Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 3. 2017 00:06

Ano, ale ne UCB.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod muf2muf 15. 3. 2017 07:19

Ano, vyptávání nedávno proběhlo.
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tortugas 15. 3. 2017 15:25

Ano, jeste u Citi. Problem byl v mesici, kdy jsem mel vyrazne vic prichozich plateb od ruznych prijemcu. Chteli pomerne detailni vysvetleni.
Tortugas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 23. 3. 2017 10:44

lze přebíjet KK (Agip) u UCB, pokud ano, jde pak zaplatit jednorázově více než je kreditní rámec?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 3. 2017 10:59

Ano.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod MarKom 24. 3. 2017 11:12

Tak jsem asi na black listu, odeslal jsem prostředky z účtu na "účet". Už dva dny se to nezaúčtovalo, vidět je to jen v přehledu plateb a peníze nikde. Lze na ně nějak zatlačit?
MarKom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod muf2muf 24. 3. 2017 20:59

Odesláno z účtu mimo UCB na "účet" v UCB? Jestliže je účet v UCB stále plně aktivní, je to bezpochyby jiná chyba. Tak, jak si myslíš, to nefunguje. Banka nedělá naschvály, že by úmyslně blokovala prostředky ve vzduchoprázdnu. :-)
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod philmencz 27. 3. 2017 11:10

Tak, že bychom zase měli o další banku méně? :-) http://www.euro.cz/byznys/unicredit-na- ... rd-1338449
Když už prodej, tak by mi logicky vycházel BNP Paribas s jejich novou Hello bank, ale když by nebylo zbytí, tak raději MMB než KB.
philmencz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 27. 3. 2017 13:13

To je velmi zajimava zprava.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod DoubleSix 27. 3. 2017 14:48

S ohledem na to, že UCB prodala Pioneer Investments firmě Amundi, tak má KB velké šance získat i UCB.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 3. 2017 15:39

Societe Generale se dokonce podle rakouského tisku údajně uchází o celou UniCredit Group. V každém případě kdokoliv lepší než Italové. Zvlášť když se teď přesouvá centrála středo- a východoevropských bank ve skupině z Vídně do Milána. KB by jistě měla k dispozici větší zdroje a zkušenosti než MMB, to by bylo lepší. Koncentrace v českém bankovním sektoru je logická, pořád je tu hodně (univerzálních) bank.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 27. 3. 2017 15:54

Ufff! Italové nic moc, ale tyhle 2 varianty považuju ještě za mnohem horší. Protože dost cestuji, tak je pro mě UCB klíčová.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Tortugas 27. 3. 2017 16:00

Hlavne at to neni RB, ale te uz snad dosly penize :-)
Tortugas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 27. 3. 2017 16:05

No, RB (respektive její majitel - RBI) také chce výhledově v ČR investovat. Jsme prý perspektivní trh. A po tom "úspěchu" se Citi a Zuno... :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 27. 3. 2017 16:23

Raiffeisen nebude moc do nákupu Unicreditu investovat ani cent, protože se "uvařila" desítkami miliard na východě úplně stejně jako Unicredit.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků