k tomu dostat i 300 Kč na fondy za doporučení, tak můj kód je: censored
AdamBil
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků