Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rippe 14. 1. 2018 04:35

Takze jdou jen po tech, co maji tri a vice kreditek? Zustal nekdo, kdo ma tri a vice Transparentnich kreditek, vypovedi nedotcen? Nebo obdrzel nekdo vypoved, i kdyz me pouze dve nebo jednu Transparentni kreditku?

Ja mam jeste ctvrtou s ucetnim obdobim od 1. dne v mesici, ta je zatim aktivni. Doufam, ze ji bloknou az zacatkem unora, abych stihl jeste jeden bonus.
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 1. 2018 08:50

Třeba Ti tu jednu nechaj. Upřímně řečeno, nenacházím moc důvodů pro to, aby člověk potřeboval 2 stejné kreditky a v případě více než jedné z pohledu banky poněkud ztrácí smysl limit na odměny. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 14. 1. 2018 09:22

Nenechaji, vypoved poslali na vsechny 4 kreditky. Duvody pro to mit 4 stejne kreditky jsou samozrejme logicke, kdyz je vyse bonusu na jednu omezena. Jsou lide, co utraci mesicne i vice.
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 1. 2018 11:09

Já mám jednu transparentní kreditku a zatím bez výpovědi. Holt kdo chce moc, nemá nic... ;-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 14. 1. 2018 12:02

No jak se to vezme. Pokud si pamatuji, tak HC take nevypovidal kreditky vsem najednou, mozna i u CS prijde po prvnim kole jeste druhe kolo vypovedi.
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod avathar 14. 1. 2018 14:09

Já mám 2 a nic. Drží.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 1. 2018 14:28

rippe píše:No jak se to vezme. Pokud si pamatuji, tak HC take nevypovidal kreditky vsem najednou, mozna i u CS prijde po prvnim kole jeste druhe kolo vypovedi.

Neměl jsi při tom žraní tak mlaskat, teď nebudeš mít do huby nic. :pozor
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 1. 2018 14:53

osobne: Logiku, ten limit zřejmě zavedla banka z nějakých důvodů, že? A pokud jde o HC, tak vycházíš z čistě své situace. třeba nám nic HC nevypověděl, vypovídali jsme my.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 14. 1. 2018 16:15

Proto CS zavedla i limit na pocet kreditek, bez problemu sly zalozit 4, pata uz potrebovala specialni schvalovaci proces.

Ja HC take vypovedel sam, dokonce to bylo az tento tyden.
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 14. 1. 2018 17:58

Tak ono už jich stejně nebude víc potřeba. Tím že CK má od 1.2 nové podmínky tak nebude kde protáčet. :/
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 14. 1. 2018 18:47

Take si myslim, ze bylo vyhodnejsi mit ctyri doted a dal nic, nez mit jednu doted i dal. :D
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 1. 2018 21:03

Nemyslím si, já si v klidu tu svou jednu budu protáčet dál (i přes snížené limity CK) a nakonec na tom budu ve výsledku líp než ty. ;-)
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 14. 1. 2018 21:38

Myslis ze mi za par mesicu jednu az dve nedaji? o<:)
rippe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter23p 14. 1. 2018 23:14

Třeba i časem dají ale stejně nebude kde na internetu je protočit.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 1. 2018 08:04

Jede Vám servis24? (a vlastně něco od spořky - mně nejede ani jejich hlavní web, ani nejde platit kartou po netu)
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor