Alokace úspor rada

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 8. 2017 09:12

To si zaslouží trochu pozornosti. :hm Možná tam neučí, ale bakalářka Vývoj akciového trhu v porovnání s vývojem finanční výkonnosti firem (2012) a diplomka Řízení nákladů jako nástroj řízení podnikových procesů (2014) by vzhledem k současnému doktorandskému studiu časově odpovídala. Nebo třeba tento veřejný dokument zde. Také vzhledem k uvedenému datu narození (17.7.89) a emailové adrese na seznamu, kterou zde uvedl, bych řekl, že tu něco nehraje. :/
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Venn 13. 8. 2017 09:44

Je to obyčejná shoda jmen. Nevím, co tu řešíte :) Michal Bock není žádné neobvyklé jméno anebo příjmení. Budeme řešit můj život (už se řešil dost předtím) anebo něco k věci? Poděkoval jsem za Vaše podněty a tím by to mohlo býti ukončené. Ekonomické vzdělání nemám btw. kdybych byl autorem této bakalářské práce, tak bych se orientoval v akciovém trhu a neptal bych se na názor ohledně úspor, ale to jenom pro upřesnění.
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JPT666 13. 8. 2017 09:50

jednadva píše:Venn,

Sice je to offtopic - ale jak vysvětlíte tu shodu e-mailových adres?


To bude asi ta sdílená ekonomika. Už došlo i na mejly :D
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jednadva 13. 8. 2017 09:53

Venn,

Shoda jmen možná. Ale shoda e-mailových adres? Včetně neobvyklého psaní velkých a malých písmen v e-mailové adrese?
jednadva
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 8. 2017 10:01

Tak nesedí to trochu, to je jediné co tu řešíme :-) Co se týče rad k alokaci, dost názorů to již zaznělo. Pokud ale tvrdíš, že jde jen o shodu jmen, a na http://www.vsfs.cz/prilohy/konference/bock.pdf někdo pod stejným jménem a emailem (poslední strana) píše odborný příspěvek o finančních a ekonomických dopadech Dieselgate pod hlavičkou VŠFS, kterou navíc popíráš...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 13. 8. 2017 12:07

od Venn 23. 4. 2015 22:11
Mám finanční analýzu energetické společnosti- mám tam horizontální vertikální rozvahu, výkaz zisku a ztráty a cash flow.
Mám východočeskou energetickou a.s. mám 3 roky zpracované, taktéž to byl úkol na zápočet. Pošlu za symbolických 300 korun. 100 za každý rok


od Venn 27. 6. 2017 21:46
Já bydlím v Ústeckém kraji - v Mostě a pracuji jako elektrikář v Sasku.


od Venn 7. 8. 2017 18:00
Je mi 28 let a jsem doktorský prezencni student...
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod mnovak72 13. 8. 2017 14:09

Venn snad uz pochopil, ze pokud chce zustat anonymni tak potrebuje lepsi OPSEC (jako neprepouzivat emaily, a davat si pozor na konzistenci falesnych udaju) a dal ho v tom koupat nevim, cemu by prospelo.

(I kdyz za ty redpill/MRA/Incel nazory mam taky chut se mu vysmat, to je fakt.)
mnovak72
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků