spoření na 30 měsíců,,

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Arst 17. 4. 2018 14:38

Ahoj
Aktuálně mám hotovost 200 000, každý měsíc můžu spořit 5-8000 kam vkládat peníze 32 měsíců potom je chci použít na refinancování hypotéky u ČS bohužel mám staré podmínky kdy mimořádná splátka -10%+ poplatky a než jsem ty peníze naspořil, zrušili možnost mimořádné splátky za 200 měsíčně a spořící účet u české spořitelny je 0,01% nad 200 000.. takže taky na nic...
Arst
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 17. 4. 2018 15:28

Asi ideální AirBank a plnit platby kartou

do investic bych se nepouštěl, když peníze relativně brzo a v přesném datu potřebujete využít
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod apryl 17. 4. 2018 15:28

Air Bank urok 1% p.a. do 350000 Kc pri splneni podminek 5 plateb kartou mesicne.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Arst 17. 4. 2018 16:03

5 plateb kartou nevím zda zvládnu, posledních asi 7 let jsem kartu nepoužil v reálném životě a abych splnil podmítku jedné platby za měsíc si koupím přes aliexpress.
Arst
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 17. 4. 2018 18:00

Tak tu kartu půjčíš mamince a ona to jídlo, co domů kupuje, zaplatí tou kartou.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Arst 17. 4. 2018 18:17

Maminku sem ještě letos neviděl a ani přítelkyně není.. jen mám další příjem za nic :) v hotovosti a na ruku.
Arst
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Venn 18. 4. 2018 09:27

založte si účet u regiojet - kreditovou jízdenku a dobijte svůj účet každý měsíc pětkrát po jedné koruně...
Venn
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 18. 4. 2018 17:20

A kde se takové příjmy za nic dají získat? Taky bych si dal líbit :-)
Jinak fakt asi nic lepšího jak spořák se v tomhle případě nevymyslí. A ty platby kartou, no nevím, to se snad dá vždy nějak zvládnout... co jíš, když nic nekupuješ? :-)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod apryl 18. 4. 2018 17:44

Pivo.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 18. 4. 2018 18:31

5 piv... a nebo na JaTka 24+12 (pravděpodobněji 12+24)
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 5. 2018 13:51

30 měsíců zase není tak krátká doba, investoval bych jej.. třeba do bondsteru nebo na mintosu
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků