Příprava na krizi

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 12. 2018 02:27

Vokounn píše:Určitě nebudu řešit jak to bude vypadat za rok, za pět a v důchodu, ale pokud nemáš nic lepšího na práci ;-)


To bys mel, protoze podvodnikum a zlodejum v oblasti bydleni snad brzo stat slapne konecne na krk.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 27. 12. 2018 11:18

redhaven píše:Pane lidoop, správně zvolené pojištění dokáže eliminovat všechny vaše životní rizika téměř na nulu. Pojistil jsem před poslední krizí mnoho klientů, kteří mi dodnes děkují, jak dobře je moje pojištění zajistilo. Ovšem jsem od srdce dobrák a rád pomáhám lidem, kteří se nedokáží orientovat v jistě složitém světě pojistek a minimalizovat tak svoje rizika a násobit zisky. Mnozí moji dlouholetí klienti se již dnes řadí k nejzajištěnějším osobnostem v česku a stále si se mnou sjednávají schůzky na ještě lepší eliminaci všech životní a podnikatelských rizik.


Něco tak dobrého jsem už dlouho nečetl ... :-D

Asi jsem něco zaspal ... už je silvestr ?
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vokounn 27. 12. 2018 14:40

Jack111: Nezáviď :))
Vokounn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 12. 2018 14:57

Vokounn: Že jsi *****? To jde závidět?
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav 1. 28. 12. 2018 09:51

Pan Lidoop měl vyjádřit hned v 1. příspěvku,
zda myslí hospodářskou krizi a přidat k tomu v jaké zemi,
nebo zda myslí krach akcií na burze a přidat k tomu v jaké zemi.

Pokud se jedná o velký krach akcií na burze New York, tak to neznamená hospodářskou krizi ani v USA, ani v Německu ani v Čechách.
A krach drahých akcií USA (Microsoft, Visa, Netflix) neznamená krach levných akcií v USA, Německu, Čechách, Rusku.
Jak známo, když 2000-2002 hluboko klesaly předražené akcie v USA, silně rostly akcie české.

Co budu dělat já během velkého krachu drahých akcií v USA:
1) Budu se radovat z rostoucích dividend od mých 24 akcií a žádnou neprodám, protože jsou jen 0x až 2x předražené a pokles na 1/2 mi nevadí. Protože jednak akcie neprodám, mám je jen kvůli dividendám a za pár let po krachu budou akcie zas zpátky na maximech.
2) Budu šetřit peníze na nákup akcie Microsoft, až bude po krachu 3x levnější než na svém maximu 116 USD.
Dnes po malé korekci je akcie Microsoft stále ještě 2,5x předražená s PE, PB, PS.
Ladislav 1.
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vokounn 28. 12. 2018 13:49

Jack111: Peníze a celkem i bezstarostný život se tu bezesporu závidí :)
Vokounn
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků