Co s 30 000e

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod sten42 3. 2. 2007 19:32

Dobry den.
Mam uvedenou castku v nemecke bance(NASPA).Pracuji v Nemecku a mam zde i trvaly pobyt.Chtel bych penize nejak investovat.Nevim zda je lepsi investovat v zahranici nebo v cechach.V tomto oboru jsem uplny laik.Nevim zda by nebylo lepsi euro vymenit za koruny,protoze euro vuci korune porad oslabuje.Penize v nejblizsi dobe nepotrebuji.Radove 2,3,4roky.Myslim ale ze je skoda ty penize nechat lezet v bance jen tak.Proto bych prosil o radu nebo pomoc nekoho zkuseneho.Dekuji za kazdou odpoved.
Sten42@atlas.cz
sten42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas8 2. 4. 2007 13:59

Zdravím,

Ja zastupujem firmu, ktorá Vám možno bude vedieť poradiť v tom, ako čo najvýhodnejšie zhodnotiť svoj vložený kapitál (respektíve pravidelne vkladanú šporiacu čiastku), keďže ste začínajúci investor, ktorý sa snaží premýšľať nad svojim budúcim finančným zabezpečením.
Naša firma využíva výhradne preverené, legálne fondy medzinárodne uznávaných investičných spoločností.
Našim cieľom je podporovať našich zákazníkov v ich investičných rozhodnutiach prostredníctvom kompletného poradenstva.
Neponúkame žiadne vlastné produkty a nespravujeme Vaše peniaze.
Platíte výhradne za poradenstvo (KNOW HOW), čo Vám bude hneď na začiatku spolupráce jasne zodpovedené.
U nás existuje každodenná možnosť zisťovania hodnoty podielu a možnosť nákupu a predaja.
Ak by ste niekedy v blízkej dobe boli v Prahe, tak by som Vám vysvetlil ako to robíme my a myslím si, že by sa Vám to páčilo...
Mozte ma kontaktovať na mail a rád Vám poskytnem bližšie informácie.
lukas88@volny.cz
lukas8
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků