Generali Realitní fond

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod aw10 20. 10. 2017 16:48

Zajímal by mě váš názor na tento realitní fond: https://www.generali-investments.cz/pro ... -fond.html. Jsou 3% ročně z nájmu realná? Počítám, že ten roční poplatek 1% je už v těch 3% zahrnutý.
Uvažujete o založení účtu u Lynx? Nabízím $50 bonus na poplatky za obchody. Piště do zpráv.
aw10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noxik 20. 10. 2017 17:45

Ja mam uz par let realitni fond, co dela 4-5% rocne, vetsinou komercni nemovitosti, takze realbe to je. Co se mi na tomhle nelibi je, ze maji 6 ze 7 nemovitosti v Plzni, cili jsou zavisli na atraktivite jedineho mesta.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aw10 20. 10. 2017 19:29

To se mi taky nelíbí, ta diversifikace, ale ono třeba Reico nebo Investika na tom nejsou o moc líp. Co se mi líbí, že to jsou bytový domy.

Můžeš se podělit o jaký realitní fond jde?
Uvažujete o založení účtu u Lynx? Nabízím $50 bonus na poplatky za obchody. Piště do zpráv.
aw10
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noxik 21. 10. 2017 12:18

Muzu, pokud me nevyhodi za reklamu, jedna se o Wmsinvest. Maji na webu i seznam nemovitosti:
wmsinvest.cz/nemovitosti/
Vynosy za jednotlive roky na konci stranky:
www.wmsinvest.cz/fond-realita/hodnota-podiloveho-listu/
Bohuzel vstupni poplatek je tedka 3%, coz mi prijde prilis, ja ho nakupoval pred necelyma 3 rokama za 1,5%.
Jinak tam mas vlastni "inetrnetbanking" na jmeno a heslo, ktere je takove hodne primitivni a vyskakuje do nekolika panelu. Vypada hrozne zaostale, ale pouzitelne je.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aw10 22. 10. 2017 09:18

díky, mrknu na to
Uvažujete o založení účtu u Lynx? Nabízím $50 bonus na poplatky za obchody. Piště do zpráv.
aw10
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků