Investice Savings founds a Salia froup

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dikomix2 16. 5. 2016 18:59

Ja sam som nikdy nikomu netvrdil ze nieco firmy garantuju.
Za tie roky co som klientom som lepsie pochopil ako firma funguje, kto za nou stoji, ako sa posunula... trvalo mi to par mesiacov/rokov, takze sa to skutocne neda napisat na par riadkov.
To si musi kazdy zazit sam.

Pokial o zhodnocovanie prostriedkov cez dane spolocnosti nemate zaujem, je to uplne v poriadku.

Nic pani experti, hadat som sa sem neprisiel, takze ak mate zaujem, postretavajte sa s existujucimi klientami, mozno Vam to ukaze iny pohlad.
...mam tu malo postov -> nie som expert...
dikomix2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 17. 5. 2016 08:21

A on nejaky klient je zarukou fungovani (i budouciho)?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K85hqR 3. 10. 2018 11:12

jcacky píše:Zdravím všechny, já osobně (a nejsem nikterak zainteresovaný na hledání dalších lidí) investuji se Salia už od roku 2010 (tenkrát se jmenovali ještě DP Index). Jestli jsem to dobře pochopil, tak získat bankovní licenci v HongKongu nebylo nic jednoduchého, a pracovali na tom několik let. Takže není pravda, že by měnili sídla jako na běžící pásu aby se před někým schovávali.
Nyní již cca 3 roky vystupují jako Salia Group. Nejde o to kde je sídlo, ale o lidi, kteří tam jsou.
Mám prostě z pana Šumbery, jeho ženy a lidí v Salia pocit, že jsou to lidé, kteří by nikoho nikdy vědomě neokradli. Já osobně jim věřím. Veškeré investice, které jsem tam vložil, mám již zpátky (mám zhodnocení již 3% měsíčně, a vklady jsem si po 3 letech vybral), takže "se mi to radí", ale šel jsem do toho samozřejmě s rizikem, že o peníze můžu přijít. Nicméně, věřil jsem lidem, se kterými jsem do toho šel, a se kterými jsem něco dělal už předtím, a o peníze mě nikdy neobrali. Štve mě, že někdo kritizuje něco, co si sám nezkusil, a nikdo z těch radilů, co jsou tady, nezná nikoho, kdo by se Salia přišel o své peníze, protože nikdo takový prostě neexistuje. Já jsem vždycky dostal své nahlášené výběry bez jakýchkoliv problémů (a nebyly to malé částky). Moje máma, která investuje se mnou si do toho dala 10.000 EUR, už si 2x po roce vybrala po 3.000EUR (chci aby si to vybírala, aby mi pak nevyčetla že kvůli mě přišla o peníze :D) a letos si vybere potřetí 3.000 EUR (jezdí si za to na dovolenou a zrekonstruovala si komplet byt), a bude v podstatě na svém, i kdyby se stalo cokoliv. Ale ono nestane, protože tyhle řeči tu čtu už pět let, a pořád se nic nestalo. První akcii mám s číslem 46 !! (jsem opravdu jeden z prvních akcionářů), a když jsem před 3mi dny kupoval dvě akcie pro dceru, tak mají číslo 253.580!!! Takže podle vás je tu čtvrt milionu pitomců, kteří se nechají okrádat pořád dokola, a nevadí jim to?? Ať se tu ozve člověk, který s firmou SALIA přišel o peníze. Ten by mě fakt zajímal! Garantuju vám, že nikdo takový neexistuje!

Dobrý den. A co na to říkáte nyní? Tvrdil jste, že jste přikoupil 2 akcie pro dceru 2.3.2016...a na konci roku 2016 letadlo Salia doletělo...stále garantujete, že neexistuje žádný člověk, který by s firmou SALIA přišel o peníze??? Těch klientů bude nyní pár tisíc. Není Vám nyní stydno, že všechny ty peníze, co jste si před lety vybíral a dostával navíc Vám zaplatili chudáci, co do toho vstoupili mnohem později než vy??? Někteří do toho dali veškeré své jmění a nyní skončili na ulici s holým zadkem, aby vy jste si mohl s Vaší mamkou jezdit po dovolených, rekonstruovat byt apod., neběhá Vám z toho mráz po zádech???
K85hqR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mimonik 3. 10. 2018 15:21

Tak varovani bylo dost a kdyz je nekdo blbej a nedochazi mu, ze to slibovane zhodnoceni fakt muze byt jen letadlo nebo ponziho schema ...
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod HansHans 12. 6. 2019 12:14

Co já mám na stole, škoda je min. 2 miliardy Kč. Více jak 2 roky bez komunikace s klienty, jak Acu Invest, tak i Salia. Názor svůj mám, a budu ho sdělovat tam kde je to třeba (NCOZ)
HansHans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirka mz 20. 12. 2019 10:02

Taky jsem s tím měl, nebo vlastně mám docela negativní zkušenost. Dnes bych rozhodně byl v tomhle obezřetnější... dal jsem tam relativně malý peníze, ale ztráta i tak dost zamrzí. Je to už snad 5let, co mě to nabídli známí z finančního poradenství, s tím že sami tam mají taky peníze, ba co víc, mají klienty, kteří tam mají částky v miliónech, chudáci. Tehdá jsem byl mladej a blbej, dnes už naštěstí jen mladej :-).
Došel k tomu i dopis od PČR... ještě zv létě 2017 vypláceli po pár korunách, ale o té doby nic (vrátili mě asi 6,5% investice). Od té doby se ještě dost dlouho snažili na stránkách šířit optimismus, ale dnes už ani ty stránky nefungují.


Podle PČR je to společnost SAVINGS FUNDS Ltd. Kde figurovaly různé, i výše uvedené společnosti a mimo jiné i Acu Invest Inc., kde jsem se napálil já.
Tolik k výhodnosti nabídky...
jirka mz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jirka mz 20. 12. 2019 17:50

HansHans píše:Co já mám na stole


Jen tak se zeptám, ty na tom případu děláš?
jirka mz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 20. 12. 2019 18:32

To je spíš soudní znalec v oboru, když psal, že bude sdělovat svůj názor NCOZ (Národní centrála proti organizovanému zločinu). Policista by nesděloval názor, ale obvinění.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirka mz 20. 12. 2019 23:04

Myslel jsem spíš jestli o tom případu něco ví... ne že je vyloženě policista.
Vlastně já jako poškozenej nemám vůbec žádný info. Sice su smířenej že peníze už neuvidím, ale třeba se pletu (spíš rád bych se pletl :-) ).
jirka mz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suram 21. 12. 2019 08:37

Jak nemáš žádné info? Psal jsi, že ti přišel dopis od PČR, tam bude napsáno číslo jednací a policejní útvar, který to šetří, poškozený tak vlastně dostal informace, u kterého útvaru může žádat o nahlédnutí do jakého spisu. Pokud to policie neodloží, tak ti žádné info nepošle. Nepatří to mezi její povinnosti nějak automaticky informovat poškozené o průběhu řízení, nebo že ukončili prověřování nebo vyšetřování věci jinak než odložením věci, např. návrhem na podání obžaloby.
suram
Diskutér

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků