Hledám investora pro zajímavou věc

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod swandero 14. 2. 2016 12:15

Hledám touto cestou člověka, který by chtěl investovat do kurzového sázení. Jsem bývalý sportovec a tím pádem mám i o těchto věcech velký přehled. Sázení mám jako hlavní zdroj příjmu, ale chci to pozvednout na vyšší level. Prosím jen vážní zájemci , děkuji.
swandero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 14. 2. 2016 13:38

Sazka neni investice. Leda ze by byl predem znam vysledek?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod mlsal 14. 2. 2016 14:14

Pán je bývalý sportovec, takže všechny výsledky zná předem. Nechce být ale bohatý sám, chce se o to bohatství se všemi rozdělit. Proto neváhejte.
mlsal
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 2. 2016 08:59

Tak je to geniální nápad. Půjčky do hazardních her nejsou právně vymahatelné. Chytře sepsaná smlouva a pro organizátora to jev zisk bez rizika :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod swandero 15. 2. 2016 22:41

Děkuji všem za projevený zájem, investora už mám. Ale bude trvat ještě nějaký čas, než se dá vše do pohybu. Momentálně mám problém takový, že si už pomalu nemám kde vsadit. Sázkové kanceláře nemají rádi úspěšné sázkaře, a tak mi ruší účty. Kdyby měl někdo zájem, můžu nějaký čas posílat tipy a pak mi jen dáte něco z výhry. To si myslím, že je fér. Jen vážní zájemci pište do PM díky.
swandero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod osobne2 16. 2. 2016 05:20

Tak dej alespon jeden tip verejne. Nebo mas strach, ze nevyjde?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 2. 2016 07:11

Přesně tak. Měl bys svá tvrzení potvrdit veřejně, pak se ti "investoři" jen pohrnou. Jinak běž do PM.
drkarel
Inventář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků