Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvann 27. 12. 2017 14:46

Nene prohlížečem to není, zkoušel jsem to i v jiném a výsledek stejný.
marvann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod libol 27. 12. 2017 15:24

Jen potvrdím, že u mne taky naprosto bez problémů - chybka bude asi fakt u tebe
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 27. 12. 2017 16:58

marvann píše:Poslední dobou mě stále nefunguje internetové bankovnictví RB, přihlášení se mi povede až po několika pokusech, kdy stránka furt padá a při provádění příkazů příkazů to samé, než se mi zadaří podat příkaz je to opruz.
Zatím jsem nikde nečetl podobnou skutečnost, tak se chci zeptat, zda-li má taky někdo podobné problémy, nebo je snad problém jen u mě ? Ale s žádnou jinou webovkou nemám problém, ani s žádným jiným int. bankovnictvím, jen s rb.

Zkus vypnout adblock, me to sice prihlaseni neblokuje, ale blokuje mi treba ruzny "vytvoren iuctu", "vyhody KK", atp.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tatoch 27. 12. 2017 17:59

marvann píše:Poslední dobou mě stále nefunguje internetové bankovnictví RB, přihlášení se mi povede až po několika pokusech, kdy stránka furt padá a při provádění příkazů příkazů to samé, než se mi zadaří podat příkaz je to opruz.
Zatím jsem nikde nečetl podobnou skutečnost, tak se chci zeptat, zda-li má taky někdo podobné problémy, nebo je snad problém jen u mě ? Ale s žádnou jinou webovkou nemám problém, ani s žádným jiným int. bankovnictvím, jen s rb.


stejný problém na wifině ... drátem bez problemů... přepsal jsem DNS a problém vyřešen... internet kabel od UPC
tatoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvann 27. 12. 2017 20:38

Adblock používám, tak jsem ho zkusil tedy vypnout, ale taky žádný efekt.

Internet mám od UPC, ale jedu přímo přes kabel, né přes wifi.

To jsem z toho jelen, ale problém bude někde u mě, když nikdo jiný s online RB nemá problém.
marvann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pestt 28. 12. 2017 03:35

Vyzkouset jine PC.
pestt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod marvann 28. 12. 2017 22:27

Díky za info a za rady.
Tak nakonec to vypadá, že za to může router. Vypojil jsem router a propojil PC přímo na modem od UPC a IB RB fungovalo tak jak má, bez problémů. Divné, ale zde bude ten zakpaný pes, teď už jen doladím ten router.
marvann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thom 28. 12. 2017 23:17

Moc se tomu nedivím. U mě moc nefunguje mobilní aplikace RB se Smart Box od O2. Stále načítá, až i displej zhasne.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 17. 1. 2018 17:56

Tak máme nový ceník https://www.rb.cz/informacni-servis/inf ... novy-cenik
a jako obvykle jsou v něm schované zdražení a to i výrazné.
1) konec výhody přijímat platby v cizí měně u eKonta Exclusive (příchozí EUR je zdarma), nyní šlo přijímat USD/GBP ale i HUF/PLN zdarma, například z Revolutu nebo Mintosu
2) zdražení eKonta Exclusive (500->750),nyní se vyplatilo při dvou příchozích platbách ze zahraničí
3) zdražení směnárny - nákupu bankovek z 2% na 3%
...
Nadále alespoň zbyla možnost mít více Gold karet s pojištěním (tj. pro více osob, například dítě na VŠ)
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 17. 1. 2018 18:11

Počínaje 1. 4. 2018 účtujeme za tarif eKonto STANDARD poplatky podle tarifu eKonto SMART a za tarif eKonto COMFORT poplatky podle tarifu eKonto KOMPLET.
se taky nenamáhali moc zvýraznit.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod VVNP 17. 1. 2018 19:24

Chápu to tedy správně, že když mám eKonto COMFORT, tak od 1.4.2018 budu platit 250 Kč měsíčně, resp. 129 Kč měsíčně při aktivním využívání účtu? A je jedno, že mi tam chodí X tisíc a mám tam uloženo X tisíc, obě částky se kvalifikovaly na Citi Premium (a následně eKonto COMFORT po převedení)?

Tak v tom případě o další banku méně.:/
VVNP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 17. 1. 2018 23:31

Chtít za KK DeLuxe natvdo 199,- Kč je docela sebevědomý, stejně jako chtít 4 Kč. za smsku. A takových cenových lahůdek je to plný. To porovnání je taky udělaný tak, aby se v tom prase vyznalo.

Dělá to na mě dojem, že tahle banka toho už nabízí kromě bohatého ceníku opravdu minimum, U ostatních bank se dá občas něco vyšťourat, ale tahle rakouská kampelička nabízí opravdu je leštěné prdy.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Prologer 19. 1. 2018 14:39

Ty změny mě teda opravdu štvou. Pokud to dobře chápu, tak teď bych měl za eKonto Comfort platit 129Kč měsíčně + dalších 350Kč měsíčně za MC Gold k němu. Těch 129Kč bych ještě dal, ale 479Kč už je fakt hodně přes čáru...

Zkusím se na to zeptat RB Premium bankéře, jestli by s tím nešlo něco dělat, ale bojím se, že s tím nic nenadělá. :(
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 19. 1. 2018 14:59

ale eKonto Komplet za 0 + Deluxe kartu by si z něj vyrazit mohl
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod moure 19. 1. 2018 16:29

... na rok ... o<:)
moure
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků